Elena Udrea, dupa ce a fost filmata de Cancan sarutandu-se cu un barbat: Eu cred in dragoste si ma bucur ca il am pe Valentin langa mine!

de R.M.     HotNews.ro
Vineri, 26 iunie 2015, 18:16 Revista Presei | Subiectele Zilei

Elena Udrea
Foto: Facebook
Elena Udrea a declarat, pentru Cancan, ca este indragostita de un barbat, Valentin, dupa ce tabloidul a difuzat o inregistrare video in care fostul ministru se saruta cu acesta, intr-un restaurant.

"Au trecut doi ani de cand am divortat si, va marturisesc sincer, ma bucur ca am un barbat ca Valentin langa mine. Eu sunt o persoana care crede in dragoste. El este omul care s-a aflat alaturi de mine in cea mai grea perioada a vietii mele intr-un moment in care prieteni vechi au ales sa se indeparteze, sa se dezica de mine.

A fost la mine in vizita, la arest, si m-a sustinut permanent. N-as dori insa sa transform aceasta poveste frumoasa intr-una publica, intrucat e parte din viata mea privata si nu as vrea sa o expun tuturor!", a spus Elena Udrea.

Imediat dupa declaratia Elenei Udrea, un lider PMP, Radu Cristescu, a declarat, la Romania TV: "A mai cazut un mit. Acum se vede ca intre Elena Udrea si Traian Basescu nu a fost nimic. Udrea e o femeie parasita de sot. Ea e fericita, indragostita, e o relatie din care se vede ca se iubesc. Ea nu e de acum, ei sunt impreuna demult. Ei nu locuiesc impreuna", potrivit Stiripesurse.ro.




















41738 vizualizari

  • -5 (47 voturi)    
    Bravo udrișor (Vineri, 26 iunie 2015, 18:23)

    andreitr [utilizator]

    Vezi ce bine face o cura de beciul domnesc? Brusc incepi sa apreciezi lucrurile simple din viata transmiți semnale că te-ai cumintit.
    Apropo: nu crede nimeni asta. Știm cu toții cine ești o parșivă și o coruptă gata să platescă polițe dacă i se dă ocazia.
    • -1 (21 voturi)    
      Mai sunt multi ca matale? (Vineri, 26 iunie 2015, 20:35)

      Cristiann80 [utilizator] i-a raspuns lui andreitr

      Ai dovezi? Sau asa ti-a dictat stapanul sa spurci pe net! Esti un frustrat/a. Probabil si un om urat la toate. Jigensti din invidie si neputinta. Un om cult nu comenteaza la acest mod limitat in gandire.
      • +1 (17 voturi)    
        Deci Udrea l-a inselat pe Basescu cu Valentin (Vineri, 26 iunie 2015, 23:04)

        dumitrica [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

        Acum sa o apere Valentin impotriva DNA-ului. il asteptam la televizor cu prelegeri de genul "Justitia nu este perfecta", "Pana la pronuntarea sentintei finale omul trebuie lasat in libertate", "Nu ii distrugi cariera arestindu-l preventiv" deoarece Basescu usor, usor va renunta la textele de mai sus
      • -2 (10 voturi)    
        Deci Udrea l-a înșelat pe Băsescu cu Valentin! (Vineri, 26 iunie 2015, 23:11)

        dumitrica [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

        Acum sa o apere Valentin de DNA ca Băsescu își va reconsidera punctul de vedere.
      • +5 (17 voturi)    
        Valentin asta e un truc pus la cale de Udrea (Vineri, 26 iunie 2015, 23:43)

        dumitrica [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

        Fotografiile din Cancan sunt prea artistice, parca decupate din cadrele unui film, pentru a crede cineva ca nu au fost regizate chiar de Elena Udrea în încercarea de a păcăli lumea ca ea nu ar fi prietena lui Băsescu ci a lui Valentin iar fostul președinte o apară la TV doar pentru marea ei valoare de politician și nu din alte motive.
        Valentin a luat sigur bani sa apară cu Udrea în Cancan.
      • +1 (3 voturi)    
        tu inca comentezi? (Sâmbătă, 27 iunie 2015, 23:01)

        was [anonim] i-a raspuns lui Cristiann80

        Mai Valentine, zis si @Cristiann80,
        ai aparut pe HN cand gagica a intat in bucluc, nu ai alte comentarii decat despre EU.
        Pe deasupra mai ai nerusinare de a comenta si la acest articol.
      • +1 (1 vot)    
        Valentin Chifu si afaceri cu Ioana Basescu (Duminică, 28 iunie 2015, 3:30)

