Stelian Tanase: Stiu de la oameni foarte importanti din zona Cotroceni ca Basescu este bolnav. Valeriu Turcan: Dvs. suferiti ca dl presedinte este sanatos

de R.M.     HotNews.ro
Luni, 5 septembrie 2011, 19:21 Revista Presei | Radio TV

Stelian Tanase afirma, intr-un interviu acordat ziarului Ring, ca stie "din mai multe surse" ca presedintele Traian Basescu este bolnav. "Stiu de la oameni foarte importanti din zona Cotroceni ca este bolnav, dar nu pot sa spun mai departe, pentru ca nimeni nu are o dovada certa", spune el, in acest interviu.

Declaratia sa a atras interventia purtatorului de cuvant al Presedintiei, Valeriu Turcan, intr-o emisiune de la Realitatea TV la care era invitat si Stelian Tanase, care este realizator de emisiuni la acest post de televiziune.

Valeriu Turcan a caracterizat declaratiile lui Stelian Tanase drept "ridicole" si a spus ca reprezinta mai degraba "o dorinta personala" a ziaristului, care raspuandeste "regulat" informatii false" despre Basescu.

Mai mult, Turcan a spus, ironic, ca stie si el de la un apropiat al lui Stelian Tanase ca acesta "sufera de o boala des intalnita, ii plac banii".

"Dumneavoastra suferiti foarte mult pentru ca domnul presedinte este sanatos. (...) Este perfect sanatos si in actualul sistem constitutional, daca domnia sa ar avea o problema de sanatate ar fi imposibil ca presa sa nu afle", a subliniat Valeriu Turcan.

Acesta a sustinut ca declaratiile lui Stelian Tanase reprezinta "o teorie falsa, fara niciun fel de argumente", "un lucru dezgustator", in conditiile in care "o astfel de chestiune de interes national nu cred ca ar putea fi ascunsa".

Pe de alta parte, Stelian Tanase a afirmat, dupa interventia lui Valeriu Turcan, ca titlul postat de ziarul Ring (Stelian Tanase: "Stiu ca Traian Basescu este bolnav") este incorect si chiar i-a scris un e-mail redactorului sef al cotidianului pentru a-l informa despre acest lucru.

In interviul acordat pentru Ring, Tanase a fost intrebat "Ce se mai stie despre sanatatea presedintelui?".

"Stiu din mai multe surse ca este bolnav. Ba nu mai bea, ba nu doarme, ba ia medicamente cu pumnul, dar cine poate sa verifice asa ceva? Eu privesc cu circumspectie asemenea vesti, desi el este un bautor de cursa lunga din cauza tineretii lui zbuciumate pe valuri".

"Stiu de la oameni foarte importanti din zona Cotroceni ca este bolnav, dar nu pot sa spun mai departe, pentru ca nimeni nu are o dovada certa. Cred ca este foarte incurcat si are o stare proasta. Ne considera niste prosti ca nu intelegem marea lui opera".


Citeste mai multe despre   






















11025 vizualizari

  • +51 (59 voturi)    
    eh (Luni, 5 septembrie 2011, 19:35)

    amanda13 [utilizator]

    Tanase se pricepe bine la zvonistica (cum a fost si zvonul despre don' costache paturiciu) si joaca in functie de ceea ce-i dicteaza papusarii personali. E trist sa vezi cat de rau au ajuns sa se prostitueze intelectual unii... In rest are dreptate Turcanu - patima pentru bani si oftica lui Tanase in privinta sanatatii presedintelui sunt diagnosticul cel mai corect.
    • +30 (38 voturi)    
      stelian tanase (Luni, 5 septembrie 2011, 19:42)

