Un preot loveste mai multe masini si fuge de la locul accidentului

de I.B.     HotNews.ro
Joi, 13 noiembrie 2014, 22:15 Revista Presei | Subiectele Zilei

Un preot a provocat un accident in centrul Brasovului. Barbatul a lovit trei masini, dupa care a fugit. Ghinionul sau a fost ca episodul a fost surprins de camerele de supraveghere din zona, scrie Digi24.ro.

Asa se vede cum masina condusa de preot trece pe rosu, izbeste autoturismele parcate pe marginea drumului si este foarte aproape sa loveasca si un pieton care traversa pe trecere. Contactat de Digi24, el a declarat ca i s-a facut rau inainte sa provoace accidentul.























2499 vizualizari

  • +5 (5 voturi)    
    Trebuie înțeles (Joi, 13 noiembrie 2014, 22:17)

    corvus coraX [utilizator]

    I s-a făcut rău când s-a uitat în oglindă...
  • +8 (8 voturi)    
    i s-a facut rau (Joi, 13 noiembrie 2014, 22:18)

    gentro [utilizator]

    dar nu destul de rau daca a fugit de la locul crimei.
    FA CE FACE POPA, NU CE SPUNE POPA.
    din "pilda la romani". autor : preacoruptul daniel
  • +6 (6 voturi)    
    Ghinion (Joi, 13 noiembrie 2014, 22:19)

    CititorulComentator [utilizator]

    Să-l scape PSD ...
    • +3 (3 voturi)    
      doamne-doarme (Joi, 13 noiembrie 2014, 23:25)

      Clop [utilizator] i-a raspuns lui CititorulComentator

      Fiule, trebuie sa intelegi ca zilele acestea avem o lucrare mare si constiinta nu ma lasa sa veghez pentru chestiuni minore.

      Mergi cu domnul... Pa, mersi!...
  • +4 (4 voturi)    
    sigur (Joi, 13 noiembrie 2014, 22:22)

    jeanvaljeanro [utilizator]

    tocmai ce il patrunsese duhul sfant!
  • +4 (4 voturi)    
    Black Thursday (Joi, 13 noiembrie 2014, 22:29)

    baimarean [utilizator]

    pentru BOR . LOL
  • +5 (5 voturi)    
    dA (Joi, 13 noiembrie 2014, 22:33)

    Babilou [utilizator]

    Pe FB circula se pare un filmuletz cu un popa ortodox roman pe un aeroport, care injura de mama focului transcedentalul muncii sale..... pentru ca nu a primit viza, sau asa ceva...... poate cineva stie mai multe.
    • 0 (0 voturi)    
      dA (Vineri, 14 noiembrie 2014, 1:16)

      Babilou [utilizator] i-a raspuns lui Babilou

      Da. am gasit, aici e link-ul: priviti si va minunati: https://www.youtube.com/watch?v=jTEU6Tl1hyY
  • +10 (10 voturi)    
    Aha... (Joi, 13 noiembrie 2014, 22:38)

    Andradda [utilizator]

    Si de rau ce i-a fost, a fugit de la locul accidentului )))
  • +7 (7 voturi)    
    speed (Joi, 13 noiembrie 2014, 22:44)

    Miles [utilizator]

    se grabea si el la ora de religie , ce naiba...
  • +7 (7 voturi)    
    Spovada (Joi, 13 noiembrie 2014, 22:48)

    ipolitic [utilizator]

    -Oboseala. De ore întregi tot vin,tot vin...
    Am tras de volan, pentru ca îmi venea sa bor.....
  • +4 (4 voturi)    
    M-am linistit (Joi, 13 noiembrie 2014, 23:29)

    Clop [utilizator]

    Bine ca nu conducea magarul Patriarhiei :D

    E omeneste sa fii preot la volan, dar nu e omeneste sa fugi de la locul accidentului.