VIDEO Vadim Tudor, furios in direct la TVR 1: Hai sictir! Golanilor!

de A.P.     HotNews.ro
Vineri, 30 mai 2008, 13:36 Revista Presei | Radio TV

Vadim, dezlantuit
Foto: HotNews.ro
Venit la TVR 1 pentru a-si sustine candidata la primaria Capitalei, Corneliu Vadim Tudor a avut o iesire nervoasa si a inceput sa strige si sa insulte moderatorii. "Du-te, domnule, arati ca o maimuta", "Hai sictir, de vagabond", au fost citeva din apelativele adresate lui Liviu Mihaiu si Dragos Bucurenci. Desi moderatorul a cerut evacuarea lui, nimeni din TVR nu a intervenit.

Corneliu Vadim Tudor a avut joi seara, la finala candidatilor pentru primaria Capitalei, una din obisnuitele sale iesiri, asemanatoare cu cea din Parlament de la condamnarea comunismului.

Sustinerea pe care CV Tudor i-a acorda Virginiei Vedinas s-a prelungit peste timpul programat. Rugat fiind sa se opreasca, seful PRM a inceput sa vocifereze.

"Du-te, domnule, ca arati ca o maimuta. Nu ti-e rusine sa-mi vorbesti mie, Corneliu Vadim Tudor, asa?", i-a spus lui Bucurenci care a parasit enervat emisiunea.

CV Tudor a continuat razboiul cu moderatorul Liviu Mihaiu, pe care l-a acuzat ca traieste din bani negri, ca este platit de Patriciu si Vintu.

In Bucuresti se pregateste o "colosala" frauda electorala, a urlat Vadim, moment in care Mihaiu a incercat zadarnic sa-l tempereze. "Reprezinti paradigma slugilor Securitatii (...) Sinteti cintaretul dictatorului. Nu incercati sa faceti judecati morale, aici, in studio".
Raspunsul lui CV Tiudor a fost rapid. " Hai sictir, de vagabond! Golanilor".
Vezi mai jos materialul de pe Realitatea TV despre incidentul de la Televiziunea publica.























23111 vizualizari

  • +15 (17 voturi)    
    jigodia recidiveaza pentru ca..... (Vineri, 30 mai 2008, 14:00)

    judex [anonim]

    nu indrazneste nimeni sa-l puna la punct si sa-l inchida in cusca maimutelor la Zoo. Sassu sa-si dea demisia pentru ca a permis un asemenea comportament huliganic intr-o emisiune la TVR. La fel, Vacaroiu, tatal senatorilor. Uitati cine este senator in parlamentull Romaniei !? Pentru asta au murit tinerii in decembrie 1989?
    • -10 (10 voturi)    
      BRAVO VADIM (Vineri, 30 mai 2008, 20:17)

      lucian [anonim] i-a raspuns lui judex

      Nu inteleg de ce tvr a permis ca moderatori indivizi care si-au exprimat pozitia pro pd ;are liviu mihaiu calitatea morala sa judece pe altii????
      tvr-ul ar trebui sa fie impartial nu sa faca jocuri politice
      • -4 (4 voturi)    
        fuck off (Sâmbătă, 31 mai 2008, 11:11)

        kataklysm [anonim] i-a raspuns lui lucian

        auzi bai papagalule. sugi pu..la
    • -5 (5 voturi)    
      habar n-ai (Sâmbătă, 31 mai 2008, 11:50)

      ruxa [anonim] i-a raspuns lui judex

      In nici un caz, tinerii n-au murit ca, jivine din presa, cu salarii de mii de euro, sa linga puterea portocalie plecata din FSN.
      • 0 (0 voturi)    
        esti sigur de ce spui? (Luni, 2 iunie 2008, 0:15)

        minos [utilizator] i-a raspuns lui ruxa

        liviu mihaiu si bucurenciu nu sunt portocalii in nici un caz. bucurenciu e marxist autodeclarat iar mihaiu da in basescu de cate ori are ocazia, as zice ca e cu liberalii. asa ca ruxa, las-o mai moale, se pare ca esti un pic comunist(a) sau mai rau, ai nevoie de rudotel.
  • +12 (14 voturi)    
    ... (Vineri, 30 mai 2008, 14:01)

    Opposite [anonim]

    Si totusi de ce dracu nu exista nimeni care sa-l dea afara pe trinebun din TVR? Sat fara caini?
    • +9 (11 voturi)    
      Pentru ca omul asta are in mana arme... (Vineri, 30 mai 2008, 15:33)

      georgeb [utilizator] i-a raspuns lui Opposite

      mult mai puternice decat pistoalele pe care le are in dotare -- omul asta are arma santajului la indemana. Omul asta , de o conditie mai joasa decat piciorul broastei, are in partid toate scursurile securitatii de dinainte de '89. Si oameni santajabili, intr-o societate ca Romania, sunt cu miile, in posturi cheie - parlament, televiziune, guvern... si marea majoritate a presei "libere".
      • +2 (6 voturi)    
        ... (Vineri, 30 mai 2008, 16:04)

        Opposite [anonim] i-a raspuns lui georgeb

        Are pe naiba arme.

        Eu vorbesc despre oamenii de ordine ai TVR si despre cineva care se ocupa cu securitatea transmisiilor adica sa nu intre vreun dement inauntru si sa faca scandal la orice ora asa cum a facut Vadim. N-are decat sa spumege cat o vrea in fituica lui de wc in curte.
        • +4 (4 voturi)    
          Pai si oamenii aia pe cine au ca sef? (Vineri, 30 mai 2008, 16:46)

          georgeb [utilizator] i-a raspuns lui Opposite

          Tu crezi ca ei misca pana nu primesc un ordin de la un superior ierarhic? SI crezi ca exista vreun om in toata televiziunea aia care are curaj sa faca ceva pana nu da Sassu ordin?

          Eu la asta ma refer prin santaj. Oamenii care iau decizii in TVR sunt la mana tribunului de toaleta.
          • +4 (4 voturi)    
            ... (Vineri, 30 mai 2008, 17:32)

            Opposite [anonim] i-a raspuns lui georgeb

            Aici e vorba de incompetenta, nu de santaj. De multe ori prostia si incompetenta tin locul teoriei conspiratiei.

            Cat despre ideea asta ca sefii aia mari stiu chiar tot ce se petrece in firma lor, e gresita. Nu e treaba lui Sassu sau a oricarui mare mahar eventual santajabil (sa zicem, de dragul discutiei) ce tip de fond de ten se foloseste la machiaj sau ce barfesc cameramanii cu badigarjii cand Vadim goleste vidanja dupa vidanja.