      MirceaA [utilizator] i-a raspuns lui amanda13

      pe vremea lui nea Nicu, dom' Tanase organiza concerte si disparea cu banii trupelor.
      • -20 (24 voturi)    
        bolnav de putere (Luni, 5 septembrie 2011, 20:40)

        mitu [anonim] i-a raspuns lui MirceaA

        bolnav de putere voia sa zica Tanase. Asa da.
        • +13 (13 voturi)    
          de ce? crezi ca vrea a 3-a oara ca tova'su Ilici? (Marţi, 6 septembrie 2011, 0:02)

          echos [utilizator] i-a raspuns lui mitu

          ca se pare ca acolo bati... Ilici ne-a pregatiti din timp ca mai vrea... Base' inca n-a spus nimic
          • -9 (13 voturi)    
            da e bolnav psiihic (Marţi, 6 septembrie 2011, 7:19)

            dan il [anonim] i-a raspuns lui echos

            psihic 100%
            • +2 (2 voturi)    
              PROSTITUTIE MEDIA (Marţi, 6 septembrie 2011, 15:55)

              vamaiot [anonim] i-a raspuns lui dan il

              A afirma orice, folosindu-te de dreptul la libera exprimare dar motivat de investitii mafiote se numeste PROSTITUTIE MEDIA !

              Am spus mafiote pentru ca in ciuda datoriilor acumulate , trustul nu face economie la oameni motivati la atac in sprijinul opozitiei !

              Iar indiferent de datorii grila de programe nu se schimba ... chiar indiferent de patronaj, curios nu ?
    • +23 (33 voturi)    
      Tanase e tipul de ratacit pe meleagurile astea (Luni, 5 septembrie 2011, 20:00)

      Eneas [anonim] i-a raspuns lui amanda13

      cu o figura comica,cu o mustata cu care isi face de ras neamul si contine si meniul zilnic, perciunii daca isi lasa in voie erau mai politically correct ,vrea sa para un anal-ist de forta dar e varza ,mai bine pleca si el in anii 1970-75 cand cu a patra Aliaua! oricum nu are ce face prin Romania decat sa frece menta pe indelete cu blonda aia reusita cu care isi face de cap prin emisiuni ,ca la pat e zero!
  • -19 (35 voturi)    
    "chestiune de interes national' ??!!!!! (Luni, 5 septembrie 2011, 19:44)

    costica [anonim]

    "in conditiile in care "o astfel de chestiune de interes national nu cred ca ar putea fi ascunsa".

    Sa ma ierte Dl Turcan, dar nu inteleg de ce asta este o "chestiune de interes national" ??!!
    O fi chestiune de interes national sanatatea Presedintelui Obama, in SUA candidatii merg la analize inainte de alegeri, dupa alegeri merge regulat Presedintele, poporului american i se prezinta Buletine referitoare la starea de sanatate a Presedintelui american, asta da chestiune de interes national.
    Dar, noua romanilor nu ni se prezinta nici un Buletin privind sanatatea candidatilor la Presedintie, apoi a celor alesi, asa ca nici ei nu considera prin asta ca ar fi o chestiune de interes national.
    Este viata privata a Presedintelui si sa fie sanatos, ca orice om, caruia nu pot sa-i urez altceva. Dar nu mi se pare corecta afirmatia dlui Turcan ca sanatatea Presedintelui Romaniei este o chestiune de interes national.
    Din motivele descrise mai sus.
    • +29 (33 voturi)    
      NU prea te duce capul... (Luni, 5 septembrie 2011, 20:04)