        Argon [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

        Pe situl Alphabank (vezi mai jos) apare un fișier intitulat "Asmita Gardens. Apartamente la înălțime!" (afacere în care este implicat și Remus Borza) care listează trei persoane de contact dintre care una se numește Valentin Chifu răspunzând la numărul 0722 317 311.
        vezi:
        https://www.alphabank.ro/ro/produse/documente/credit_alpha_housing/Ansambluri%20rezidentiale.pdf

        Într-o înregistrare de pe Youtube este redata o discuție intre un reporter sub acoperire (femeie) și un broker la Asmita Gardens (poate fi chiar Valentin Chifu, cel fotografiat de Cancan împreună cu Elena Udrea):

        https://www.youtube.com/watch?v=Ji5fUtJ8LHg

        Din convorbire se remarca cum brokerul forțează ilegal clientul sa încheie contractul de cumpărare al unui apartament la biroul notarial al Ioanei Băsescu unde se aflau toate actele complexului de 7 blocuri, în caz contrar costurile tranzacției mărindu-se din cauza pretinsei necesitați a obținerii unor copii legalizate, de la biroul fetei fostului președinte, care conform brokerului costa vreo 2000 Euro.

        In realitate vânzătorul, treaba lui unde își tine actele, trebuie sa vina cu originalele la un oficiu notarial stabilit de comun acord cu cel care ia apartamentul.

        Nota: Asmita Gardens este complexul de blocuri foarte înalte de lingă stația de metrou Mihai Bravu și Lacul Văcărești.

        Sursa: http://www.sursazilei.ro/notarul-destept-ioana-basescu-are-contracte-exclusive-cu-lichidatorul-hidroelectrica-si-al-altor-companii-falimentare-remus-borza-camera-ascunsa/
    • +7 (11 voturi)    
      Apropo, (Vineri, 26 iunie 2015, 21:50)

      , AlwaysToTheRight, NeveRed! [utilizator] i-a raspuns lui andreitr

      de ce nu/l pupa nimeni pe varan?!
      Ptuah!
  • +3 (43 voturi)    
    Si, nu are dreptul? Numai voi aveti? (Vineri, 26 iunie 2015, 18:25)

    Cristiann80 [utilizator]

    Pe seama Elenei Udrea s-a fabulat fara limite. Practic presa a trait pe spinarea ei, pe minciunile fabricate de ea. Evident ca si acum va fi urmarita, sufocata de curiosi, in loc sa-si vada fiecare de viata lui, deoarece cu sigurnata la cei care o acuza, o urmaresc viata nu le este pe roz, dar tot de grija Elenei Udrea nu pot trai. Niciodata nu am inteles de ce a fost cea mai atacata femeie, cea mai discreditata, cand altii erau cie care trebuiau demascati, nu ea. Udrea a fost si este o femeie puternica, nu s-a luat dupa toate minciunile fabricate, a mers inainte, mai nou este haituita de Justitie, desi nu au dovezi impotriva ei. Ce mai vor de la ea, cine nu incape de ea? Stim ca este invidiata, multi se tem de ea, chiar si Iohannis care a trasat sarcina ca nu vrea Opozitie! Spune multe, nu-i asa?
    • +7 (29 voturi)    
      Stai linistit (Vineri, 26 iunie 2015, 18:47)

      VictorS [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

      asta este un articol de reclama, cel mai probabil platit.

      De cate ori preia hotnews din Cancan?
      Si ce articole publicat Cancan, sunt ei renumiti pentru ceva anume?

      Chiar nu verifica nimeni postacii astia, sunt tare curios care e beneficiul pentru care Cristiann80 sta zilnic pe mai multe platforme online si lupta pentru una din cele mai corupte politiciene.

