Dan Mihalache, dupa atentatul din Londra: Sunt in tara, am fost nas / Mi-a stricat un pic seara

de R.M.     HotNews.ro
Luni, 5 iunie 2017, 9:31 Revista Presei | Subiectele Zilei

Dan Mihalache
Foto: londra.mae.ro
Ambasadorul Romaniei la Londra, Dan Mihalache, a declarat, pentru gandul.info, ca se afla in tara in momentul atentatelor din Londra, precizand ca a fost nas, iar evenimentele din capitala britanica i-au "stricat un pic seara".

"Sunt in tara, care e problema? Am fost chiar nas. Eu nu pot sa imi planific nasiile in functie de atentate. Mi-a stricat un pic seara, dar asta nu inseamna ca nu am lucrat cu colegii foarte strans ca sa vedem ce e de facut. Asta e viata. Am comunicat, avem celula de criza, totul a fost sub control, de altfel cred ca m-ati auzit vorbind toata noaptea", a declarat Dan Mihalache, duminica, pentru Gandul.























5996 vizualizari

  • +40 (44 voturi)    
    Serios ? (Luni, 5 iunie 2017, 9:44)

    Daras [utilizator]

    Ti-au stricat seara ? E bine totusi, ca nu ti-au stricat viata sau nesimtirea de ///. Astea ti-au ramas.
  • +20 (20 voturi)    
    Nasul. (Luni, 5 iunie 2017, 10:06)

    MirceaGeorgescu1 [anonim]

    Nasule, te-ai, si ne-ai facut de ras! Nasul plateste!
  • +24 (24 voturi)    
    Na$ul Corleone :) (Luni, 5 iunie 2017, 10:12)

    stirilibere [utilizator]

    Atitudine tipic de imbuibat rusofil (cine stie cunoaste).
  • +23 (23 voturi)    
    Multumim (Luni, 5 iunie 2017, 10:40)

    BartSimpson [utilizator]

    Klaus pentru asa om de calitate trimis ambasador in UK ! Multumim romani ca stati acasa, pasivi, morti, zombies .. si lasati pe altii sa aleaga in locul vostru. Luati cu paine psd, chiar sper sa se distruga definitv tara asta, aceasta turma nu merita nimic bun.
  • +20 (20 voturi)    
    Consilier Iohannis.... (Luni, 5 iunie 2017, 10:45)

    Googie [utilizator]

    Nu- mi vine sa cred cine-l consilia pe Iohannis, pe zi ce trece din ce in ce mai scarbavnic - nu se poate abtine vad. Sper ca l-a inlaturat vazand ce invarte si sa il revoce cineva din functia de amabasador. Alt bolsevic care ne face de ras, sper sa fie suficient de neimportant sa nu ii traduca nimeni mizeriile de le scoate pe gura.
  • +19 (19 voturi)    
    ... (Luni, 5 iunie 2017, 10:51)

    Andrei_Bucuresti [anonim]

    Cand o sa invete astia sa gandeasca inainte sa vorbeasca?
  • +27 (27 voturi)    
    Inca o victima a terorismului. (Luni, 5 iunie 2017, 11:03)

    gayon [utilizator]

    Soneria telefonului a intrerupt ritmul manelelor, reusind astfel sa strice seara nasului. Tragedia victimelor care au murit sau au fost ranite, e umbrita de trauma suferita de milache si o lume intreaga e consternata de aceasta injustitie: sa ,,strici" seara unui ambasador roman. Inacceptabil.
  • +21 (21 voturi)    
    Domnu' ziarist (Luni, 5 iunie 2017, 11:10)

    Porcurorul General [utilizator]

    Cereti-va scuze! Ati deranjat organul de la nunta! Pai chiar asa dom'le. Nu mai poate nici teroristu' sa injunghie in liniste!?!?
  • +20 (20 voturi)    
    De unde-i scoatem (Luni, 5 iunie 2017, 11:14)

    Ursuletul de Plus [utilizator]

    pe toti astia? Vad ca avem resurse inepuizabile.
  • +21 (21 voturi)    
    Locul dv... (Luni, 5 iunie 2017, 11:21)

    billy34 [utilizator]

    era intr-un tomberon, cu care sa arunce Florin Morariu in atacatori, strigand: V-ati gasit nasul!
  • +5 (5 voturi)    
    si uite asa... (Luni, 5 iunie 2017, 22:02)

    exilatul [utilizator]

    ce je-uri umane reprezinta, oficial, cel mai bine romania..i a stricat seara!!!!...hai sictir!..