      Costica [anonim] i-a raspuns lui costica

      Sanatatea presedintelui este de interes national, in fiecare trimestru isi face analizele la centrul militar national, etc . Doar ca tu nu prea intelegi de ce nu se fac publice, la fel ca si in alte state.
      • -10 (10 voturi)    
        si atunci de ce-i spui de interes national (Luni, 5 septembrie 2011, 20:32)

        costica [anonim] i-a raspuns lui Costica

        cand nefiind facute publice aceste analize nu intra deloc in sfera interesului national??!!
        Care este de fapt interesul ala national pe care tu atat de priceput il invoci?!
        Pe cati romani crezi tu ca-i intereseaza sanatatea Presedintelui Basescu??!!
        Sau cum vezi tu, ala priceputul, interesul asta national??!!!!!!!!!!!!!!!
        Sunt chiar cinvins ca 89% dintre romani nu sunt deloc interesati de sanatatea Presedintelui Romaniei, le au p-ale lor pe cap, multe datorate chiar Presedintelui de 7 ani al romanilor !!!!!!!!!!!!
      • -10 (10 voturi)    
        Sigur este de interes particular pentru lingai (Luni, 5 septembrie 2011, 20:33)

        Mitica (Palarierul) [anonim] i-a raspuns lui Costica

        Starea de sanatate a presedintelui sigur nu este de interes national, deoarece exista un numar mare de cetateni care nu se intereseaza deloc de acest lucru. Faptul ca ne-a mers mai rau pe "vremea lui Basescu" nu are nimic de-a face cu sanatatea lui, ci cu prostia, politicianismul, cinismul si nepasarea "clasei politice".

        In fapt - nici nu ne asteptam altceva de la politrucii romani.

        Sunt insa sigur ca starea de sanatate a presedintelui este de mare interes particular pentru lingai sai, care traiesc si se imbogatesc din favorurile date de el politrucilor - functii, bani, viata usoara, fara munca.

        "Patria si Dreptul Meu!"
        .
      • +18 (18 voturi)    
        Numai in Romania ... (Luni, 5 septembrie 2011, 21:13)

        Victor Nastilici [anonim] i-a raspuns lui Costica

        Americanii au avut presedinti in functiune, imobilizati in scaunul cu rotile sau dependenti de medicamente,dar acolo exista ceva mai mult respect vis-a-vis de functie,demnitate si personalitate.
        • +2 (4 voturi)    
          da, numai ca infirmitatea Presedintelui Roosevelt (Marţi, 6 septembrie 2011, 9:40)

          costica [anonim] i-a raspuns lui Victor Nastilici

          Nu l-a impiedicat sa fie singurul, unicul, presedinte american, care a fost ales de patru ori în cea mai râvnita functie si a servit tara patru termene consecutive. (în acea vreme nu era legea ca, un presedinte are dreptul doar la cel mult doua termene)

          Omul care a înfrânt cea mai mare criza financiar economica, cel care avut un rol determinant în evolutia si terminarea celui de al doilea razboi mondial.
          Un carut cu rotile, de care esti dependent, nu te leaga pamântului, retezându-ti zborul catre înalt scria presa vremii, referindu-se la viata lui.....
          Dar, FDR in scaun cu rotile cum era el, era iubit de americani. Si azi poporul american vorbeste cu mare respect si recunostinta despre FDR.
          Poate ne spui cum va vorbi istoria si romanii despre TB??!!!
          • +1 (1 vot)    
            Esti penibil. (Marţi, 6 septembrie 2011, 14:22)

            mircea [anonim] i-a raspuns lui costica

            Care-i problema ta.Ce-ti pasa tie ce va spune istoria despre TB.Te-ai intrebat ce va spune istoria despre I.I,V.P.,C.A.?Dar despre tine ce va spune lumea.Sigur nu-ti pasa.iei un pumn de bani si injuri fara discernamant.Asa este.Tradatorii si mercenarii nu au istorie.Dar D-zeu are grija de ei.Si-i bate!De cati tradatori de neam si mercenari ,ai auzit ca au fost si au ramas ceva in istoria unui popor?Vai de tine.Respectul pentru viata si societate incepe prin respectul fata de tine insati.Nu va fi de mirare sa te nimeresti printre cei care tavalugul istoriei vrea sa-i elimine.
            • -1 (1 vot)    
              ai trecut la Romania Mare??!! (Marţi, 6 septembrie 2011, 14:48)

              costica [anonim] i-a raspuns lui mircea

              Ai parasit PDL si ai trecut la Vadim??!!
              Limbajul asta extremist acolo l-ai invatat ??!
              Scoala buna, bag seama...!!!!!!!!!!!!!!!
              Poate te invata aia si sa scrii corect in limba romana....
              SUCCESURI !!!!!
    • +11 (11 voturi)    
      fesul (Luni, 5 septembrie 2011, 20:24)

