Catavencu: Nastase, Melescanu si Rosca Stanescu, in audienta la Patriciu

de Ionut Baias     HotNews.ro
Luni, 23 noiembrie 2009, 22:39 Revista Presei | Subiectele Zilei

Academia Catavencu dezvaluie, in editia sa electronica, ca Teodor Melescanu, Sorin Rosca Stanescu si Adrian Nastase l-au vizitat pe Dinu Patriciu, luni la pranz, la sediul fundatiei acestuia aflata la intersectia strazii Herastrau cu bulevardul Mircea Eliade.

"Cum toti cei trei mentionati sint bogati, banuim ca Patriciu, ca patron al propriei fundatii, le-a daruit talent si inteligenta (ca smecherie au ei destula): talentul sa negocieze cit mai bine pentru voturile lui Crin si inteligenta sa camufleze asta in bla-bla-uri de doi lei de spus la TV. Pofta buna!", scrie Academia Catavencu.


Citeste mai multe despre   






















10356 vizualizari

  • +54 (76 voturi)    
    Tradarea Liberala! (Luni, 23 noiembrie 2009, 22:44)

    John [anonim]

    vremuri triste pt Romania, ne reintoarcem in '89..


    singura sansa e votul negativ pt Geoana si clica lui Iliescu


    go Base!
    • +26 (36 voturi)    
      nu e nimic simplu, (Luni, 23 noiembrie 2009, 22:54)

      dragos [anonim] i-a raspuns lui John

      comunistii astia au ajuns sa se manince intre ei pe spinarea noastra....
    • +12 (14 voturi)    
      come on!! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 9:50)

      alex [anonim] i-a raspuns lui John

      NU este despre liberali si democrati... NU este despre doctrine si paiatele din fata... aici se da o lupta intre rusofili si pro-occidentali: este Nabucco (UE + SUA) versus South Stream (Rusia). Romania este vectorul principal pentru proiectul Nabucco, iar schimbarea de putere de la Bucuresti, cu una "prietena" Moscovei, reprezinta adevarata miza.
      Amintiti-va de griza gazelor din iarna trecuta: monopolul Gazprom a speriat pentru prima data Europa. Vizitele lui Geoana la Moscova, inrolarea lui Gusa in echipa lui Geoana, implicarea lui Patriciu, toate converg catre un viitor sub cizma energetica ruseasca (vom plati din nou preturi exorbitante la gaze, la petrol etc).
      Ne-au vandut din nou rusilor...
  • +36 (46 voturi)    
    go base! (Luni, 23 noiembrie 2009, 22:52)

    spqr [anonim]

    esti singura optiune pentru natiune! go! go! go!
    • -32 (44 voturi)    
      go home, base! (Luni, 23 noiembrie 2009, 23:12)

      Dan [anonim] i-a raspuns lui spqr

      go! go! go!
      • +32 (42 voturi)    
        taci "vanghele" (Luni, 23 noiembrie 2009, 23:32)

        sandu [anonim] i-a raspuns lui Dan

        taci "vanghele"
      • +9 (13 voturi)    
        @Dane, cred ca ai vreo 100 de posturi (Marţi, 24 noiembrie 2009, 2:22)

        Dan 2 [anonim] i-a raspuns lui Dan

        las-o mai moale, ca nu convingi pe nimeni, iar efortul excesiv nu face bine la sanatate. Mai ales cu gripa asta!
  • +33 (41 voturi)    
    treziti-va (Luni, 23 noiembrie 2009, 22:57)

    arion [anonim]

    Caracatita hidoasa incepe sa-si 'vanture' tot mai tare tentaculele!
    Tare mai trebuie sa fi panicat si tulburat Base hoardele complexului politico-mafiot de au ajuns la astfel de intalniri contra naturii.
    E jale fratilor! La vot pe 6!
    • +18 (22 voturi)    
      Esti naiv (Marţi, 24 noiembrie 2009, 0:18)

      sile [anonim] i-a raspuns lui arion

      Incepe? De inceput, a inceput cand au dat-o afara pe Monica Macovei si le-a mers. Cand au scos PD de la guvernare (din cauza lui Basescu) si le-a mers. Cand au suspendat presedintele si n-au patit nimic. Acum ca nu se mai tem de nimic, pur si simplu ies la lumina.
    • +8 (10 voturi)    
      Nu sunt contra-naturii! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 8:58)

      gabifm [utilizator] i-a raspuns lui arion

      Melescanu a condus APR (apendice securist al PDSR) primind ordin de la Nastase sa se "agate" de PNL dar si de PD-L.
      SRS nu mai are nevoie de recomandari.
  • +33 (41 voturi)    
    Au inceput negocierile PSD-Patriciu... (Luni, 23 noiembrie 2009, 22:58)

    mm [anonim]

    pentru ca organizatia numita PNL este detinuta de Patriciu. PNL de acum nu are nimic de a face cu Partidul liberal defiintat de comunisti acum 60 de ani.