      Sau poate sunt mai multi ce folosesc acelasi utilizator.
      • +8 (10 voturi)    
        lol (Vineri, 26 iunie 2015, 19:10)

        codo [utilizator] i-a raspuns lui VictorS

        Nici ochii mei nu puteau citi cancan. Pur si simplu am inteles Cancun si nu intelegeam de unde are voie udrea sa plece in locuri exotice...
      • +3 (13 voturi)    
        Normal că-i articol plătit! (Vineri, 26 iunie 2015, 19:15)

        marki [utilizator] i-a raspuns lui VictorS

        Se teme duamna Udrea că se va „scufunda” în uitare? Sau e o tactică de a abate atenția de la infracțiunile pentru care e trimisă în judecată?
        p.s. Oare o fi destul de bogat Valentin? Oricum ar fi, ne bucurăm pentru fericirea lor :) :)
      • -1 (9 voturi)    
        Am serioase semne de intrebare in ce priveste (Vineri, 26 iunie 2015, 22:05)

        ty [utilizator] i-a raspuns lui VictorS

        afirmatia ta: "una din cele mai corupte politiciene" pentru simplul motiv ca parlamentarii nostri corupti se apara unul pe altul dupa cum a putut oricne vedea ca se intampla in parlamentul nostru.
    • 0 (8 voturi)    
      ... (Vineri, 26 iunie 2015, 19:52)

      pi5 [anonim] i-a raspuns lui Cristiann80

      Salut Valentin! Uite ca s-a elucidat si misterul din spatele fanului infocat...Poti sa iti treci numele real de acum inainte.
    • 0 (6 voturi)    
      Aveti perfecta dreptate! (Sâmbătă, 27 iunie 2015, 0:13)

      Prostu' satului [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

      "Practic presa a trait pe spinarea ei, pe minciunile fabricate de ea."
      Domnule, e limpede ca stiti foarte bine situatia - erati si dvs. pe-acolo, ceva ucenic in procesul de fabricatie?
  • -5 (33 voturi)    
    Fitile (Vineri, 26 iunie 2015, 18:28)

    deveselu [utilizator]

    Hehe.. prima dragoste prezidentiala nu se uita niciodată
    • +4 (24 voturi)    
      Aida de ! (Vineri, 26 iunie 2015, 18:45)

      niku56 [utilizator] i-a raspuns lui deveselu

      Misulica, esti cam pisulica.
  • +5 (11 voturi)    
    Vreme de aruncat cu pietre (Vineri, 26 iunie 2015, 18:58)

    ipolitic [utilizator]

    In vremurile frumoase, mai ardeam pe rug cate o vrajitoare,
    mai linsam cate un strain in trecere-mamaaaa, ce plictiseala!
    De Udrea ne-am cam plictisit, tre sa gasim o victima mai proaspata,
    dar repede ca setea noastra e mistuitoare..
  • +3 (7 voturi)    
    hai ca-mi place: (Vineri, 26 iunie 2015, 19:04)

    victor L [utilizator]

    ati inceput sa preluati stiri de can can :P
    Dar daca nu i s-au zarit chilotii, ci doar un sarut (ce-o fi ala?), sinteti zlabi.
  • -1 (9 voturi)    
    scandalos (Vineri, 26 iunie 2015, 19:09)

    Mazeta [utilizator]

    Elena Udrea s-a sărutat cu un bărbat, sfidând astfel Curtea Supremă a SUA. La pușcărie!
  • -1 (5 voturi)    
    ... (Vineri, 26 iunie 2015, 19:15)

    mtza [anonim]

    Nutzico ! ... Incepi sa-ti revii ...
    Poate ...
  • -1 (3 voturi)    
    Barbatii astia... (Vineri, 26 iunie 2015, 19:22)

    rogreen [anonim]

    Cu un barbat ?!! ...
  • 0 (6 voturi)    
    fugiti mbah (Vineri, 26 iunie 2015, 19:58)

    Rautacios [anonim]

    Base, iar umbli deghizat ?
  • -2 (4 voturi)    
    FEMEI IN POLITICA (Vineri, 26 iunie 2015, 21:28)

    buboi [anonim]

    Nu inteleg de ce toata tara trebuie sa vada cu cine se pupa o femeie si de ce trebuie sa o bagam in seama. Eu cred ca asa ca Elena Udrea sant milioane de romance diferenta este ca ea a fost pupila lui Basescu altfel trecea neobservata.Cred ca sant lucruri mai importante care ar trebui dezbatute,cum ar fi recuperarea prejudiciilor dupa furaciunile din tara.Elena nici nu stim din ce etnie face parte dupa ce am vazut atatea scene cu ea.
  • -2 (6 voturi)    
    Dreptul la iubire si protectie... (Vineri, 26 iunie 2015, 21:30)