            Banuiesc ca si in TVR exista un contract cu o firma de paza ce are niste oameni care atunci cand sunt chemati sa intervina o fac. Se pare ca de data asta n-au facut-o pentru ca...si motivele sunt multe.

            Hai sa nu-i dam mai multa importanta decat merita lui Vadim si securistilor din jurul lui, ca-nafara de spume n-au nimic de spus.
      • +1 (3 voturi)    
        indiferent ce are Vadim.... (Sâmbătă, 31 mai 2008, 7:09)

        judex [anonim] i-a raspuns lui georgeb

        aceasta caricatura umana nu trebuie sa ne mai polueze existenta si sa i se permita sa dea asemenea spectacole oribile. Acum se vede cardasia celor 322, a acolitilor acestora din presa si impotenta CNSAS. De aceea ii deranjeaza Basescu caruia nu ii este frica de acest nebun ticalos, imbatranit in rele.
  • +14 (16 voturi)    
    numaratoarea inversa (Vineri, 30 mai 2008, 14:04)

    camillus [utilizator]

    a inceput numaratoarea inversa pentru acest individ. dupa urmatoarele randuri de alegeri, si el si partidul lui de securisti vor disparea de pe scena politica din romania. ceea ce vedeti in clipul de mai sus nu sunt decat zbaterile disperate ale unui clovn batran, care nu si-a luat portia de medicamente.
    • +6 (6 voturi)    
      Pentru a-l arunca la cos trebuie sa mergem la vot (Vineri, 30 mai 2008, 16:56)

      Carcotasu [anonim] i-a raspuns lui camillus

      PRM mai conteaza ca partid din cauza absenteismului la vot al oamenilor normali. Procentul de reprezentare in Parlament este dat de voturile exprimate, deci trebuie sa mergem la urne cat mai multi ca sa-i lasam pe ei cat mai putini si asa sa ne lase-n pace definitiv !

      Altfel, teoretic PRM poate obtine si 100% din voturi, daca noi, ceilalti, stam acasa in loc sa ne manifestam oficial punctul de vedere...
  • -11 (13 voturi)    
    Delicios (Vineri, 30 mai 2008, 14:04)

    Stoewer [anonim]

    A fost intr-adevar delicios momentul. Liviu Mihaiu incerca sa pareze, dar si el tot ineptii debita; se vedea clar ca e luat pe nepregatite (cine insa ar fi fost pregatit?). Publicul savura insa din plin (de aia nici nu a intervenit nimeni, ca lipsea distractia), in sfarsit ceva verva din discutia anosta de pana atunci. Lui Blaga ai tremurau falcile de buldog (luase deja o culoare rosu-pesede), mai ales ca trebuia sa para calm, el fiind acela care urma sa ia cuvantul.
    • +2 (4 voturi)    
      agramare (Vineri, 30 mai 2008, 14:33)

      b09d4n [utilizator] i-a raspuns lui Stoewer

      "Lui Blaga ai tremurau falcile de buldog"

      Ce inseamna ai tremurau ?!
      • +2 (6 voturi)    
        ... (Vineri, 30 mai 2008, 15:23)

        Opposite [anonim] i-a raspuns lui b09d4n

        "ai" e cu <<â>> din <<a>> asa cum scriu toti telentualii amatori de distractii d'astea cu tribuni.
  • +10 (14 voturi)    
    Era evident... (Vineri, 30 mai 2008, 14:09)

    traveler [anonim]

    Paine si circ in Romania!!! Circul e ieftin dar painea devine scumpa. Din pacate are 322 de sustinatori. Iar daca nimeni din TVR nu a indraznit sa miste, ne putem inchipui cam cui ii e subortonata televiziunea de stat. Individul s-a manifestat la fel cand a regimul comunist a fost declarat ilegitim si criminal. Ma intreb cand se va putea (daca se va putea) face vreodata curatenie in clasa politica romaneasca.
  • +13 (15 voturi)    
    Dementa (Vineri, 30 mai 2008, 14:10)

    Dr Jivago [anonim]

    Nu trebuie sa reproduceti ce urla Vadim. Nu are absolut nici o importanta spusele lui. Dimpotriva cred ca ar trebui facut ceva pentru boala lui. Sint sigur ca un doctor de profil i-ar putea pune un diagnostic si l-ar putea trata in vreun spital. Eventual intre pereti capitonati.
    Pacat ca in TVR nu exista solutii pentru cazul asta. Pe mine asta m-a deranjat : nimeni nu a putut sa intervina sa il scoata afara.Probabil ca de frica. Jenant. Inspaimintator chiar.
  • -9 (9 voturi)    
    dar cam adevarat (Vineri, 30 mai 2008, 14:19)

    666 [utilizator]

    Dragos B. imi e simpatic, desi chiar arata ca o maimuta neinteleasa. Celalalt individ e si mai "neinteles" in "inteligenta" lui si enerveaza in orice circumstanta.
    Vadim e... Vadim. Latrator nemuscator.
    Iar TVR-ul e mama anomaliilor, deci chiar nu vad senzationalul...
  • -3 (7 voturi)    
    si totusi (Vineri, 30 mai 2008, 14:47)

    razvan [anonim]

    este clar ca vadim a luat-o tazna. si totusi cred ca mihaiu, ca un jurnalist care se da si inteligent si ar trebui si apolitic nu ar fi trebuit sa o comenteze asa cum a facut-o. cel putin asa cred eu.
    si mai am o dorinta, foarte mare: nu mai vreau sa platesc abonamentul la tvr. nu ma uit la tvr si nici nu o voi face (am vazut pe alte saituri imaginile cu vadim). de ce suntem obligati sa platim abonamentul?
  • +3 (3 voturi)    
    nebuni in Parlament (Vineri, 30 mai 2008, 14:48)

    petcu [anonim]

    cu nebuni in Parlament, e normal sa se ajunga aici. Daca el e mare senator, cum sa-i mai spui ca e dus?

    Si cum mai rideau aia din sala la glume...
  • +5 (7 voturi)    
    Bravo, Mihaiule! (Vineri, 30 mai 2008, 14:55)

    o Golanca [anonim]

    Mirko, tu poate nu stii cine sunt domnii Mihaiu si Bucurenci de iti permiti aprecierile astea. Noroc ca sunt ei cine sunt, ca altfel oricum nu aveai voie sa iti exprimi vreo idee pe vreun site...

    Bravo, domule Mihaiu, ati pus punctul pe i. Eu as mai fi adaugat niste fesuri pe un alt i si pe un a, plus inca o palarie pe un a. Nu ca nu le-ar vedea prin ziare puse oricum, dar asa, sa-l inrosesc un pic.

