Caru' cu vedete: ​Miley Cyrus, in ipostaze porno cu Mos Craciun! Pentru imaginile astea, sigur nu va gasi nimic sub brad; Chitaristul de blues Eric Davis, impuscat mortal la Chicago; E buna rau, dar ce pacat, nici un barbat nu-i intra-n pat! Adelina Pestritu n-a mai facut sex de 9 luni

de Narcis Anton     HotNews.ro
Sâmbătă, 21 decembrie 2013, 0:56 Revista Presei | Vedete

Caru' cu vedete
Foto: Colaj foto
​Miley Cyrus, in ipostaze porno cu Mos Craciun! Pentru imaginile astea, sigur nu va gasi nimic sub brad. Candva o copila cumintica, idol al fetitelor cu varste cuprinse intre 7 si 12 ani, Miley s-a transformat peste noapte intr-o diva rebela, descatusata de orice inhibitie. Artista si-a schimbat nu doar look-ul, ci si obiceiurile si stilul scenic, asa ca, in prezent, cele mai multe dintre reprezentatiile ei scenice ar trebui sa fie interzise minorilor. La fel s-a intamplat si la cel mai recent spectacol al ei. Ceea ce trebuia sa fie un show de Craciun s-a transformat intr-o reprezentatie erotica in toata regula, in care artista a aparut cu partile intime aproape descoperite si lipindu-se necuviincios de un Mos Craciun alcoolic si mai mult dezbracat, informeaza Libertatea.

Chitaristul de blues Eric Davis, impuscat mortal la Chicago. Chitaristul de blues Eric Davis a fost impuscat mortal, joi, in orasul american Chicago. Muzicianul in varsta de 41 de ani, impuscat in zona gatului si a torsului, a fost gasit decedat in automobilul sau, in cartierul South Side din Chicago, potrivit publicatiei Chicago Tribune, informeaza Mediafax. Pana la ora publicarii acestor informatii, politia locala nu operase nicio arestare. Eric Davis a fost fiul legendarului tobosar Bobby "Top Hat" Davis si colabora cu casa de discuri Delmark Records, anunta Click.

E buna rau, dar ce pacat, nici un barbat nu-i intra-n pat! Adelina Pestritu n-a mai facut sex de 9 luni
. E frumoasa de pica, barbatii ii dau tarcoale, dar Adelina Pestritu (26 de ani) spune ca nu a mai avut parte de o noapte amor de cand s-a despartit (a doua oara) de fostul ei sot, Liviu Varciu (32 de ani). Au trecut noua luni de cand frumoasa bruneta a simtit atingerea tandra a unui barbat. Dar, spune ea, nici nu duce dorul. Una calda, alta rece, pentru Adelina Pestritu. Pe plan profesional, frumoasa bruneta se mandreste ca totul ii merge foarte bine: prezinta nu mai putin de doua emisiuni, are multe alte joburi ca maestru de ceremonie sau ca fotomodel. In schimb, in plan personal, Adelina nu prea are cu ce se lauda. Vedeta Kanal D nu mai are un iubit de mai bine de noua luni, mai precis de cand s-a despartit ultima oara de fostul sau sot, Liviu Varciu, scrie Libertatea.

Fostul campion mondial la patinaj artistic Brian Boitano a anuntat ca este homosexual. Brian Boitano, medaliat cu aur la patinaj artistic la Jocurile Olimpice din 1988, de la Calgary, a anuntat ca este homosexual, joi, la doua zile dupa ce a fost numit in delegatia oficiala ce va reprezenta SUA la Soci, informeaza AFP. "Faptul ca sunt homosexual reprezinta doar o parte a personalitatii mele", a declarat fostul patinator, care a refuzat mereu sa discute despre orientarea sa sexuala. El a precizat ca este "inainte de toate un sportiv american, mandru sa traiasca intr-o tara care promoveaza diversitatea si toleranta", informeaza stirileprotv.ro.

Fiica secreta a lui Nae Lazarescu face acuzatii! S-a spus ca cea mai mare tristete a lui Nae Lazarescu a fost ca n-a avut copii. Gresit! Actorul, care a decedat joi, a avut o fiica secreta, pe nume Simona. Tanara sustine acum ca a avut o relatie frumoasa cu tatal ei pana cand acesta s-a casatorit cu Marcela Avram, acum 27 de ani. Apropiatii regretatului actor vorbeau in soapta ca Nae Lazarescu a avut o fiica secreta, de la care avea si nepotei. Intr-adevar, gura lumii a avut dreptate! Ieri, Simona, fiica secreta a lui Nae, a vorbit in premiera despre relatia cu tatal sau la emisiunea "Acces direct" de la Antena 1. Tanara de 32 de ani a spus ca tinea legatura cu parintele ei si ca au vorbit recent. Simona era la curent cu starea de sanatate a tatalui ei si regreta ca nu a putut fi aproape de el in momentele grele, anunta Click.

Arunca bomba dupa moarte! Regretatul Nae Lazarescu a lasat in urma o carte despre amantlacurile artistilor
. S-a stins din viata prea devreme, la doar 72 de ani, caci Nae Lazarescu mai avea multe proiecte in derulare si isi dorea sa le duca pe toate la bun sfarsit. De aceea s-a grabit sa finalizeze o carte care, cu siguranta, va produce multa valva, caci in paginile ei Nae Lazarescu face o serie de dezvaluiri despre actorii care au avut amante, dar si despre jocurile de culise din lumea teatrului, informeaza Libertatea.

Citeste mai multe despre

8159 vizualizari

Abonare la comentarii cu RSS

ESRI

Top 5 articole cele mai ...

Hotnews
Agenţii de ştiri

Siteul Hotnews.ro foloseste cookie-uri. Cookie-urile ne ajută să imbunatatim serviciile noastre. Mai multe detalii, aici.
hosted by
powered by
developed by
mobile version
Marţi