Sorin Oprescu: Daca e nevoie, candidez la presedintie

de Ionut Baias     HotNews.ro
Joi, 11 aprilie 2013, 21:50 Revista Presei | Radio TV


Primarul general al Capitalei, Sorin Oprescu, a declarat la Romania TV ca ar putea candida la presedintie daca va considera ca e nevoie de candidatura lui.

Oprescu anunta insa ca o eventuala candidatura nu va fi un motiv "de negociere a primariei Bucurestiului cu nimeni".

textul se actualizeaza






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















1855 vizualizari

  • +2 (4 voturi)    
    ... (Joi, 11 aprilie 2013, 22:02)

    sentenced [utilizator]

    Nu e nevoie. Multumim.
  • +3 (5 voturi)    
    Au! (Joi, 11 aprilie 2013, 22:33)

    nic1 [utilizator]

    Nu iei nici macar 10% daca candidezi, esti un nimic, viseaza mai departe la autostrada suspendata.
  • +4 (6 voturi)    
    ********* (Joi, 11 aprilie 2013, 22:37)

    Cataleya [utilizator]

    Ce aberatiii.
    "candidez daca va fi nevoie"
    Si cine e resposabil cu "nevoia"?
    ))))))))))
    • +2 (2 voturi)    
      "e nevoie" daca se rupe USL (Vineri, 12 aprilie 2013, 0:28)

      Gryphus [utilizator] i-a raspuns lui Cataleya

      Oprescu asteapta ruperea USL pt ca PSD sa-l sustina la prezidentiale
  • +3 (5 voturi)    
    "daca e nevoie..." (Joi, 11 aprilie 2013, 22:39)

    ws [utilizator]

    dom' doctor, credeti-ma, nu e nevoie. deja sunt multi idioti care vor sa candideze, nu e nevoie de inca unul.

    ramaneti la pistele de biciclete platite de 5 ori mai mult decat oricine altcineva, la cel mai mare carnat ever, la autostrada suspendata care nu exista nici macar pe hartie dupa 5 ani de mandat samd. credeti-ma, nu trebuie sa va umpleti de rahat in toata tara, puteti ramane cel mai prost primar al bucurestilor, nu trebuie sa deveniti cel mai prost presedinte al romaniei.

    al dvs,
    ws

    ws
  • +3 (5 voturi)    
    stai linistit! (Joi, 11 aprilie 2013, 22:56)

    un dac [utilizator]

    nu este nevoie.
  • 0 (2 voturi)    
    a inceput curatenia...... (Joi, 11 aprilie 2013, 23:06)

    geocrin [utilizator]

    Cacarau are primul cuvint......
    Jos Basescu....ca vine Oprescu.
    Deci se face curat in U.S.L
  • +2 (4 voturi)    
    AI mai candidat odata si ai luat 3% (Vineri, 12 aprilie 2013, 3:49)

    alex1234 [utilizator]

    AI mai candidat odata si ai luat 3%

    Desigur ca te poti face de ras de 10 ori...

    la varsta ta ai avea cel putin o scuza....