      Alf [anonim] i-a raspuns lui costica

      Citeste Constitutia si o sa vezi dece sanatatea Presdintelui este de interes national.
  • +34 (38 voturi)    
    Stelian Tanase, ca si.... (Luni, 5 septembrie 2011, 19:50)

    Rescatorul [anonim]

    Hurezeanu, de altfel, isi arata in prezent caracterul si adevarata fata. iRealitatea este locul care se potriveste exact cu caracterul lor. Niste fripturisti de mana doua?!
  • -20 (24 voturi)    
    Eu cred ca un om normal nu ar avea atata rautate ! (Luni, 5 septembrie 2011, 19:51)

    vcvcjvj [anonim]

    Parerea mea este ca un om sanatos nu ar fi fost atat de rautacios si nemilos cu ceilalti.
    • +25 (27 voturi)    
      Eu cred ... (Luni, 5 septembrie 2011, 21:17)

      miorlauauau [anonim] i-a raspuns lui vcvcjvj

      Ca un om cu ... caracter nu s-ar uita la tembeliziunile lui felix !!
    • +13 (15 voturi)    
      asa e (Luni, 5 septembrie 2011, 22:16)

      zizi_m [utilizator] i-a raspuns lui vcvcjvj

      unul sanatos dadea la toata lumea, nemernicul asta ne trimite la munca.
    • +16 (18 voturi)    
      bravo (Luni, 5 septembrie 2011, 22:26)

      MirceaA [utilizator] i-a raspuns lui vcvcjvj

      ar fi fost mult mai bine sa fie milos cu unii si sa duca tara in faliment, asa cum voiau piticii aia de Ponta si Repetentu'.
  • +32 (34 voturi)    
    Tanase si Fufele (Luni, 5 septembrie 2011, 19:54)

    john [anonim]

    ce-i mai plac banii dlui Lingau-sef (Antene, Realitatea etc) si cum mai alaerga el dupa "carne proaspata" pt o splendoare in iarba..


    un Libidinos esuat in curtile Securistilor!
  • +37 (39 voturi)    
    .. (Luni, 5 septembrie 2011, 19:59)

    d [anonim]

    Treaba asta seamana cu zvonurile lui Donald Trump ca Obama nu e cetatean american. Pana cand a trebuit bietul Obama sa scoata certificatul de nastere sa il arate la televizor ca sa stea Trump linistit.
    Asa si Tanase, spune cate o tampenie si trebuie sa iasa toata lumea sa o dezbata, sa o dezminta, sa "analizeze".
    Pana acum era sigur ca Base o alearga pe Udrea prin curte la Cotroceni. Acum e invers, Base e bolnav, nu mai poate sa se ridice de pe scaun. Eu zic sa va faceti ordine in zvonuri ca se bat cap in cap.
    • +4 (6 voturi)    
      stie ceva (Marţi, 6 septembrie 2011, 8:20)

      ghita zvonescu-shtirea [anonim] i-a raspuns lui d

      din sursa de prima mana, dela dl. dinescul !

      pentru ultimele zvonuri, schimbati canalul pe zvonalitate tv !

      numai acolo veti afla cine va fi femeia care'l va inlocui pe base !
  • +29 (33 voturi)    
    Tanase tzutzerul lu' Vantu (Luni, 5 septembrie 2011, 20:12)

    Grivei Tanase [anonim]

