Orice asemanare este pur intamplatoare:)

de Ionut Baias     HotNews.ro
Vineri, 29 august 2008, 23:01 Revista Presei | Faze Tari


Inspiratie
Foto: Hotnews
Asa arata pagina de internet a Prosportului si a Gazetei Sporturilor la ora 23.00.
Concurs: gasiti diferentele dintre cele doua pagini:)








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


4811 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    haha (Vineri, 29 august 2008, 23:14)

    m [anonim]

    penibili ; pro SPORT si gazeta SPORTURILOR ... dar unde sunt SPORTURILE?
    • 0 (0 voturi)    
      neintelegere (Sâmbătă, 30 august 2008, 0:18)

      luxdesign28 [anonim] i-a raspuns lui m

      Nu ai inteles este gazeta sportului... a sportului rege :)
    • 0 (0 voturi)    
      neintelegere (Sâmbătă, 30 august 2008, 0:18)

      luxdesign28 [anonim] i-a raspuns lui m

      Nu ai inteles este gazeta sportului... a sportului rege :)
  • 0 (0 voturi)    
    citat (Vineri, 29 august 2008, 23:49)

    unu [anonim]

    http://dexonline.ro/search.php?cuv=citat

    Reprodusa intocmai...zice dexu. Ce stie dexu ..
  • 0 (0 voturi)    
    ce fain (Vineri, 29 august 2008, 23:51)

    lolza [anonim]

    va sade sa faceti haz de altii:D
    parca voi cand 'traduceti' materiale 'preluate' de prin ziarele europene, ca sa nu zic de stirile 'preluate' de pe 'wire' , forografii la fel ... vai si amar. ma mir ca va permiteti sa aratati cu degetul . intrebare intrebatoare?
    cati corespondenti are 'hotnews' prin tara? reporteri? din cate am vazut eu mai mult de un material pe saptamana nu scoateti. produs de voi. restul agentii de stiri, copy-paste etc. asta e presa de astazi, destul de ... plictisitoare.
  • 0 (0 voturi)    
    DIFERENTELE: (Sâmbătă, 30 august 2008, 0:05)

    Del Pierro [anonim]

    dif de traducere, unu zice e "ca juventus" iar ceilalti zic "e juve a romaniei". Am castigat concursul? :))
    aaa, era o gluma la voi la romania, mama mia, un ... de calcio rumeno!!!
  • 0 (0 voturi)    
    pai... (Sâmbătă, 30 august 2008, 0:54)

    harapp [anonim]

    diferenta e k fotografia din prosport e mai mare k fotografia din gsp. am ghicit? ......
  • 0 (0 voturi)    
    Extraordinar.... (Sâmbătă, 30 august 2008, 8:09)

    Cineva [anonim]

    Ati ramas in pana de subiecte?
    Care e de fapt asemanarea? Ca ambele folosesc aceiasi poza? E asa neobisnuit lucrul asta? Ca un fotograf sa vanda o fotografie la mai multe ziare?
  • +1 (1 vot)    
    Diferenta (Sâmbătă, 30 august 2008, 8:13)

    Pupi [anonim]

    Ce vreti? Sunt frati gemeni! O mica diferenta (in titlu), cat sa-i recunoasca tatal lor. Asta-i.
  • -1 (1 vot)    
    hotnews (Sâmbătă, 30 august 2008, 11:05)

    sabin [anonim]

    ... si voi faceti print screen-uri la video-uri de pe liveleak
    LAME!
  • 0 (0 voturi)