    Cred ca asta a devenit clar cand Tariceanu a fost chemat la raport de Particiu si i-a ordonat sa renunte la anticipate.
    • +3 (5 voturi)    
      Are basca. (Marţi, 24 noiembrie 2009, 8:59)

      gabifm [utilizator] i-a raspuns lui mm

      .
  • +21 (29 voturi)    
    ALIANTA CU PSD (Luni, 23 noiembrie 2009, 23:01)

    LIBERALUL RATACIT [anonim]

    DOMNULPATRICIU , IN CALITATE DE LIBERAL AR PUTEA PLEDA PENTRU CAUZE MAI BUNE.LIBERALISMUL A INSEMNAT INTOTDEAUNA ADOPTAREA SI PROMOVAREA IDEILOR CURAJOASE NOI SI DE MODERNIZARE A TARII....PACAT DE FAPTUL CA , IN PRIMUL RAND INTELECTUALUL PATRICIU, S-A ALIAT CU CEI DE LA PSD.ACUM ARE ATATIA BANI INCAT SI-AR PERMITE O POZITIE MAI PUTIN PARTIZANA, IN CIUDA ANCHETELOR DE LA PARCHET CARE , NU AU INCA SUPORTUL NICI JURIDIC SI NICI MECANISMUL DE A-I DARAMA IMPERIUL.
    • +17 (27 voturi)    
      parca ati fi naivi! (Luni, 23 noiembrie 2009, 23:43)

      TOTO [anonim] i-a raspuns lui LIBERALUL RATACIT

      Patriciu a fost tot timpul cu PSD. Ce tot va vaicariti aici. El a dus-o cel mai bine in timpul guvernarii PSD. Pe vremea guvernarii Tariceanu a avut probleme, de aia, Moliceanu si-a pierdut functia de sef al PNL. Nici cu Antonescu nu e mai bine. Patriciu a dat mai multi bani lui Geoana decat propriului partid in campania asta. Evident ca el vrea alianta cu PSD. Problema e ca votantii PNL sunt de dreapta si majoritatea nu o sa mearga la vot. Cei care vor merge, totusi, vor vota impatit, unii anti -Basescu altii anti PSD. Nu vor vota cu ci anti!
      • +4 (8 voturi)    
        si pe vremea lui ceasca (Marţi, 24 noiembrie 2009, 7:13)

        arhitectu' [anonim] i-a raspuns lui TOTO

        si pe vremea lui ceasca, patriciu o ducea foarte bine... Nu stiu cine isi putea permite atunci sa inchirieze, semioficial, sali in institut pentru a medita simultan 50-100 candidati. Sa nu imi spuna nimeni ca securitatea nu stia nimic de chestia asta. patriciu e o lepra comunista, a turnat, speculat, manipulat si furat de cand s-a nascut.
  • +39 (47 voturi)    
    Daca se adevereste... (Luni, 23 noiembrie 2009, 23:04)

    greata [anonim]

    Baietii cu bani multi au devenit f. nervosi. Basescu i-a stresat prea tare si nu-l mai suporta inca 5 ani. Vedeti ce faceti cu votul vostru si in final cu Romania!
  • +30 (36 voturi)    
    ei trag sforile marionetei (Luni, 23 noiembrie 2009, 23:05)

    metronom [utilizator]

    au lipsit hrebe, ilici, vantu, felix si restul...
    Daca vor monopoliza astia puterea va fi o liniste infioratoare in tara asta!
  • +23 (29 voturi)    
    daca s-a dus si Rosca e clar ca e un santaj (Luni, 23 noiembrie 2009, 23:07)

    Eneas [anonim]