    Vasile Cupidon [anonim]

    Astia de la Cancan trebuie prinsi si batuti la fundul gol pana nu mai pot sta pe scaun, apoi dati in judecata pentru violarea intimitatii si amendati cu 1 milion de lei fiecare...poate asa se invata minte! Ceea ce am vazut prezentat cu satisfactie diabolica pe RTv nu sunt sarutari, ci pupaturi, dar ce pretentii poti avea de la oamenii lui Ghita Asesoft? Elena Udrea are tot dreptul din lume la viata intima, la iubire, la protectie, la intelegere...e tanara, frumoasa, inteligenta...dar frustratii Romaniei, lume urata la chip si suflet vor muri niste neimpacati si nefericiti...
    • -1 (1 vot)    
      „Viol” la cerere? (Sâmbătă, 27 iunie 2015, 9:42)

      marki [utilizator] i-a raspuns lui Vasile Cupidon

      Ah, Cristiann80, ai reapărut sub numele de „Cupidon”?
      Mai lasă-ne cu „satisfacția diabolică” a „frustraților” din presă! E la mintea cocoșului, că „ăștia de la Cancan” au violat intimitatea, dreptul la viată intimă, la iubire, la protectie, la intelegere” (wow!) la cererea expresă a celei care, după 10 ani de zile, cât a fost vioara întâi a politicii dâmbovițene se vede neglijată, uitată, abandonată... Ba, mai mult, și cu onoarea nereperată, trimisă în judecată...
  • +1 (9 voturi)    
    Fass ! Nu ai uitat sa le tragi ! (Vineri, 26 iunie 2015, 21:50)

    Hai ca macane Lenutzo! [anonim]

    Iar ai impresia Pirando ca esti inteleapta pamantului ! Gigolo ala este doar un paravan, ca sa te "joci" in continuare cu iubitelul oaches !
  • +2 (8 voturi)    
    Valentin (Vineri, 26 iunie 2015, 21:51)

    Mara [anonim]

    ...unde l-a cunoscut ...in Arest?!!!
  • +3 (9 voturi)    
    o inima franta in larg (Vineri, 26 iunie 2015, 22:12)

    petrica [anonim]

    si, de suparare, un marinar si-a luat barca fara stirea pazei si a plecat in larg, doar el cu sticla si cu marea si, cu inima franta . bineinteles, probabil
  • 0 (6 voturi)    
    :)) Cine e Radu Cristescu ??????????? (Sâmbătă, 27 iunie 2015, 0:44)

    drdac [anonim]

    Cine e acest inteligent - R. Cristescu ?? - lider PMP...
    Deci ....faptul ca acum exista acest Valentin =>"nu a fost nimic intre ea si T. Basescu"...? Ce va asteptati?? Ca Basescu sa dea divort si sa se sarute cu ea in public ? ca sa demonstreze ca a fost ceva...Nu afirm ca a fost sau nu a fost...dar nu pot sa nu remarc ca e afirmatia cea mai lipsita de temei si de logica("...asta demonstreaza ca nu a fost nimic intre ea si Basescu...")
  • -1 (5 voturi)    
    Arest=Minciuna=DNA (Sâmbătă, 27 iunie 2015, 1:56)

    ANca [anonim]

    DAAAA! E bine de tot. OAre unde era detentia? Asa isi petrec, detinutii, in Romania, timpul de arest. OAre Udrea si ailalti saltati de DNA or fi doar pentru imagine in fata Europei pline de prosti care cred in DNA si in justitia din Romania? Banii aia multi nu i-a mai dat inapoi si n-are nici o problema cu executarea unei pedepse, nu? Deci praf in ochii prostilor de noi.
    • +2 (4 voturi)    
      Aloooooo!!!!!!! (Sâmbătă, 27 iunie 2015, 10:42)

      ticbis [anonim] i-a raspuns lui ANca

      Iti reamintesc ca Elena Udrea NU A FOST CONDAMNATA inca de niciun tribunal din Romania sau din lume!
      Este invinuita si i s-a intentat un proces penal, care este inca in faza de instrumentare juridica.
      Pana in momentul unei sentinte judecatoresti definitive, Elena Udrea este un cetatean liber, la fel de liber ca si mine sau ca si tine!