    Pina la urma e delicios sa-l vezi pe Vadim torturat in maniera asta! Poate ne iarta si se incuie in casa!!!
    • 0 (0 voturi)    
      Niciun "bravo" (Vineri, 30 mai 2008, 18:35)

      666 [utilizator] i-a raspuns lui o Golanca

      Dna/dra Golanca - nu cunosc, intr-adevar, cine e dnul Mihaiu; stiu doar ca imi repugna prezenta domnia sale, ce-i drept, fara un motiv definit. Cunosc vag interesul dumnealui pt. salvarea Deltei Dunarii, un lucru laudabil, diminuat mult de aroganta cu care incearca sa isi impuna gandurile uneori la tv.
      Dnul Bucurenci imi e, cum spuneam, simpatic. Stiu ca e mai tanar decat mine iar la Revolutie avea 8 ani. Daca nu a fost vreun gavroche autohton la vremea respectiva, nu inteleg de ce i-as datora libertatea mea de a tasta opinii pe site-uri de stiri.

      Pe dvs. nu va cunosc defel. Identitatea pe care v-ati asumat-o indica o nostalgica a unor pseudoidealuri, excitatia pe care o simtiti imaginandu-vi-l pe CVT torturat denota probleme psihice iar dorinta dvs. de a-l vedea inchis in casa va eticheteaza ca sociopata.

      Acum ne cunoastem cu totii.
      • 0 (0 voturi)    
        comentariile dvs. (Sâmbătă, 31 mai 2008, 7:14)

        judex [anonim] i-a raspuns lui 666

        in apararea lui Vadim va scuza doar daca sunteti membru PRM. Daca nu, este tragic. Evident, pentru dvs. si ceilalti care ganditi la fel. Eu sunt european, civilizat si cinstit si mi-e rusine de comportamentul unei asemenea cazaturi umane ca Vadim. Mi-e rusine ca este si el roman.
  • +5 (7 voturi)    
    Sub 5% (Vineri, 30 mai 2008, 15:15)

    Pandi [anonim]

    Parearea mea umila e, ca tipul simte ca e sub praul magic de 5% si va disparea pt totdeauna cu partidul sau de noecomunisti,ex-securisti,turnatori,informatori si alte lichele de pe scena politicii romanesti. Doamne ajuta-ne !!!
    Dar intrebarea ramine: cine-i dispus sa-l mai invite in emisiuni live pe acest clovn si care-i "pretul" acestei invitatii?

    PRM e deja pe linia moarta......
  • +4 (6 voturi)    
    112 (Vineri, 30 mai 2008, 15:21)

    b09d4n [utilizator]

    Erau doua variante in astfel de situatii.

    Prima de atenuare a scandalului (singura modalitate era ignorarea VC-ului). Cam greu. Nu stiu ce om cu demnitate ar fi rezistat.

    A doua varianta ar fi fost cea de incitare la scandal. Prin incercarea de evacuare a VC-ului. Sau mai rau, sa-ti pui mintea cu el si sa te iei la injuraturi. In acest spirit, o solutie ar fi fost ca Mihaiu sa sune la 112 si sa cheme ambulanta de la spitalul de nebuni.

    Pana la urma a iesit romaneste. Un fel de paie pe foc. Mihaiu a iesit prost pentru ca nu si-a pastrat calmul si impartialitatea (sunt curios cine ar fi reusit, insa a incalcat normele deontologice de moderator). Vadim a grohait satisfacut ca "i-a pus pe toti la punct".

    Ce ma sperie insa este lipsa de reactie vis a vis de cel care a inceput acest scandal, VC2, halterofilul Marius Marinescu.

    Nu a vorbit nimeni insa si despre ceilalti care au incercat sa-l potoleasca pe VC. Un domn mai corpolent s-a ales si el cu o serie de injurii. Probabil ca VC-ul ar fi injurat-o si pe maica-sa daca ar fi indraznit sa-l intrerupa in acele momente.
    • +3 (5 voturi)    
      evacuare (Vineri, 30 mai 2008, 15:46)

      georgeb [utilizator] i-a raspuns lui b09d4n

      Orice moderator ar trebui sa aiba dreptul sa dea afara pe oricine. Si orice televiziune trebuie sa puna la dispozitia moderatorului mijloacele necesare pentru a pune in practica evacuarea. Liviu Mihaiu ar fi trebuit in momentul ala sa intrerupa emisia. Daca TVR nu ii da dreptul sa il dea afara pe un scandalagiu ordinar, atunci nu are de ce sa continue emisiunea.
  • -5 (7 voturi)    
    Comentariu la Mihaiu (Vineri, 30 mai 2008, 15:21)

    C . S . [anonim]

    Modul cum l-ati executat pe Vadim , este execrabil . Domnule Mihaiu si ceilalti , De ce sa ascultam numai parerile voastre? Nu aveti nici macar inteligenta de a o face mai cu perdea . Este " democratie " nu ? Asa o intelegeti voi ?
    Vai de tara asta daca numai unii ca voi au microfonul . C .
  • -5 (7 voturi)    
    Moderatori (Vineri, 30 mai 2008, 15:27)

    Dumitriu [anonim]

    Ma indoiesc ca va aparea acest comentariu. Parerea mea este ca intentionat a fost provocat C.V.T, stiindu-se ca va avea un acces de furie. Acum 4 ani aceiasi metoda a aplicato si madam Firea. Mihaiu este ultimul jeg de moderator, de o nesimtire rara, este in stare si pe cel mai cel mai calm om sa-l sara din papuci. TVR este o cloaca mizerabila, aservita ca intotdeauna politic. Rusine, ca din pensia mea amarata dau bani de abonament pentru o mizerie ...TVR
    • -1 (3 voturi)    
      ceea ce am vazut aseara... (Vineri, 30 mai 2008, 15:42)

      judex [anonim] i-a raspuns lui Dumitriu

      ma face sa va dau dreptate 100%.
  • +3 (5 voturi)    
    Doamne ... (Vineri, 30 mai 2008, 15:27)

    rochiri [anonim]

    Doamne cine ne conduce cine ne face noua legi sa ne mearga mai bine!
    Eu raman la parerea ca tot emigrarea este solutia.
  • -2 (6 voturi)    
    Are dreptate Vadim (Vineri, 30 mai 2008, 15:29)

    Ionut [anonim]

    Daca faci abstractie de injurii si de tonul sau agresiv si vei analiza doar informatia, eu cred ca are dreptate Vadim.
    • 0 (0 voturi)    
      Serios??? (Vineri, 30 mai 2008, 22:30)