    Si eu stiu ca Grivei Tanase o suge prin batista lu' Vantu si cand n-are batista ia yum-yum cu hidrantu' :))))))))
  • +31 (35 voturi)    
    Oamenii Falimentatii (Luni, 5 septembrie 2011, 20:13)

    Axel [anonim]

    In mod cert subiectul abordat de iRealitatea este unul de scandal pentru a ascunde falimentul acesteia. Privindu-l cum arata pe Stelian Tanase in respectiva emisiune, mi-am data seama ca este bolnav(nebarbierit, buzunare gaurite, credite de la banci si concedierea de la Falimentara iRTV). Dupa cate porcarii a scos in ultimul timp de sub mustata deduc faptul ca se forteaza sa prinda un loc la Antene.
  • +27 (29 voturi)    
    punguta cu doi bani (Luni, 5 septembrie 2011, 20:21)

    Alf [anonim]

    Riscul ca la o anumita varsta sa te faci de ras este mare si poate fi agravat, ca in cazul lui Tanase de contactul prelungit cu Dinescu si vecinatati nesanatoase precum cei de la Realitatea tv.
    A ajuns asa de gaga incat sa cumpere, ca apoi sa vanda, ineptii? Jos a mai cazut de cand slugareste pe la televiziunea aceea ignobila.
  • +10 (12 voturi)    
    De-ale lui tanase (Luni, 5 septembrie 2011, 20:54)

    double.cc [utilizator]

    Nu mor caii cand vor cainii...
  • +10 (12 voturi)    
    tare, tare bolnav... (Luni, 5 septembrie 2011, 20:56)

    mary [anonim]

    Dar problema nu este in curtea lui Basescu cat in ograda lui Tanase. Acum ca s-a mai eliberat de stransoarea datoriilor dl.Dinescu ma astept ca sa curga cu defaimarile la adresa lui Basescu.

    Parca Basescu s-ar alege la urmatoarele alegeri. Ce sa ii faci daca opozitia ii da ceea ce este domnului Basescu...

    Daca era mai tare dl.Dinescu, sau dl. Tanase, acum disputam despre altcineva, asa pastram sloganul cu "jos Basescu" pana se satura toata lumea...

    Hai coane Tanase, altceva mai bun, incearca cu prietenul Chiriac, poate iese ceva...
  • +12 (16 voturi)    
    Cine-i stelian Tanase? (Luni, 5 septembrie 2011, 21:13)

    mircea [anonim]

    Au dreptate cei care spun ca Stelian Tanase este un individ lipsit de scrupule,care fura din toate pozitiile si dupa aceia zambeste cu nerusinare.E riscant sa-l ai prieten.Te toarna pe doi lei.Chiar si glumele le rastalmaceste in folos propriu.Cred ca va imbatrani sarac si singur.Este prea rautacios ca om si lipsit de orice urma de respect.Nu se respecta nici pe el,pentru-ca este in stare sa pupe pumnul primit,daca acesta a fost urmat de simbrie.
    • +7 (11 voturi)    
      scarbos (Marţi, 6 septembrie 2011, 0:01)

      georgio [anonim] i-a raspuns lui mircea

      Am avut "privilegiul" sa intalnesc acest personaj Stelian Tanase la lansarea ultimului lui "documentar". Calitatea medie a documentarului (o supa reincalzita a unei povesti din epoca ceusescu, spusa si raspusa de numerosi autori ) nu a reusit sa salveze impresia proasta pe care a lasat-o personajul. Dupa prezentarea facuta de amfitrion, super arogantul Tanase a facut o scurta prezentare sictirita a documentarului, cu o mina plictisita si flegmatica. Cea ce ma socat in urmatoarele minute e ca dupa ce a revenit in sala in timpul reclamelor si promoului festivalului (de TIFF e vorba), idividul a vorbit la mobil incontinu. Chiar si pe genericul propriului documentar care era in prima vizionare a continuat sa vorbeasca la mobil. La final a dat cu flit organizatorilor, sarind peste traditionalele minute de intrebari si raspunsuri, iesind vertiginos din sala in secunda cand documentarul s-a terminat, pentru a continua convorbirea la mobil. Ce era asa de important: evident era aprins intr-o discutie despre bani, singura frantura din discutie auzita era ceva de genul "... Deci mai nu vine la mine ala cu mistouri din astea, bai baietas la mine sa ii fac o emisiune e de la 5000 parai in sus, am aranjat deja cu baietii am angajat deja cheltuieli...). Scarbos :(
  • +11 (15 voturi)    
    Sclavul... (Luni, 5 septembrie 2011, 21:45)