    Patriciu : dupa alegeri eu zic ca cel mai bine ,e asa si asa , dupa care asa si asa si la final incarcam lucrurile intrun camoin care se va duce la venind din ,pe centura ocolitoare;psd face alianta cu ,ca n-are ce ,pana cand ,dupa care ..ba voi va notati ?
    nastase :n-am pix !
    melescanu :eu am atipit ,varsta !
    Rosca : eu am reportofonul ,maine te dau la Ziua daca nu scoti acum 100.000 coco
  • +27 (33 voturi)    
    incredibil... (Luni, 23 noiembrie 2009, 23:08)

    irlandezu [anonim]

    ...dar a cita oara trebuie sa purtam aceleasi rufe murdare cu care am fost cadorisiti acum 20 de ani?? am avut o sansa in 1989 dar am primit prea multe second-handuri, a doua sansa in 1996 sa ni le schimbam, dar erau deja minjite la git, apoi in 2000 Bucurestiul a primit o masina de spalat nou-nouta care culmea facea treaba si la 15 grade, in 2004 am pus masina de spalat sa centrifugheze la nivel national si dupa 5 ani de rulaj la greu printre putori si zoaie, acum iar ne intoarcem la spalatul de mina?!
    • +6 (12 voturi)    
      bravo (Marţi, 24 noiembrie 2009, 1:09)

      icflorescu [utilizator] i-a raspuns lui irlandezu

      frumos spus
  • +23 (29 voturi)    
    a (Luni, 23 noiembrie 2009, 23:09)

    me again [anonim]

    din pacate lumea citeste libertatea si copiii ei (click can can, p.le in anu$)...si voteaza comunisti.

    jos Iliescu pentru totdeauna(altfel prinde speranta de viata si mai traieste vreo 20 de ani)
  • +29 (37 voturi)    
    Vai de steaua noastra ..... (Luni, 23 noiembrie 2009, 23:11)

    SHEAPA [utilizator]

    Nici nu stiu de cine sa-mi fie mai greata ....

    Ne izbeste realitatea-n fatza ...... si cu toate astea romanii voteaza impotriva lui Basescu ....

    Ce sa zic? ......... imi cer scuze, nu mai am cuvinte .....

    Banuiesc ca pana si pentru Euronews "NO COMMENT" este tot ce pot sa puna pe stirile din Romania.

    Pacat.
  • +25 (33 voturi)    
    Conspiratia puscarasilor (Luni, 23 noiembrie 2009, 23:23)

    nae [anonim]

    Astia in loc sa fie in puscarie pun la cale viitorul nostru.Inainte aveam un bou,Ceausescu,acu avem mai multi.Cand scapam de ei mai frate?
  • +18 (24 voturi)    
    cina cea de taina... (Luni, 23 noiembrie 2009, 23:39)

    echos [anonim]

    ca tot se pomenea deunazi de ioan gura de aur ;)
  • +26 (32 voturi)    
    indiferent de greselile lui basescu (Luni, 23 noiembrie 2009, 23:44)

    andy [anonim]

    il prefer pe basescu, indiferent de greselile lui, decat pe mafiotii din gasca patriciu - voiculescu, care spera in sfarsit sa se regaseasca!
  • +11 (15 voturi)    
    toate sunt piese intr-un puzzle ! (Luni, 23 noiembrie 2009, 23:51)

    W. [anonim]

    Buna seara,

    Cred ca ar trebui luat in calcul si asta:

    http://www.slideshare.net/alexandru1979/memo-psd-fraudarea-alegerilor.

    Daca documentul e real, observam clar ca transmisiile Realitatea TV si Antena 3 care se legau de orice nimic ca sa clameze ca e o frauda electorala, nu a fost intamplator.

    Acum le explica Mircea Badea la "audienta" ca "pana la urma e bine sa pui stampila pe Geoana".

    NU vreau sa fim doar un decor in mirsavia lor !

    Salutari.
  • +10 (14 voturi)    
    DE NECREZUT (Marţi, 24 noiembrie 2009, 0:04)

    constantean [anonim]

    OARE este adevarat ceea ce auzim si vedem???
    Cum se poate explica faptul ca liberalii sunt in stare sa-si vinda demnitatea pentru interese atat de meschine CLANULUI......iliescu.

    Stiu si cred ca in politica in anumite situatii TREBUIE sa faci unele compromisuri.