      DanDa [utilizator] i-a raspuns lui Ionut

      Ce spui tu e cam asa: "daca faci abstractie de miros si de forma cacatul e chiar bun de mancat". Hai ca esti dulce!!! 
  • +5 (5 voturi)    
    Sociologul istoric striga Hai Siktir ! (Vineri, 30 mai 2008, 15:40)

    martin [anonim]

    Din acest episod absolut grotesc, dar deloc unic, pentru ca s-a repetat de multe ori in parlament si in multe studiouri de televiziune, se desprinde o singura concluzie . Romania nu va incepe sa se faca bine , pana cand procesul electoral care incepe cu aceste alegeri locale nu va duce la un nou parlament fara un astfel de vicepresedinte al senatului ca W.C.Tudor, la o constitutie modificata democratic si la o justitie pe baze noi care sa aiba curajul sa-l condamne pe acest mare sociolog si istoric recunoscut numai de sfertodocti cu putine clase sau absolventi ai Stefan Gheorghiu.
    In timpul carierei sale postrevolutionare a insultat nenumarati oameni, dar asa zisa justitie facuta inamovibila de Iliescu , nu a vrut sau nu a indraznit sa-l conamne niciodata. Nu am intrat cu adevarat in Europa in care prietenul sau Le Pen a fost condamnat de mai multe ori.
    CNSAS-ul a fost distrus de Felix Voiculescu, de servitorul sau Andon si de aceeasi justitie obedienta, dar chiar cand cica functiona, nu a indraznit sa arate fata lui W.C.Tudor, care nu a fost colaboratorul Securitatii, ci unul din stapanii acesteia care impreuna cu ciracul Barbu, atacau Europa Libera.
    Dar nu puteti invinge pe balaurul W.C.Tudor, daca votati cu partidele, care s-au aliat cu el in multe ocazii, adica cu cei din gasca celor 322, P.D.S.R; P.N. L.;P.C.
    Acum trebuie sa va hotarati daca vreti sa schimbati aceasta clasa politica murdara si mincinoasa !
    • -1 (1 vot)    
      tribunul (Vineri, 30 mai 2008, 18:44)

      diablo [anonim] i-a raspuns lui martin

      nu mor caii cand vor cainii !asta roman adevarat ,nu betivii aia de aseara !
  • -1 (3 voturi)    
    Multumesc (Vineri, 30 mai 2008, 15:43)

    Dumitriu [anonim]

    Hotnews multumesc pentru postarea comentariului. Am apreciat intotdeauna echidistanta dv. Mult succes in demersul dv. de a informa corect publicul.
  • -2 (4 voturi)    
    go go Vadim (Vineri, 30 mai 2008, 15:50)

    pibo [anonim]

    Jos Mafia Sus Patria !!! :) Un Brav Conducator precum Vadm mai rar se gaseste. A avut o interventie exceptionala
  • +2 (4 voturi)    
    FOARTE CALCULAT VC-ul (Vineri, 30 mai 2008, 16:00)

    cici [anonim]

    Am auzit destui oameni care il cunosc mai bine si le dau dreptate. Tot acest circ a fost absolut premeditat. Vadim pare ca face spume la gura, dar nu e deloc asa. El chiar gandeste destul de rece tot acest circ ticalos. De ce? Simplu. Nivelul in sondaje al PRM este mai jos ca niciodata. Scorul este groaznic pt PRM (si o merita pe deplin, nu ma pot abtine). Acest circ incearca sa tina PRM-ul si pe Vadim pe primele pagini si sa intarate bruma de sustinatori ai PRM/Vadim. Ce a incercat sa trimita VC-ul catre oamenii lui: sunt acelasi dintotdeauna, uite mafia cum nu ma lasa sa vorbesc, uite oamenii lui Vantu, patriciu, etc. Adica un efort de mobilizare catre putinele procente de sustinatori. Sper sa nu ii reuseasca si sa se duca naibii in groapa de gunoi de unde a aparut in 89.
  • -2 (4 voturi)    
    pro (Vineri, 30 mai 2008, 16:01)

    conteaza ? [anonim]

    eu sunt pro Vadim... nu sunt deacord cu modul de a se manifesta dar spune adevarul si asta e motivul pentru care deranjeaza.
    Liviu Mihaiu nu a fost si nu este un moderator impartial.
  • 0 (2 voturi)    
    Si un glont e scump pt asta (Vineri, 30 mai 2008, 16:24)

    Unknown Artist [anonim]

    Cineva din tara asta, ungur, roman, tigan, sa il impuste odata pe asta. Acest gunoi genetic, aceasta malformatie a speciei umane ar trebui sa fie taiat cu unghiera, dat cu putina sare pe rani, apoi cu niste spirt, sa se dezinfecteze ranile, cusute ranile, spre grabirea insanatosirii, rupte picioarele cu care sa primeasca apoi pumni in cap, picioarele puse in gips, si apoi iar rupte. Apoi capul rupt pentru a se permite eliminarea fecalelelor in esofag, doar doar sa fie redus la tacere... Multumesc pentru atentie! Organizez cheta pentru cel care se inhama la un nou episod din "Aventuri in casa mortii".
    • 0 (0 voturi)    
      Cine-l baga-n seama,acela-i de vina! (Vineri, 30 mai 2008, 17:58)

      Victor [anonim] i-a raspuns lui Unknown Artist

      E pacat de omul acela,care din cauza unui psihopat sa faca inchisoare o viata intreaga!
      Ar trebui intaratat Iliescu,atunci s-ar impusca doi vulpi
      cu un glont!
      Nealegand PRM,romanii au posibiliatea sa-l reduca la zero.
    • 0 (0 voturi)    
      !!! (Vineri, 30 mai 2008, 18:24)

      666 [utilizator] i-a raspuns lui Unknown Artist

      Draga Hotnews, tirada individului de mai sus, "Unknown Artist [anonim]" e inacceptabila. Constituie infracţiunea de instigare la omor calificat, prevăzută de art.25 din Codul penal raportat la art.174 – 175 lit.a, b, f din Codul penal, prin înlăturarea art.74 şi 76 alin.2 din Codul penal, de la 6 ani închisoare şi 3 ani interzicerea drepturilor prevăzute de art.64 lit.a, b şi c din Codul penal, la 15 ani închisoare şi 3 ani interzicerea drepturilor prevăzute de art.64 lit.a, b, c din Codul penal. E inclusa, probabil, si intr-o alta serie de prevederi ale Codului de Procedura Penala la sectiunile deviatiilor mintale gen sadism, bestialitate s.a.
      Ca sa nu mai vorbim de prost-gust si osmia fascista pe care o degaja.