    Costin [anonim]

    Marea opera probabil ca ai fi vrut sa fie a STAPANULUI tau SOV, daca va iesea "combinatia" cu Geoana...
    Un sclav de 2 lei, stelian tanase...
  • +14 (16 voturi)    
    Zicere (Luni, 5 septembrie 2011, 22:01)

    paul155 [utilizator]

    Asa gainar,asa post tv.Zvonistica,adevaruri amestecate cu minciuni,manipulare gen Stefan Gheorghiu.
  • -7 (11 voturi)    
    Sigur (Luni, 5 septembrie 2011, 22:07)

    mra [anonim]

    are o boala cu capul si inca una pe romani
  • +14 (16 voturi)    
    Si (Luni, 5 septembrie 2011, 22:15)

    zizi_m [utilizator]

    Patriciu e urmatorul prim-ministru. Rau ati ajuns, d-le Tanase ... alta era treaba daca va lasau sa- faceti lui Prosty coaching, nu ? :))
  • +11 (13 voturi)    
    raspandacul (Luni, 5 septembrie 2011, 23:03)

    pitipoanca tnl [anonim]

    nea tanase, ce se intampla...ieri parca auzeam de la mata' de primministrul dinu patriciu, si azi o punem de-o boala...coudn't believe that you go so lo...
  • +7 (9 voturi)    
    problema este (Luni, 5 septembrie 2011, 23:39)

    releu [utilizator]

    ca totri astia disidentii, mai mullt sau mai putinm de d nainte de 198, si pentru care va respect, dar care vpentru ceva, un ban sau pur si simplu pt ca dupa 1989 a fost mult mai subtil sa va dati seama ce si cum (pt ca inainte de 1989 doar idiotii patentati9 credeau in Ceausecu), ati muscat din de era in palma lui vantu, Voiculescu, iar acum v-a apucat disperarea, pt ca va vine pensia si descoperiti ca ramaneti niste descoperiti.
  • -6 (8 voturi)    
    are dreptate (Luni, 5 septembrie 2011, 23:51)

    dica [anonim]

    ei sint imbolnaviti de putere si bani, iar noi de prostia lor si a noastra...totul e F-up partea proasta ca cei care ar putea schimba ceva nu mai vin...
  • -6 (8 voturi)    
    Turcanu???!!! Un tucalar. (Marţi, 6 septembrie 2011, 0:07)

    fata [anonim]

    E ok ca Turcanu sa respinga zvonurile. dar nu e ok ca el insusi sa afirme ca Tanase e bolnav!!!! Inseamna ca sunt la fel!!
  • -8 (14 voturi)    
    citim printre randuri... (Marţi, 6 septembrie 2011, 0:10)

    victor L [anonim]

    La cat de repede s-au mobilizat postacii oranj si la cat de tare il injura pe Tanase mai, mai sa cred ca e ceva adevarat in ce zice ala!!!
    • +4 (6 voturi)    
      tanase (Marţi, 6 septembrie 2011, 9:19)

      tanase [anonim] i-a raspuns lui victor L

      Aici nu e vorba de postaci sau detractori. Aici este vorba ca „Grivei” care se uita la Tv nu este char asa de prost cum crede Tanase.
  • +6 (8 voturi)    
    A facut scoala in America degeaba! (Marţi, 6 septembrie 2011, 5:48)

    un cunoscut [anonim]