    Ex:......Poti sa ajungi sa-ti jignesti ..:::::parinti ori nevasta,...DAR de la a jigni pe cineva pina a ajunge sa-l torturezi este deja prea MULT.
    NU vreau sa spun ca basescu este de nota 10.
    Cind spun asta ma refer la ministrul BLAGA cu care am avut de-a face imediat dupa revolutie cind era PREFECT.......
    Desi cauza mea era clara si o putea rezolva ....era vorba de a primi o locuinta .....pe bani.In aceasta perioada s-au facut niste tabele de care au stiut doar ei si cu ai lor.Asa se face ca uni s-au inscris si a cumparat pe bani de nimic apartamente NOI.....desi posedau si inca altul si in unele cazuri altele.
    Desi EU NU aveam locuinta mi-a spus chiar daca altul are 3.....are dreptul inainte ca eu sa NU am nici una.
    NU pot descrie in ce situatie m-a pus.Daca alesul .....prefectul ginde asa unde sa mai mergi si la cine??
    NU sunt cuvinte sa poata descrie situatia in care ma gaseam.
    Cred ca in aceasta perioada trebuie ales raul cel mai mic, ADICA prefer o padure a lui BASESCU care are si uscaturi.
    NU mai pot accepta demgogia si smecheriile clanului Iliescu......Geoana...Nastase .....Vintu.....
    Nu ar fi pierdut romanii daca i-ar fi luat VINTUL.....in urma cu 20 de ani.
    UNDE am fi fost astazi?
    DE CE AU MURIT ATITIA si CINE I-A OMORIT????
  • -12 (18 voturi)    
    Bravo Geoana (Marţi, 24 noiembrie 2009, 0:09)

    marinelu turmentat [utilizator]

    Ce se mai intampla prin beciul de la Modrogan, aveti de toate, sau.... Stiati ca stapanul vostru a pierdut Valea Jiului fief PDL al familiei Ridzi ajutata de o multime de primari PDL? Oare ce inseamna acest lucru pentru voi dragi postaci profesionisti? Va spun eu, e vremea sa stingeti lumina si calculatoru si sa va duceti acasa ca pe 6 decembrie o sa va loveasca surpriza vietii voastre.
    • +9 (13 voturi)    
      Pt. marinatu turminelu (Marţi, 24 noiembrie 2009, 0:42)

      votant [anonim] i-a raspuns lui marinelu turmentat

      omagiile mele profunde ascendentei matale in linie materna! poate la bis iesi olecuta mai istetel...
    • +3 (5 voturi)    
      acum nu te doare ? (Marţi, 24 noiembrie 2009, 9:22)

      nick [anonim] i-a raspuns lui marinelu turmentat

      Daca pe 6 "o sa ne loveasca surpriza vietii", o sa ne doara pe toti, stai linistit. Chiar si pe tine, dar acum esti sub anestezia unei manipulari ordinare care ne va duce cu multi ani in urma.
      Nu stiu cati de aici sunt "postaci profesionisti" asa cum ii numesti, dar stiu ca multi dintre cei care isi exprima aici parerile simt de pe acum durerea, uitandu-se in jur si vazand atata mizerie.
      De fapt, ma tem si ma doare faptul ca s-ar putea sa ai dreptate cu stinsul luminii si al calculatorului dupa data de 6 decembrie - cati vor mai avea curajul sa-si exprime opinia public, fara sa se teama ?? Multi au memoria foarte scurta...
  • +19 (23 voturi)    
    cea mai mare realizare (Marţi, 24 noiembrie 2009, 0:13)

    Ceceo [anonim]

    Ca tot se intrebau parsiv antenele si restul aparatului diversionist .... ce a reusit domle Basescu asta ?

    Raspuns: a reusit sa trimita LEGAL SI OFICIAL acasa 170 din cele 470 de LIPITORI care sug de pomana sangele nostru - lupta cu sistemul NU E USOARA - dar asta este un rezultat ULUITOR
    Nu lasati sa se piarda ! Daca iese Geoana, sper ca va e clar ca va angaja inca 170 de experti care sa studieze cum sa aplice referendumul ... si dupa vreo 4 ani de studiu vor ajunge la concluzia ca nu e clar !!!!!