      Ti-au adormit cenzorii? Ce faci?
      • 0 (0 voturi)    
        ma intreb (Vineri, 30 mai 2008, 21:38)

        bolovaNU' [anonim] i-a raspuns lui 666

        mirko, priveste altfel lucrurile: hotnews nu functioneaza ca sa aplice legea in tara asta (altii iau bani pt treaba asta) si a procedat cum trebuie. de la cea mai mica cenzura pana la dictatura e doar o chestiune de optica.
        in caz ca nu ai remarcat cand postezi pe hotnews e scris ceva sub butonul "trimite", chiar are sens : "Avertisment: Autorul comentariului va fi singurul responsabil de conţinutul acestuia şi îşi va asuma eventualele daune, în cazul unor acţiuni legale împotriva celor publicate. "
      • 0 (0 voturi)    
        Eii, na.... (Vineri, 30 mai 2008, 23:25)

        Emoi [anonim] i-a raspuns lui 666

        Dl./Dna. Mirko, poate sunteti un jurist/avocat frustrat, care nu isi gaseste de lucru in Tribunal.... Insa daca erai, nu stateai sa scrii asemenea chestii explicite si punctuale, caci erai prea ocupat de scos bani din partaje, divorturi, etc.. E un forum. Libertatea de expresie rulezz! Om frustrat.... Nu zic, sunteti ffff talentat si exact, ca un ceas elvetian. Dar luati-va talentul si mergeti de lucrati pentru bani frumusei. Cu salutari cordiale, Emoi
        • 0 (0 voturi)    
          Chiar asa (Sâmbătă, 31 mai 2008, 2:17)

          666 [utilizator] i-a raspuns lui Emoi

          De fapt, sunt specialist in stiinte socioumane. Iata asadar doua lectii lectii gratis:
          1. Cuvintele se prescurteaza, ca regula generala, astfel incat sa se termine intr-o consoana; cand prescurtarea contine ultima (ultimele) litera(e) ale cuvantului prescurtat, punctul nu isi mai are sensul; ultimul DOOM e explicit in privinta "domnului/doamnei/domnilor" etc.: nu se pune punct. Corect era, deci, "D[omnu]l/d[oam]na", fara punct.
          2. Frustrati suntem cu totii, ca o recunoastem, ca nu recunoastem... (OK, asta tine de o alta specializare de-ale mele, psihologia; am o licenta si in comunicare). Faptul ca scriem pe forumuri e o defulare cu efecte sanatoase. Intervin insa normele sociale, regulile de minim bun simt, educatia s.a.; acestea sunt cele care ne fac animale sociale si au rostul lor.
          Atunci cand instigi la crima si o faci intr-un mod atat de direct si explicit, nu mai e vorba de gluma. Iar site-ul acesta, la care m-am obisnuit sa zabovesc, greseste atunci cand permite asemenea "libertati de expresie" - fiind o moderare umana, astfel de mesaje ar trebui cenzurate. Avertismentul si-ar avea rostul numai in lipsa mderarii (se pot face setari pt. inlocuirea cu asteriscuri a unor cuvinte obscene, de ex.).
          Greseste pt. ca se asociaza cu astfel de specimene promovand/permitandu-le mesajele, ceea ce-i reduce mult din calitate/respectabilitate.

          Numai bine.
  • 0 (2 voturi)    
    la ospiciu (Vineri, 30 mai 2008, 16:28)

    zuzu [anonim]

    la ospiciu cu paranoicii...
  • -1 (3 voturi)    
    aplauze.... (Vineri, 30 mai 2008, 16:46)

    belamy [anonim]

    ...bravo Vadime ! .UE tuturor "elitistilor".....de genul moderatorului si maimutzei trompetiste.Curios daca si-n UE au asemenea specimene....
  • 0 (2 voturi)    
    la 9 cu el (Vineri, 30 mai 2008, 17:23)

    eublondutzu [anonim]

    jigodia naibi
  • +2 (4 voturi)    
    Mentalitate de viermi - dupa 20 de ani (Vineri, 30 mai 2008, 17:25)

    capcaunul [anonim]

    pe primarul din X (undeva langa bucuresti), tatulici l-a ejectat din emisiune ptr ca a spus "tampenii" in direct (cuvantul 'tampenii', ca sa fiu mai clar); televiziunea romana il lasa pe 'tribun' insa sa vorbeasca in continuare chiar si dupa ce animalul l-a jignit incredibil pe unul dintre ei, si in continuare pe toti facandu-i slugi etc..!!!! ba inca il asculta tot studioul, intorsi spre el chipurile ca sa'l lamureasca nu stiu ce.. ??? pai n-am inteles, animalul e animal, senator sau primar, sau bodegar, chiar a disparut onoarea in romania in asa hal incat nu s-a gasit nimeni sa'l tarasca de pe scena pe animal? ce daca avea 'insotitori', trebuia tarat in direct si dus in camasa de forta la marinescu.. numai asa se va putea impune respect in tara asta de animale la conducere, impunand fortat respectul catre institutii.. ptr ca asa cum face la tvr, sa fiti siguri ca face in oficiul oricarui sef de politie, sau primar, sau judecator.. e timpul ca mentalitatea de 'vai, stapane!' sa inceteze; ce faci in padure cand te ataca un animal, ii tii o cuvantare sau ii tragi una peste bot (presupunand ca ai cu ce) ? in orice tara din vest ar fi fost scos in suturi din studio, iar a doua zi o ancheta parlamentara s'ar fi declansat si individul ar fi fost terminat politic.. auziti vacaroaie, oltene (ce sa-ti spun tie ca si tu ai venin la gura).. parlament de rahat, institutii de rahat..
  • +3 (5 voturi)    
    Trebuie calmat imediat si nu-l lasati liber! (Vineri, 30 mai 2008, 17:35)

    uluit [utilizator]

    VC Tudor starneste un miros de hazna cu fiecare aparitie publica. Acest individ s-a folosit cu impertinenta de toti slujitorii santajabili ai sistemului comunist, care au avut influenta in societatea romaneasca de pana la Revolutie. S-a folosit de toata pleiada armelor fostei securitati: santaje, manipulari, dezinformari, minciuni si amenintari; pentru a-si reduce oponentii la tacere, pentru a induce frica si a-si permite sa faca orice in Romania.