      Deci, deocamdata n-are nicio pedeapsa de executat si nici bani de dat inapoi sau averi de confiscat! Este principiul de baza al unui stat de drept, democratic!
      Daca doresti insa ca o persoana sa fie bagata la puscarie doar in urma unor acuzatii, fara proces si fara sentinta judecatoreasca, iti recomand sa emigrezi in China sau Coreea de Nord, eventual in Rusia; doar acolo se intampla ceea ce doresti tu!

      PS: Antena 3 dauneaza grav sanatatii mintale!
  • 0 (4 voturi)    
    Elena Udrea (Sâmbătă, 27 iunie 2015, 4:51)

    nicolae [anonim]

    Hei! Atenție la redactare! Nu `fostul ministru~ s-a sărutat cu Valentin - că ar fi fost o kestie cam homo - ci o femeie, Elena,,, Stilul Kamikaze nu vă avantajează ...
  • -2 (2 voturi)    
    Sfat vpentru zana (Sâmbătă, 27 iunie 2015, 7:20)

    Nelu Parciu [anonim]

    Elena esti o femeie puternica Ai un iubit asta dovedeste ca esti rezistenta si ,constinta ta dicteaza o noua viata UN sfat te lauizi cu noul iubit DACAI bogat ,ai dato iar in bara viata ta va fi un cosmar cu bogati DACA este un barbat modest si macar egali in materializm TE rog iubestel can primi ani de tinerete Bunul dumnezeu te va zamisli cu un fecior sau fecioara frumosi ca tine NU ma asculti fetito ia aminte ai fost destul folosita de bogatan LA batranete vei plange cu lacrimi fierbinti si te vei topi ca o lumanare de seu in suferinta si singuratate ACUM neamuri prieteni te iubeste dar nu te increde in ei Fericirea unei femei este cand se numeste mama.
  • +1 (3 voturi)    
    Un tampit ! (Sâmbătă, 27 iunie 2015, 7:45)

    Gigi Contra [anonim]

    Radu Cristescu, asta, e un cretin notoriu. Inchid televizorul cand il vad, ca pe vremea lui Ceausescu.
  • -3 (3 voturi)    
    ce de lume (Sâmbătă, 27 iunie 2015, 8:14)

    Viorica Alexandru [utilizator]

    care se crede buna!
    Imii place Elena Udrea. Este inca tanara si frumoasa. Face o pereche frumoasa cu Valentin.
    Sper sa le mearga bine.

    Lumea "buna" de pe aici sa se uita in oglinda.
    • +2 (2 voturi)    
      ...„sa se uita in oglinda” (Sâmbătă, 27 iunie 2015, 10:59)

      marki [utilizator] i-a raspuns lui Viorica Alexandru

      Iar tu într-o gramatică de clasa a patra...
  • 0 (4 voturi)    
    Poa' sa aiba carute de iubiti, numa' la parnaie... (Sâmbătă, 27 iunie 2015, 11:07)

    K Terinca [anonim]

    .... sa intre.
    Pentru toate matrapazlacurile facute in guvernarea portocalie, ii doresc multe vizite la parnaie din partea fostilor sau actualilor iubiti.
  • 0 (6 voturi)    
    Ami place Dna Udrea ! (Sâmbătă, 27 iunie 2015, 14:12)

    arm [anonim]

    Da, poate, nu poate ci sigur, am sa sochez multa lume prin afirmatia > DA, ami place dna Udrea ! nu am votat PMP, am convingeri liberale, dar asta nu ma impiedica sa apreciez comportamentul demn al acestei doamne.
    Prin comparatie, distinsi domni parlamentari s-au comportat lamentabil, jalnic, fara rusine, in fata natiei.
    Cat despre vinovatia sau nevinovatia distinsei doamne, justitia va decide.
    • +1 (3 voturi)    
      Ești liberal pe dracu'..... (Sâmbătă, 27 iunie 2015, 23:39)

      CarmenCocora1 [anonim] i-a raspuns lui arm

      Doamne, dar nu poți să ții pentru tine ”uvertura” asta grețoasă, despre un politician corupt?! Și mai și repeți ca agramatul ”ami” în loc de ”îmi”! Nu treceai de evaluarea națională...sigur....