P-asta n-ai fi crezut-o niciodata! Ruby s-a scos! Gigi Becali vrea sa o ia pe langa el si sa-i arate calea! Pe cea dreapta! Zilele trecute, Ruby a postat pe un site de socializare coperta noului ei album, unde este conturat chipul lui Gigi Becali. Desi artista nu a primit acordul finantatorului Stelei, acesta nu se declara indignat si chiar s-a oferit sa o ajute pe bruneta. Ruby a folosit o poza de-a lui Gigi Becali fara sa aiba acordul omului de afaceri, insa patronul din Ghencea nu a fost indignat ci chiar s-a amuzat cand a auzit. Gigi sustine ca ar poza doar pentru albumele din randul genurilor muzicale pe care el le apreciaza, adica populara, simfonica si religioasa, insa nu are de gand sa o dea in judecata daca va indrazni sa scoata pe piata albumul cu fotografia lui. Mai mult, latifundiarul declara ca este dispus sa o ajute pe Ruby sa renunte la modul ei de viata si sa isi schimbe imaginea de "fata rea", insa doar daca asculta in totalitate de sfaturile lui, scrie Cancan.

CARU CU VEDETEFoto: Colaj foto

Dana, amanta lui Nicolae Guta, cu sfarcul la vedere la televizor. In timp ce Nicolae Guta a venit in platoul Acasa TV cu Narcisa, amanta lui Nicolae Guta a mers la hotel, acolo unde a facut o baie in spuma. Din pacate, sau din fericire, Dana si-a afisat la tv sfarcurile in toata splendoarea lor. Mai mult: Dana, amanta lui Nicolae Guta, cu sfarcul la televizor - Vedete de la noi | Libertatea.ro Dana se afla intr-o cada, acoperita de spuma si il astepta pe Nicolae Guta. "Eu vreau sa vina aici sa bem un pahar de sampanie", a spus Daniela. Tanara s-a tot miscat si spalat in fata camerei si chiar s-a uns cu ulei, spre uimirea celor din platou. La un moment dat, acesteia i s-a vazut sfarcul, insa Dana nu a incercat prea mult sa-si acopere partile intime. Amanta lui Nicolae Guta se pare ca este si insarcinata cu acesta. "Am facut doua teste de sarcina, ambele au iesit pozitive. N-am facut decat o singura data sex protejat cu Nicolae Guta, in rest nu ne-am protejat. Ultima oara am facut-o la priveghiul fratelui sau, Samir. Am fost la vrajitoare, ca sa-mi spuna daca mai este Guta pentru mine sau nu", a povestit acum cateva zile aceasta. Manelistul mai are inca noua copii, anunta Libertatea.

Andreea Balan are pasiuni de neimaginat! Uite in ce si-a transformat microfonul! Andreea Balan le-a impartasit prietenilor ei virtuali un secret cu privire la una dintre cele mai mari pasiuni ale sale. Este vorba despre aplicarea de pietre Swarovsky pe costumele pe care le poarta pe scena si a publicat o imagine cu creatiile sale pe reteaua de socializare pentru a le cere parerea admiratorilor sai cu privire la ceea ce a realizat. "Ia uitati dragilor ce pasiune am - lipitul si cusutul pietrelor swarovsky pe hainutele de scena. In ultimul an, am lipit/cusut peste 10 000 de pietricele cu o rabdare de fier :) , inclusiv cele de pe unghii :))). Microfonul l-am facut azi :) Si inca nu v-am aratat toate tinutele facute de mine :) Va urma ... :)) Care va place cel mai mult din aceste poze?" a scris ea in dreptul imaginii, iar reactiile nu au intarziat sa apara, cele mai multe fiind de lauda cu privire la talentul cantaretei, informeaza Click.

Cuplu nou in showbiz! Vezi aici cu ce burlac celebru s-a combinat Simona Trasca! Nici Simona Trasca cat si nici Sergiu Barboni nu au avut prea mare noroc in dragoste in ultima vreme, asa ca s-au gandit ca poate impreuna gasesc drumul spre...fericire. Cei dor par ca formeaza cel mai nou cuplu din showbizz. De ceva vreme exista zvonuri cum ca Simona Trasca s-a cuplat cu "burlacul" Sergiu Barboni. Ambii fiind ghinionisti in ceea ce priveste viata amoroasa, s-au gandit ca, in aceasta formula vor avea mai mult noroc. Asa se face ca, de ceva vreme cei doi s-au apropiat mai mult ca niciodata, si conform unor surse din anturajul celor doi, Simona si Sergiu vorbesc zilnic la telefon si au inceput sa se intalneasca. Dupa ce s-a terminat show-ul "Burlacul", Sergiu a avut ceva succes la femei, insa a avut parte doar de relatii pasagere. La fel s-a intamplat si cu Simona Trasca cunoscuta drept "Pamela de Romania", care, la un moment dat, din cauza faptului ca nu reusea sa aiba nicio relatie de lunga durata, a ajuns sa creada ca este blestemata de mama unui fost iubit, scrie Cancan.

Ioana Tufaru, batjocorita de Adriana Bahmuteanu: "La mine nu vii cu jegul pe tine". Ioana Tufaru, fiica Andei Calugareanu, a ajuns de rasul lumii. Pentru atentie si ceva banuti, aceasta se lasa de multe ori calcata in picioare. Una dintre persoanele care au batjocorit-o a fost nimeni alta decat Adriana Bahmuteanu. Adriana Bahmuteanu a invitat-o pe Ioana Tufar sa faca curatenie la ea in curte pentru a o plati. Ajunsa la locuinta vedetei, fiica Andei Calugareanu a fost luata la rost de Adriana. "Vrea pe dracu sa munceasca. Daca vrei sa muncesti, muncesti si punct. Eu nu cred in treaba asta cu nu-mi gasesc loc de munca", a tipat Bahmu la Ioana in cadrul emisiunii Acces Direct de la Antena 1. Dar asta nu este tot. Adriana Bahmuteanu s-a uitat in urechile Ioanei, a pus-o sa foloseasca betisoare de urechi in fata camerelor si apoi a pus-o sa se descalte pentru a arata ca are unghiile mari si murdarie intre degete, anunta Libertatea.