    Ganditi-va ca acest farseor al politicii romanesti dupa 90,a fost scolit si in America! Este hulpav dupa bani si pentru el banii nu au miros. Ii poate lua si din manutele lui Iliescu. Si-a construit un palat intre niste casute pe laga piata I Mai si daca il i-a cineva la scuturat, intra si el la banuieli. S-a vadut pentru cine a platit mai mult si nu are scrupule nici cat Dan Iosif. Este pe luate si un parvenit care imbatraneste urat, Dupa cum arata, cred si eu ca este bolnav,dar nu la cap,ca acest organ ii lipseste. Numai in Romania acest
    individf are crezare. Intr-o tara civilizata,era Neica nimeni.
  • +4 (6 voturi)    
    ..a fost odata om. (Marţi, 6 septembrie 2011, 7:27)

    gigi n [anonim]

    Stelian Tanase?care Tanase?cel care a fost odata om?Rar mi-a fost dat sa vad pe cineva care sa se degradeze precum acest tanase.Cred ca principala ”boala”a lui Traian Basescu este aceea de a crede ca este detinatorul adevarului absolut.
  • +5 (7 voturi)    
    Dl Tanase este cel care sufera. (Marţi, 6 septembrie 2011, 8:01)

    Audit [utilizator]

    Sufera ca indiferent ce ar face, ce gloaba politica ar invita in emisiunile sale, oricat s-ar ameti cu sondajele comandate si relizate de ei pe rudele si prietenii lor, nu obtine ceea ce vrea: acel turnator, actoras de 2 lei, acea Dudă a politicii romanesti aflata in umbra lui Crinuţ (de, buruiana la buruiana trage, nu exista. Niciunde. Nimeni nu-l baga in seama decat ca sugativa pe banii "recuperati" de rege pentru a doua oara de la popor.
  • -4 (8 voturi)    
    Si Mircea Dinescu ce zicea ...? (Marţi, 6 septembrie 2011, 9:04)

    Kerim Temurcim [anonim]

    Domnul Vadim Tudor a avut dreptate.
    Din pacate a nu stimn cata oara a avut dreptate.
    Ca si cu inschisorile CIA, inca de acum nu stiu cati ani.
    Pacat ... . Mare pacat ca un astfel de om nu este luat in seama cand spune exact ceea ce se intampla, fiind un om la fel de bine informat ca si domnul Presednte Basescu .
  • +2 (2 voturi)    
    Trist (Marţi, 6 septembrie 2011, 12:31)

    unul [anonim]

    Nu-mi vine sa cred ce a ajuns Tanase. Sunt foarte dezamagit.
  • 0 (0 voturi)    
    hipo si hiperfunctia (Marţi, 6 septembrie 2011, 15:44)

    mosnicolae [anonim]

    Sincer, realitatea este ca si eu il suspectez pe dl tanase ca ar fi bolnav - vadeste o accentuata hiposecretie de testosteron pe care nu cred ca o compenseaza cu cele cateva fire de barba ( sau mustata?) pe care si le cultiva de-o vreme cu incapatanare. si dovezile mele sunt similare cu cele ale dlui t. , adica inexistente. oricum, mama m-a invatat ca nu-i frumos sa vb. despre boli, defecte etc. dar macar cu testosteronul cred ca base sta mai bine decat t. ceea ce e un punct in +
  • +1 (1 vot)    
    stelica (Marţi, 6 septembrie 2011, 16:32)

    obs. [utilizator]

    Sunt in mare dificultate.Nu stiu cu cine sa-l aseaman pe stelica cu vadim sau cu pestritu.Cand intra in anonimat fac o traznaie pentru a se vorbi de ei.Nici macar nu este originar,a facut-o vadim inaintea lui.