    PS - sper sa scapam odata de aceasta mizerie
  • +1 (3 voturi)    
    mai bine (Vineri, 30 mai 2008, 18:08)

    Rollo Tomasi [anonim]

    Mai bine golan decat peremist !
  • +1 (3 voturi)    
    Nu se gaseste un psihiatru bun in Romania? (Vineri, 30 mai 2008, 18:21)

    adelina [anonim]

    Nu se gaseste un psihiatru bun in Romania, sa-i schimbe pilulele odata, ca ne-am saturat de scenele astea de spital de nebuni, pe care le joaca asa de bine!?
    Dar, va veni o vreme cand nu ii va mai pasa nimanui ce spune si cum spune domnul, cum bine scria cineva mai sus, "trinebun".
  • +1 (3 voturi)    
    adevarat,cei 2 au dreptate (Vineri, 30 mai 2008, 18:56)

    directia 5 [anonim]

    emisiunea de la tvr a aratat cat de bolnava este societate romana ,gestul lui Bucurenciu ar fi fost normal sa fie urmat macar de un spectator,pe de alta parte in platou au fost mai multe wc-uri Marinescu,Stefanescu si ce este mai tragic ,multe chiar in randul audientei.De ce au amandoi dreptate? pai este cunoscut ca Vadim reprezinta mizeria comunista, iar cei doi ,reprezentati ai unui ONG care 'suge' de mult atat de la Vantu cat si de la guv. Tariceanu , ce au reusit cei doi? au oprit defriserile? au stopat braconajul? nu ,au organizat simpozioane.
  • -2 (4 voturi)    
    BRAVO, VADIM (Vineri, 30 mai 2008, 20:57)

    lakeland [anonim]

    Mihaiu nu are ce cauta in TVR. Apropo, cum a ajuns sa fie platit (si) din banii publici ?!?
  • 0 (2 voturi)    
    bolnav mintal (Vineri, 30 mai 2008, 21:18)

    elena [anonim]

    nu stiu care este adevarul in legatura cu "persoanele politice", dar in ceea ce ma priveste pe mine si familia mea, C.V. TUDOR a mintit cu nerusinare in ziarul lui, acum vreo 16 ani. Deci, este un mincinos...
  • +1 (3 voturi)    
    Primitivism politic.. (Vineri, 30 mai 2008, 23:56)

    Razvan [anonim]

    Intr-o lume normala, Vadim n-ar exista.
    Intr-o lume normala, daca Vadim ar exista, el n-ar fi invitat la televiziune.
    Intr-o lume normala, daca Vadim ar exista si ar fi - prin absurd - invitat la televiziune, si ar face ceea ce a facut el (adica show-ul lui de rutina), ar fi scos afara de cei de la Paza, televiziunea l-ar da in judecata in numele moderatorilor si ar castiga, iar parlamentul l-ar ancheta si sanctiona pe Vadim.

    Societatea noastra, asa cum au spus si alti ante-comentatori, este bolnava. Si este bolnava pentru ca o parte din noi il voteaza pe Vadim. Mai este bolnava si pentru ca - independent de cine il voteaza sau nu - Vadim nu este inca in puscarie. SI nu numai ca nu e in puscarie, dar are o functie de conducere in Parlamentul Romaniei, continua sa scoata o fituica ordinara ce improasca nestingherita rahat in toti dusmanii "tribunului" si defileaza cu mandrie cu exponatele unui regim pe care l-am crezut (cita naivitate!) invins demult, oameni pe care multimea i-ar fi sfasiat in '89, cum ar fi Merce si Plesita.
    Astia sintem.
    • 0 (0 voturi)    
      gresit (Sâmbătă, 31 mai 2008, 2:42)

      corbul [anonim] i-a raspuns lui Razvan

      ce descrii tu acolo a Alice in tara minunilor, nu o lume normala
      Intr-o lume normala gasesti si extremisti, gasesti si bolnavi psihic, gasesti si hoti, si nesimtiti si mincinosi. Si toti trebuie sa aiba posibilitatea sa-si exprime opiniile.
  • +1 (1 vot)    
    Mos Ion Roata (Sâmbătă, 31 mai 2008, 0:37)

    Aurel [anonim]

    Unde este adevarul ?
    Ca intotdeauna, pe undeva pe la mijloc.
  • -1 (1 vot)    
    "Iubesc" tara noastra (Sâmbătă, 31 mai 2008, 0:48)

    Romy [utilizator]

    Nu pot sa zic decat un singur lucru:

    HAHAHAHAHAHHAHA
  • +1 (3 voturi)    
    INTREBARE (Sâmbătă, 31 mai 2008, 1:22)

    Anonim [anonim]

    Frati romani, cei care ati mai ramas in tara aia. O singura intrebare as avea . De ce platiti taxa de radio si TV ? Sa stati sa ascultati un idiot cum va injura si isi bate joc de voi, de fapt isi bate joc pe banii vostri. Ca daca voi nu ati mai plati abonamentul ... alta ar fi situatia. Sa nu aiba nimeni curaj sa intervina si sa-l dea pe handicapatul asta afara .... Pai atunci nu mai platiti nici voi abonamentul si sa vedem ce o sa se intimple. Mai ales in ziua de azi cind majoritatea televiziunilor transmit emisiunile lor pe internet ..... Ce a ajuns TVR ? Nimic !!!! O tribuna a tuturor imbecililor care isi spun senatori. Nu mai votati asemenea scursori ale societatii si atunci nu o sa mai treceti prin asa ceva.
  • 0 (0 voturi)    
    Nu Vadim si Iliescu Ilici este vinovat ! (Sâmbătă, 31 mai 2008, 6:44)

    ALEGATORUL [anonim]

    Vinovati sunt "inteligentii"de romani care i-a votat si ii voteaza cu peste 80%.In 2000, la Timisoara studentimea si tineretul in general a votat cu Iliescu -psd si cu vadim.In special cu Vadim-prm.La fel si in 2004.Asa a ajuns Vadim ,vicepresedinte al senatului.
  • 0 (0 voturi)    
    doamnelor si domnilor, in ce tara traim? (Sâmbătă, 31 mai 2008, 7:20)

    judex [anonim]

    sau, mai exact, in ce tara vreti sa traim.? Mai aveti putin si ne convingeti ca Vadim a procedat bine si ca ar fi bun de conducator. Nu mai aveti pic de rusine si bun simt? Cum puteti apara un asemenea farseur? Doar daca sunteti ca el. Cine se aseamana, se aduna ! Noroc ca mai avem putin si scapam definitiv de asemea specimene care ar performa mai bine la circ sou la zoo.
  • 0 (0 voturi)    
    de gustimus.. (Sâmbătă, 31 mai 2008, 9:28)

    zum [anonim]

    ala si-a exprimat o opinie d-lor, unora place mai mult, altora mai putin, dar pentru dreptul asta au murit niste oameni.
  • 0 (0 voturi)    
    Privitimism gazetaresc (Sâmbătă, 31 mai 2008, 10:07)

    oschy [anonim]

