Dragnea, despre mandatul lui Shhaideh in fruntea guvernului: Va sta pana cand va obosi. Daca va obosi, o sa merg eu

de I.B.     HotNews.ro
Vineri, 23 decembrie 2016, 0:55 Revista Presei | Radio TV


Invitat la Antena 3, Dragnea a raspuns acuzelor ca desemnarea lui Sevil Shhaideh pentru funcția de prim-ministru ar fi doar o miscare pe termen limitat pentru a prelua el apoi fraiele guvernului.

"Va sta pana cand va obosi. Daca va obosi, o sa merg eu. Daca nu va obosi, cum e cel mai probabil, va sta patru ani. Ritmul acestei guvernari va fi infernal. Nicio guvernare de la Revolutie nu va avea asa un ritm, pe care eu vreau sa il imprim prin acest program. Daca ea va rezista eu o voi sustine pana la finalul mandatului. Nu imi bat joc. Din partea mea are sustinere totala si incredere totala" a explicat Liviu Dragnea, la Antena 3.








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















1967 vizualizari

  • +10 (10 voturi)    
    Daca va obosi, o sa merg eu (Vineri, 23 decembrie 2016, 2:09)

    jas [utilizator]

    Limpede.
  • +1 (1 vot)    
    Comentariu sters de utilizator (Vineri, 23 decembrie 2016, 7:20)

    [anonim]

  • +2 (2 voturi)    
    Esti deja "obosit " penal,bey ayatolahule ortodocs (Vineri, 23 decembrie 2016, 8:14)

    Plagarus [utilizator]

    Bietul de el, crede ca scapa de a doua condamnare si are deja Bombonica pe cazieru-i gros !!!
  • +2 (2 voturi)    
    Ritm infernal (Vineri, 23 decembrie 2016, 10:14)

    Soljenitin [utilizator]

    Valeu! Asta este mai ceva decat cel mai Guvern cinstit propus de Pontissim! :)))
  • 0 (0 voturi)    
    Sultanul Dragnea I (Vineri, 23 decembrie 2016, 11:06)

    revo [utilizator]

    Sultanului Dragnea ii plac femeile-obiect.
    Daca sunt tinere, proaspete si frumoase, le foloseste... si apoi le face un rost in viata. Trebuie doar ca odalisca sa-l serveasca ireprosabil, in toate.
    Daca sunt mai coapte, dar au glagorie, sunt gospodine si supuse, iar le foloseste, sa-si faca el treaba, sa-i scoata castanele din foc, dupa care le trimite la odihna. Nu-i vorba, cu siguranta le capatuieste.
    Uitati-va, insa, cum a procedat cu nevasta-sa: a divortat de ea si a lasat-o cu un cartof fierbinte in brate, hotelul, pentru ca el sa apara curat si uscat in fata justitiei. De aici putem trage concluzia ca e sultan cu drept de viata si de moarte asupra supuselor lui. Daca odalisca nu-i danseaza frumos in poala, o lasa si f..ta si cu banii luati, si cu dosare pe teava.
    Deci, d-nei Servil ii este foarte usor sa accepte propunerea Sultanului Dragnea, pentru ca stie bine care-i sunt optiunile: ori la bal, ori la spital.
    Nu este deloc intamplator ca i-a fost martor la cununia cu sirianul, aici vorbim despre afinitati, si-a gasit un interlocutor pe masura iar d-na corespunde intru totul criteriilor draganiste despre ce este femeia si ce insemneaza ea pentru barbatul mascul.

    In alta ordine de idei: am cazut pe spate, se sacrifica el si preia fonctia! Lasa, neica, nu te sacrifica, joaca tenis si balaceste-te pe domeniul tau din Teleorman.
  • +1 (1 vot)    
    ritm infernal (Vineri, 23 decembrie 2016, 11:23)

    Ilidia [utilizator]

    Sigur ca ritmul va fi infernal, adica demn de "dracul". Sunt atatea de rezolvat, in justitie in primul rand, apoi trebuie satisfacuta "foamea" ciracilor...
  • 0 (0 voturi)    
    EU (Vineri, 23 decembrie 2016, 15:53)

    om simplu din multime [utilizator]

    decid si can' va obosi.
    nu si'a dus ideia pan' la capat.

    in atentia hn : cand citati din tov. nicu dracnea, scrieti EU, sau macar, Eu.