    Pe ei , pe mama lor !!!!
    Acum sau nu in aceasta viata !
    Alegerea dumneavoastra !
  • -7 (9 voturi)    
    stiri de la altii (Marţi, 24 noiembrie 2009, 0:20)

    c [anonim]

    Daca tot dam stiri de la altii... am putea s-o dam si pe asta:
    http://www.catavencu.ro/n_bucuresti_30_alegatori_fictivi-11336.html

    ...dar nu face parte din politica editoriala, nu? Pentru ca alegerile au fost evident 100% corecte.
  • +14 (18 voturi)    
    sacalii (Marţi, 24 noiembrie 2009, 0:24)

    saladin [anonim]

    Sacalii se aduna sperind sa nu piarda. Cum pot totusi atitia romani - ce fel de romani or fi - sa mai acorde credit lui Iliescu, ca doar datorita lui a fost votat Geoana ?. Oameni buni treziti-va macar de dragul copiilor vostri. Daca voua v-a stricat viata comunismul reprezentat dupa 89 de Iliescu macar pentru generatia asta si cea viitoare votati Basescu, nu va dati batuti. Hai ca se poate !.
    • +2 (10 voturi)    
      cum "ce fel de romani?" (Marţi, 24 noiembrie 2009, 8:02)

      felix gretosu' [anonim] i-a raspuns lui saladin

      Ce fel de romani or fi? Ai vazut harta? Sudul si estul.Neamul de straitza.Amatorii de carnatz si fasole de la PSD.
      Plus bosorogii, parazitii care traiesc pe spatele meu si al tau.
      Daca as putea strange 200.000 de semnaturi, as initia o propunere legislativa pt. ca pensionarii sa nu mai aiba drept de vot.Noi ii tinem in viata, noi ar trebui sa decidem asupra viitorului lor, nu invers.
  • +13 (17 voturi)    
    Frumos (Marţi, 24 noiembrie 2009, 0:44)

    Aph [anonim]

    ...si interesant cum intalnirile acestea le fac, mai nou, pe fata. Sa fim seriosi, daca voiau sa se ascunda nu aflam noi in vecii vecilor de intalnirea asta! Iar cine sa astepta ca SRS sa treaca pe bara o perioada dupa povestea cu Chireac si Macovei, iata ca s-a inselat. Ii doare fix in fund de toti romanii, la cata manipulare s-a bagat in ultimii 2 ani si cati au pus botul...

    Testul adevarat va fi dat odata cu votul din turul II. Iar daca iese Geona presedinte, din toata inima le doresc celor care il voteaza un 40% impozit incepand cu saptamana urmatoare investirii!
  • -9 (11 voturi)    
    gata !! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 1:14)

    mihai [anonim]

    Gata cu basescu, nu mai are nici o sansa, ....
  • -10 (10 voturi)    
    De ce va revoltati asa ? (Marţi, 24 noiembrie 2009, 1:20)

    goe [anonim]

    Aveti putintica rabdare. maine e programat si Basescu in audienta la Patriciu.
  • +14 (14 voturi)    
    Doamne fereste sa vina neo-coministii (Marţi, 24 noiembrie 2009, 1:33)

    Geo [anonim]

    Sa ne fereasca Bunul Dumnezeu de revenierea lui Nastase si Iliescu sub deghizarea lui Geoana! Daca nu mergem la vot si nu tragem oamenii de buna credinta sa voteze, ne vom merita soarta si ne vom invarti din nou in cerc! IESITI LA VOT OAMENI BUNI CA NE ASTEAPTA IAR MASCARADA SI SUPER CORUPTIE!
  • +12 (14 voturi)    
    RO si NO (Marţi, 24 noiembrie 2009, 6:11)

    norvegianul [anonim]

    Stiti cum este? Niciodata, niciodata cu Geoana, Iliescu, Nastase si Patriciu! Patriciu a vindut, rusilor de fapt, resursele enegetice ale tarii. Comparati cu Norvegia care detine ca stat tot ceea ce a descoperit ca zacamint in Marea Nordului. Nu a vindut nimic si totul revine norvegienilor: scoli, drumuri, spitale, cercetare, pensii. De ce mai avem stat in Romania? Nu Patriciu!
  • +6 (6 voturi)    
    e ceva putred... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 8:23)

    nel [anonim]

    E ceva putred la mijloc.

    Catavencu, nu este al lui Vantu?

    Sa se fi schimbat vantu? A inceput sa sufle din alta directie pe la R tv?