    Si cei doi moderatori au spus lucruri nepermise si au fost lipsiti de obiectivitate si de deontologie profesionala.
    Si ei sunt platiti de un patron de presa si trebuie sa faca si sa scrie ce-le spune acesta.In plus acestia isi manifesta fatis simpatiile si aversiunile politice fapt intalnit doar la noi in tara.
    Amintiti-va de Mihaiu ce a facut cand DNA a vrut sa le verifice averile celor de la Academia Catavencu in 2005 in scandalul Patriciu.
    El si inca unul de la Academia Catavencu nu stiu cum il cheama fost psiholog la centru de medicina al aviatiei militare, plus Ioan T Morar si alti corifei au iesit la greva in fata Teatrului National
    Vadim este irecuperabil dar in nebunia lui, uneori adevar graieste
  • 0 (0 voturi)    
    MATRIX (Sâmbătă, 31 mai 2008, 10:51)

    antonimu [anonim]

    problema mai grava e... dar daca vadim are totusi dreptate? daca dreptatea lui iese la sprafata ca un vulcan pt ca innauntru sunt prea multe marsavii pe care noi nu le stim (sau reactionam la ele cu condescendenta)... iar noi vedem doar vulcanul!? nu stiu daca e asa, doar intreb. cum e oare "normal" sa reactionezi la toate nedreptatile din tara asta? asa cum o facem noi (recte cu admiratie si resemnare) sau avem nevoie de o eruptie la nivel national... mai trebuie sa cugetam. in timp ce am scris aceste randuri au mai fost insa devalizate cateva miliarde. cine e oare :nebunul:? daca vadim e normal iar noi suntem "sedati"? nu stiu, doar intrev
  • 0 (0 voturi)    
    nu fiti suparati (Sâmbătă, 31 mai 2008, 11:36)

    egroeg [anonim]

    pana la urma a fost f bine ca nu l-a dat nimeni afara si a avut posibilitatea sa demonstreze (a cata oara?)cam cat valoreaza.Nici un sondaj nu ar fi reusit sa arate mai bine pentru care motive PRM nu trebuie si nu va mai intra in parlament.Aici a fost in direct ,la ora de varf si fara marja de eroare.... o sa-l trimita lumea sa coseasca la Buruiana pana nu mai poate
  • 0 (0 voturi)    
    STRIGATUL FIAREI RANITE (Sâmbătă, 31 mai 2008, 11:59)

    puflea petre [anonim]

    DACA T.V. ROMANA NU ESTE IN STARE SA PREZINTE NATIUNI ROMANE O EMISIUNE DECENTA EU CRED CA NU E BINE SA PREZINTE CIRC CU TOTI VADIMI ,NEBUNI SI SECURISTI CARE SE MAI PRIPASESC PRIN TELEVIZIUNE,INCHIDETEO FRATILOR SAU SCHIMBATI DENUMIREA IN AZIL DE NEBUNI ,NU E POSIBIL CA INTR-O TARA A UNIUNI EUROPENE SA INTRE UN NEBUN SUB PROTECTIA LUI DE PARLAMENTAR SA JIGNEASCA O INTREAGA NATIUNE SI FARA SA FIE PUS IN CAMASA DE FORTA SI DUS UNDE II ESTE LOCUL LA BALACEANCA ,STAU SI MA INTREB CIND ACESTI BARBATII DE STAT,DACA MAI SINT IN ROMANIA POT SA MAI FACA CEVA? PETRE
  • +1 (1 vot)    
    vct (Sâmbătă, 31 mai 2008, 12:33)

    buby [anonim]

    In fiecare tara exista un numar de dezaxati.Intamplator sau nu,la noi, acesta coincide cu numarul celor care voteaza cu VC Tudor.Trebuie sa recunoastem existenta lor,sa-i toleram, dar sa le dam peste bot atunci cand sar calul asa cum a facut-o marele maestru al mitocaniei.
  • 0 (2 voturi)    
    PRM (Sâmbătă, 31 mai 2008, 12:36)

    PRM [anonim]

    Cand te gandesti ca omul asta se dorea presedintele Romaniei acum cativa ani.
    Halal sa ne fie!
  • 0 (2 voturi)    
    bRAVO VADIM (Sâmbătă, 31 mai 2008, 13:45)

    PrEDA COSTEL [anonim]

    iTI MULTUMESC dOAMEN CA MAI E INCA CINEVA PE PICIOARELE LUI IN TARA ASTA CARE SA LE DEA PESTE BOT UNUIOR ACA BUCURENCIU SI MIHAIU, SCURSORI JALNICE ALE UNEI SOCIETATI IN DESCOMPUNERE.
    • 0 (2 voturi)    
      mie nu mi-e frica de voi, ticalosilor... (Sâmbătă, 31 mai 2008, 14:00)

      judex [anonim] i-a raspuns lui PrEDA COSTEL

      Din cauza voastra a ramas Romania in afara lumii civilizare. Din cauza voastra traim mai prost decat slovenii. cehii, polonezii si ungurii.! Sunteti niste triogloditi fara minte. Noroc ca vom scapa de voi definitiv, mai curand decat credeti. Sunteti dusmanii romanilor , ai civilizarii si prosperitatii tarii !
  • 0 (2 voturi)    
    Vadim Tudor (Sâmbătă, 31 mai 2008, 14:11)

    Rodica Marincas [anonim]

    Este inadmisibil ce s-a intamplat in Parlamentul Romaniei, este inadmisibil ce s-a intamplat la TVR si totusi se intampla. Asa cum in cazul parlamentului n-am auzit de nici-o masura luata, asa n-o sa auzim nici la TVR. Cu cat institutia in care se petrec nereguli are rang mai inalt, cu atat mai putin se penalizeaza aceste nereguli. Este revoltator!
    • 0 (0 voturi)    
      putem incepe chiar acum (Sâmbătă, 31 mai 2008, 15:51)

      judex [anonim] i-a raspuns lui Rodica Marincas

      Toti cei care dorim binele Romaniei, putem, impreuna, sa hotaram, sa incepem sa protestam prin neplata abonamentului si darea in judecata a conducerii TVR pentru abuz de putere impotriva intereselor poporului roman. Si, daca justia ticaloasa nu ne va da dreptate, ii vom da in judecata la CEDO, pana vom casitga. Sa nu-si inchipuie acesti nemernici ca se pot juca cu destinul poporului roman !!! La fel si cu Vadim si vadimii lui !!! Fac liste negre? Facem si noi !!! Dar, vom si actiona !!! Sa nu-si inchipuie ca bataia lor de joc la adresa romanilor cinstiti poate continua la nesfarsit !!!
  • 0 (0 voturi)    
    nu am vazut nici o reactie din partea CNA... (Sâmbătă, 31 mai 2008, 16:26)

    judex [anonim]

    oare membrii CNA care au salarii grase si pasapoarte diplomatice di banii nostri nu au nici o obligatie fata de romani? Astep sa se faca dreptate si se va face cat de curand. Nu mai este mult.
  • +1 (1 vot)    
    Raspuns tuturor vadimistilor ! (Sâmbătă, 31 mai 2008, 18:42)

    martin [anonim]

