VIDEO / O mireasa furata a venit in studioul OTV: Simbioza dintre televiziune si public a atins apogeul

de V.C.     HotNews.ro
Sâmbătă, 5 iulie 2008, 0:36 Revista Presei | Radio TV

Cu mireasa la OTV
Foto: OTV
"Incredibil", "inedit" si in direct la Dan Diaconescu a fost prezentata ultima tendinta in materie de furat mireasa de la nunta: O aduci in studioul OTV.

O mireasa a fost "furata" de la nunta si a fost adusa, de catre "rapitori", in direct in studioul emisiunii lui Dan Diaconescu. Deloc mirat de cele ce se intamplau, Diaconescu a invitat "alaiul" sa poposeasca putin in studio, sa ia loc si sa-l sune pe mire impreuna ca sa ceara recompensa.  

Ne-am obisnuit deja ca publicul sa joace rolul cel mai important in desfasurarea emisiunilor lui Dan Diaconescu, iar intamplarea "surprinzatoare" din aceasta seara vine sa intareasca simbioza formata deja intre OTV si public.



























3938 vizualizari

  • +3 (3 voturi)    
    foarte penibil.... (Sâmbătă, 5 iulie 2008, 0:58)

    penibil... [anonim]

    ...OTV
  • +3 (3 voturi)    
    deh...... (Sâmbătă, 5 iulie 2008, 1:06)

    elena [anonim]

    Tare stirea! Taaaaaaaaaaaaaare de tot!



    Si Elodia??????Sau fantoma?????


    Mai vrem...mai vrem........


    Ok...am inteles.....mut canalul pe 63, ma uit pe OTV si ...."extraordinar" si "senzational"...s-a maritat vecina de la 3 si nu m-a chemat la nunta!


    De ciuda...ma mut la calculator si deschid "www.hotnews.ro"....Surprise????Iar vecina?...

    Data viitoare incerc la calorifer!
  • +4 (4 voturi)    
    o rugaminte (Sâmbătă, 5 iulie 2008, 1:46)

    Andrei [anonim]

    nu mai redati ce se intampla la OTV. Pierdem timpul degeaba.

    OTV prinde la un anumit tipar de oameni care nu se regaseste printre cititorii HotNews.ro.

    Andrei
    • +2 (2 voturi)    
      "Zi la ce te uiti ca sa-ti zic cine esti" (Sâmbătă, 5 iulie 2008, 8:58)

      John [anonim] i-a raspuns lui Andrei

      Soacra mea e abonata fidel la OTV si la tot ce se tipa si se discuta contradictoriu.Macar nu s e uita la menele tv,doar la FAVORIT sau ceva d egenul asta.Din pacate e cam surda si da sonorul super tare .de ajung sa aud cu urechea stinga ce se intimpla pe acolo.
  • +3 (3 voturi)    
    zeroTV (Sâmbătă, 5 iulie 2008, 2:01)

    Bby [anonim]

    Romania nu va inceta niciodata sa dea lumii cocalari, period (sau point, cum zicea nenea Base).
  • +1 (1 vot)    
    mireasa (Sâmbătă, 5 iulie 2008, 11:06)

    crinionescu [anonim]

    Pai asta e un obicei vechi. Aproape in fiecare sambata seara apar ghertoite din astea furate la otv. Eu ajung acasa pe la 12 dau pe otv si asta vad. Mie in orice caz mi se pare superb.
    P.S. zero tv - Bby dute tata la gadea, stan si cristoiu ca au loc si pentru tine. Faci si tu un ban sa-ti rascumperi mireasa de la otv.
  • -1 (1 vot)    
    RUSINEA POPORULUI ROMAN (Sâmbătă, 5 iulie 2008, 15:11)

    MISI [anonim]

    DACA PRIETENA UNOR CURVE DE CENTURA(care beau wisky cu red bull) APAR LA TV ATUNCI LASATI-O BALTA CA SUNTETI IN POPOR DE 2LEI .DANE SATI FIE RUSINE CA LA TINE IN STUDIO VIN TOTI DEPRAVATI .
  • 0 (0 voturi)    
    Prefer... (Sâmbătă, 5 iulie 2008, 21:19)

    Lucius [anonim]

    ..."depravatii" de la OTV decit Basesco-limbisti ca Turcescu sau milionari in dolari care se dau saraci ca Dinescu. Nu-l iubesc pe DD dar in mod cert TV-urile si massmedia sunt hiper-invidioase pe el. Altfel nu l-ar pumni in halu asta.
    • 0 (0 voturi)    
      Frumos... (Duminică, 6 iulie 2008, 2:12)

      Dorian [anonim] i-a raspuns lui Lucius

      Da, si Danut, preferatul tau nu e milionar in euro ce se da sarac, asa-i??? Macar Dinescu nu e o nulitate. Intr-o tara populata cu personaje ca tine, libelulele de genul lui DD vor avea mereu public. Gospodine frustrate, pensionari, inculti, purtatori de sosete albe la pantaloni negri, manelisti. Astia sunt aia multi ai lui DD. Si da, sunteti multi...si...e trist. :( Prostul gust in maxima lui forma, in fiecare zi, pe Otv. Indobitocirea romanilor continua. Bafta, nu mai aveti mult.
    • 0 (0 voturi)    
      sedinta (Marţi, 8 iulie 2008, 11:32)

      mer-lucius [anonim] i-a raspuns lui Lucius

      Lucius,vezi ca a zis tov geoana sa treci pe la el sa-i faci pantofii !
  • 0 (0 voturi)    
    SUPEEEEEEEEER (Duminică, 6 iulie 2008, 2:14)

    Dino [anonim]

    Whisky si Red Bull. Astia sunteti, felicitari. Televiziunea manelistilor si complexatilor. Vizionare placuta, deosebitilor. Suntem mandri de voi. :(((


    NOT!
    • 0 (0 voturi)    
      interesant (Duminică, 6 iulie 2008, 14:15)

      gigi [anonim] i-a raspuns lui Dino

      senzational! articol scris de VeCe. sublim!
      toate se leaga..aseara erau vreo 4 miese la baza Arcului de triumf. sa mai spun ca protectia era asigurata de vreo 3 Loganuri cu papusa pe capota? maret popor! cinste lor.
  • 0 (0 voturi)    
    incredibil (Luni, 7 iulie 2008, 17:30)

    ALEX [anonim]

    incredibil si adevarat doar la oligarhul teliviziuni din roooooomania Dan Diaconescu in direct si in exclusivitate o mireasa la televizor.
    Apropo chiar e mireasa
  • 0 (0 voturi)    
    paparude (Marţi, 8 iulie 2008, 9:52)

    bulibul [anonim]

    Gretos de sinistru! Macabru! OTV-sti da multi!
  • 0 (0 voturi)    
    prostii (Marţi, 22 iulie 2008, 11:08)

    miahi [anonim]

    ce face de soricel are diaconescu:)))