    Sau R Tv incearca o mimare a neutralitatii, pt a putea spune, in cazul in care castiga Base: Uite, uite am dat si in ei...
  • +10 (10 voturi)    
    catavencu... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 8:24)

    anusca [utilizator]

    eu voi merge la vot si ma lupt sa conving cat mai multa lume ca putem avea incredere in Basescu.
  • +9 (9 voturi)    
    tradarea catavencu?! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 8:34)

    brod [anonim]

    o aripioara de catavenci se pune la tranta cu smecherii? caci, de patru ani, baietii lui vantu urla pe toate partile contra basescu si pro patriciu. n-a platit jupanul simbria la timp, dragi mercenari? ori s-a inchis sezonul de pescuit in ape tulburi, prin delta, liviu draga?!
  • +9 (9 voturi)    
    MAIMUTOI (Marţi, 24 noiembrie 2009, 8:55)

    popeio [utilizator]

    MAIMUTOI asta a fost cuvantul care l am rostit cand am vazut ca Crin a ajuns in fruntea PNL.
    Tara asta chiar ii blestamata. Cred ca trebuie sa asteptam ca natura sa si faca treaba ca sa scapam de blestem(sadic dar adevarat).
  • +8 (8 voturi)    
    Patriciu (Marţi, 24 noiembrie 2009, 9:17)

    elis [anonim]

    cred ca daca Patriciu il intereseaza asa mult "binele" nostru a tarisoarei dece nu iese in fata sa candideze la presedentia Roamniei?Dece mereu trage sforile in favoarea unuia sau altuia?Dece este mereu in legatura cu securistii (SRS)? HAIDETI LA VOT PT.BASESCU e mai simplu mai la vedere spun asta desi am votat Crin A.
    • +7 (7 voturi)    
      raspuns (Marţi, 24 noiembrie 2009, 9:45)

      dan [anonim] i-a raspuns lui elis

      singura data,cand d-ul patriciu s-a confruntat cu electoratul,a obtinut in jur de 3%.....cred ca asta spune totul si o fi inteles si el ceva.mandria nu i permite sa ceara votul amaratilor,el este deasupra tuturor.....despre pnl??::ei sunt de stanga iar psd este mai la dreapta lor, putin.
  • +2 (2 voturi)    
    ia uitati cine-i melescanu (Marţi, 24 noiembrie 2009, 9:51)

    sandu [anonim]

    http://www.jurnalul.ro/stire-observator/teodor-melescanu-binefacatorul-tablagiului-general-528030.html
  • +5 (5 voturi)    
    Berbecii (Marţi, 24 noiembrie 2009, 9:56)

    miki [anonim]

    Dupa 6 o sa aveti toti marea surpriza?
    Vine Johanis si spune cam asa:
    -cota unica nu mai ramine
    -impozitele cresc cel putin 20%-toate
    -300000 bugetari pleaca acasa
    -pensionarii si bugetarii primesc pensiile ,respectiv salariile in oua
    Toate masuri profund liberale.
  • -4 (4 voturi)    
    cu cat va plateste base pentru a posta pe site-uri (Marţi, 24 noiembrie 2009, 12:33)

    coco [anonim]

    Cu cat va plateste alcoolicul de Base ca sa postati pe site-uri? Ce au sarit toti pe PNL. Cand acum un an Base realiza "coalitia" FSNista PDL - PSD nimeni nu zicea nimic, acum brusc PNL-ul face o mare "eroare". Intradevar Geoana nu e cel mai potrivit pentru postul de presedinte, dar nici un killer ca Base nu isi are locul in fruntea statului. Boicot alegerilor idn 6 decembrie!!!
  • 0 (0 voturi)    
    Care dintre ei o fi sefu'? (Marţi, 24 noiembrie 2009, 16:27)

    sefu de cuib [anonim]

    Care dintre ei o fi sefu'? Raspunsul cel mai facil ar fi Patriciu. Dar asa o fi?
  • +2 (2 voturi)    
    prostanacii (Marţi, 24 noiembrie 2009, 16:41)

    altul [anonim]

    daca o tara este condusa de un prostanac, cum se numeste poporul acelei tari ?
    • +1 (1 vot)    
      Raspuns pt altul (Marţi, 24 noiembrie 2009, 19:12)

      Dianora [utilizator] i-a raspuns lui altul

      Pai.."stupid people" cum sa-i zica altfel?