    La 1848 a avut un rol istoric in revolutia din Transilvania , Avram Iancu , supranumit " Tribunul" si care a murit nebun .
    In zilele noastre dupa revolutia romana s-a pripasit printre noi un versificator gras, indecent si extrem de obraznic. Partizanii lui recrutati mai ales dintre sfertodocti, l-au poreclit "tribunul", in timp ce toti ceilalti l-au poreclit "nebunul".
    Deoarece normal ca mi-e frica de asa un caine turbat, voi declara ca am facut un pamflet !
    • +1 (1 vot)    
      martin, cred ca ajunge ! (Sâmbătă, 31 mai 2008, 19:12)

      judex [anonim] i-a raspuns lui martin

      Am ajuns la capatul rabdarilor.! Am pierdut 18 ani de viata din cauza unor nemernici ca Iliescu, Vadim, Patriciu, Voiculescu, cei 322 si acolitii lor. Ajunge !!! Totul are un sfarsit. Nu se mai poate suprta si continua in acest mod. Cainii turbati trebuie inchisi in custi!! Daca ticalosii care o pot face se fac ca nu vad, mai exista inca oameni cinstiti in aceasta tara. Avem votul, avem justitia (CEDO), trebuie numai sa ne unim si sa actionam. Nu se mai poate suporta, nu mai putem continua asa !!!
  • +1 (1 vot)    
    Vina este pe axa Iliescu-Patriciu (Duminică, 1 iunie 2008, 7:57)

    hotnewsfil [utilizator]

    Acest gunoi, caruia Petre Roman i-a cautionat aparitia, in 1990 a galetii cu laturi "Romania Mare", contra promisiunii pe care Vadim i-o facuse ca fituica va fi arma cea mai eficace de distrugere a pertidelor istorice,isi bate joc de oricine, fara ca cineva sa-i puna botnita. Nu este el vinovatul principal. Vinovati sunt cei ce l-au inventat (iliescu, Roman), si cei ce-l protejeaza acum Axa Iliescu-Patriciu si "322"), ca arma ordinara de lupta impotriva presedintelui Basescu.
  • 0 (0 voturi)    
    Limba romana (Duminică, 1 iunie 2008, 8:00)

    Hm [anonim]

    "Desi moderatorul a cerut evacuarea lui" Evacuarea cu o clisma? Mai pune si tu mana pe dex si mai silabiseste.
  • 0 (0 voturi)    
    rusine (Duminică, 1 iunie 2008, 11:52)

    romanul mort [anonim]

    Sa va fie rusine tuturor!
    • 0 (0 voturi)    
      ai dreptate.... (Duminică, 1 iunie 2008, 13:09)

      judex [anonim] i-a raspuns lui romanul mort

      sa va fie rusine !!! dar, va fi mult mai grav, pe la anul nici nu se va mai vorbi de asemenea ticalosi.
  • 0 (0 voturi)    
    Pacat (Duminică, 1 iunie 2008, 13:46)

    Aurel [anonim]

    S-a intamplat ce trebuia sa se intample:
    1. Bucurenci a demonstrat ca nu are calitati de moderator atunci cand a afirmat ca "Dumneata cand vorbesti la televizor, eu schimb" (replica de la inceputul clipului);
    2. Afirmatiile lui Vadim Tudor sunt la fel de acoperite in fapte ca si ale lui Traian Basescu;
    3. Referitor la morala retin lectiile date de l Ivanciuc, fost coleg de "Catavencu" cu Liviu Mihaiu, care a fost dovedit informator notoriu al securitatii;
    4. Am vazut niste emisiuni de exceptie prezentate de Liviu Mihaiu, dar cred ca desemnarea sa pentru a modera o emisiune de o asemenea factura este o eroare profesionala.
    Pacat !
  • +1 (1 vot)    
    In curand (Duminică, 1 iunie 2008, 15:05)

    Imperialistu' [anonim]

    vom scapa de dementul asta. Cariera lui politica se apropie de sfarsit, iar in toamna vom sarbatori neintrarea comunistilor peremisti in Parlament.
  • +1 (1 vot)    
    jalnic (Duminică, 1 iunie 2008, 21:08)

    vasile [anonim]

    doamne scapane de el scapane si vom fi un popor mai bun ,si rogute trimite spiritele celor care s-au jertijit sa-i bantuie neamurile si pe el in vecii vecilor.
  • 0 (0 voturi)    
    COMENTARII (Marţi, 3 iunie 2008, 10:47)

    narcisa [anonim]

    De acord cu dl.Vadim.Niste jigodii lihnite
  • 0 (0 voturi)    
    Pt . Narcisa & co (Joi, 5 iunie 2008, 21:41)

    alin [anonim]

    Voi care sustineti acest imbecil VCT,nu sunteti mai buni cu nimic. O rusine planetara.
  • 0 (0 voturi)    
    vadim (Sâmbătă, 7 iunie 2008, 20:02)

    Lascarica [anonim]

    Priviti si ascultati ci atentie videoclipul.Nu i se cere altceva decit sa respecte timpul (el are in permanenta probleme cu respectarea timpului).Ar fi in stare sa monopolizeze orice emisiune.Grandomania care-l caracterizeaza nu-ti permite sa stai de vorba cu el."Cine estu tu mai ,sa-mi vorbesti mie vadim tudor asa?".Si nu i s-a cerut decit sa respecte timpul.Mai ceva are asta.Nu stiu ce ca nu sunt doctor.
  • 0 (0 voturi)    
    Mda... (Luni, 23 iunie 2008, 11:00)

    Crina [anonim]

    Oare cati din romani stiu ca PRM-ul "distinsului" Vadim adaposteste fosti oameni ai Securitatii lui Ceausescu - din cei care faceau oameni sa dispara peste noapte- si ca pe deasupra mai sunt si deputati (unii)...?
  • 0 (0 voturi)    
    catavencii si vadim (Duminică, 24 ianuarie 2010, 11:49)

    doina [anonim]

    eu cred in ceea ce spune vadim.intotdeauna a avut dreptate ,bineinteles in timp. ca drept dovada ca acest om de 20 de ani este boicotat pentru-ca spune adevarul.din acest motiv ,ca presa l-a hulit pe acest mare politician in anul 2010 suntem in prag de dezastru social si unam.o forta trebuie sa vina la putere sa stirpeasca aceste creaturicare timp de 20 de ani fura din banii poporului si tot ei te sfideaza .