Iubitul Elenei Udrea: M-aș bucura să câștige campania pentru prezidențiale, iar eu să devin premier

de Ionut Baias     HotNews.ro
Miercuri, 25 iulie 2018, 22:31 Revista Presei | Radio TV


Adrian Alexandrov
Foto: Facebook / Adrian Alexandrov
Adrian Alexandrov, iubitul Elenei Udrea, a declarat la Antena1, că i-ar plăcea ca fostul ministru al Turismului să câștige, într-o zi, alegerile prezidențiale și că el se vede în poziția de premier. Acesta a mai spus că speră ca vara viitoare să organizeze nunta celor doi, însă nu în Costa Rica, ci în România, potrivit Mediafax.

„Vorbim zilnic la telefon și în ciuda distanței mari, plănuim lucruri împreună. O dată la o lună, o lună și un pic, merg eu la ea cam câte zece zile. (...) Vârsta este un impediment pentru cei care aleg să-și trăiască viața după ce spun alții. (...) Nu e o diferență de vârstă atât de mare, doar 10-11 ani diferență între noi, eu mă consider un om matur care are ce învăța de la o femeie ca Elena, pentru că are experiență de viață destul de mare. Ne sprijinim unul pe celălalt”, a declarat logodnicul Elenei Udrea, la Antena1.

În ceea ce privește nunta celor doi, Adrian Alexandrov a subliniat că mai întâi atenția este canalizată asupra botezului fetiței lor, după care, vara viitoare, urmează nunta.

„Momentan ne focusăm pe nașterea fetiței urmând să vedem unde vom face botezul și sperăm ca vara viitoare, când să fie și Elena în formă, să plănuim nunta. Sper să se întâmple acestea în România. Nașterea, sincer, nu cred că se va întâmpla în România. Sunt șanse mari să nască fetița în Costa Rica. Va avea dublă cetățenie, costaricană și română. Eu voi primi dublă cetățenie și Elena la fel”, a mai spus iubitul fostului ministru al Turismului.

De asemenea, acesta a mai precizat că și-ar dori ca Udrea să candideze la prezidențiale și chiar să câștige alegerile.

„Ne dorim să rămânem în România, atât eu, cât și Elena, numai că ea trebuie să-și rezolve problemele. Vedem cum o va face. (...) Mi-aș dori și poate la un moment dat voi face pasul către scena politică. La cât de bine o cunosc pe Elena, ce-și propune să facă, reușește. Dacă va dori să reintre pe scena politică are susținerea mea. (...) M-aș bucura să reușească și să ajungă la prezidențiale și să câștige cursa în campania pentru prezidențiale. (...) Prim-ministru (i-ar plăcea să devină, n.r.), pentru că aș avea Guvernul la dispoziție, în sensul în care m-aș implica în tot ce ține de organizarea României”, a mai spus Adrian Alexandrov.

Elena Udrea este dată în urmărire internațională după ce instanța supremă a condamnat-o la șase ani de închisoare cu executare, în dosarul Gala Bute. În prima fază, Elena Udrea a fost dată în urmărire națională după ce s-a sustras executării pedepsei din dosarul gala Bute. În prezent, Elena Udrea se află în Costa Rica.


















5173 vizualizari

  • +14 (16 voturi)    
    Ce cretin (Miercuri, 25 iulie 2018, 22:39)

    cartofil [utilizator]

    Cum e sacul asa e si petecul !!!
    • +5 (9 voturi)    
      e posibil (Joi, 26 iulie 2018, 0:57)

      Kosmos [utilizator] i-a raspuns lui cartofil

      Ca Udrea sa i foloseasca aparatul si sa aiba punga cu poza lui Basescu in costum de marinar
    • +6 (8 voturi)    
      vorba lui Mike Tyson: (Joi, 26 iulie 2018, 10:15)

      bancher [utilizator] i-a raspuns lui cartofil

      ,,Toti au un plan, pana primesc un pumn in barba''.
      Asa va fi si cu acest Adrian Alexandrov si cu iubitica lui vopsita blonda.
    • 0 (0 voturi)    
      e (Joi, 26 iulie 2018, 21:13)

      andrei1232000 [utilizator] i-a raspuns lui cartofil

      w dus rau baiatul asta.
  • +16 (18 voturi)    
    Pare realizabil (Miercuri, 25 iulie 2018, 22:39)

    Anonym [utilizator]

    Dupa Dancila ... totul e posibil in tara asta.
    Trebuie doar sa iti doresti :)
    • +1 (1 vot)    
      Mai mult chiar (Joi, 26 iulie 2018, 11:32)

      oopsie_daisy [utilizator] i-a raspuns lui Anonym

      Trebuie doar sa 'indraznesti sa crezi'
  • +9 (13 voturi)    
    Niște delapidatori (Miercuri, 25 iulie 2018, 22:44)

    FreakaThe-jmirghel [utilizator]

    Vai și amar de neamul lor de panglicari speculatori
  • +10 (14 voturi)    
    Mda (Miercuri, 25 iulie 2018, 22:45)

    mitg [utilizator]

    Nu stiam ca s-au scumpit medicamentele psihiatrice in asa hal.
    • +4 (4 voturi)    
      Daca si iubitul Zavorancei a intrat in politica (Joi, 26 iulie 2018, 10:13)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui mitg

      de ce sa nu intre si el ???? Are si consiliera calificata. Saracul Tudy nu prea se descurca cu cuvintele ci este mai expresiv cu mainile...... Pe cand Adrian, daca-si baga niste casti in urechi iar Udrea ii sopteste, face fata la orice interviu la A3.
  • +12 (14 voturi)    
    pf... (Miercuri, 25 iulie 2018, 22:52)

    Mistrelutz [utilizator]

    e ora 23.00 ... am scos capul pe geam si am ras puternic de m-au inurat vecinii..
  • +12 (12 voturi)    
    Ai par in cap si nu pari nici chior, asa ca (Miercuri, 25 iulie 2018, 22:53)

    scaraotchi [utilizator]

    si eu m-as fi bucurat sa fi fost tu tatal...! Dar probabil ca ''la mansarda'' nu esti chiar bine ''amenajat'', asa ca poate e mai bine ca nu esti tu...
  • +15 (17 voturi)    
    Logic (Miercuri, 25 iulie 2018, 22:58)

    jas [utilizator]

    Gandire sanatoasa: daca ma combin cu o fosta ministra, condamnata si fugara, ea poate deveni presedinta tarii, iar eu, prim-ministrul. Cenusareasa si Printul in Disney Romania. Nu uitati ca viitorul premier n-a confundat Costa Rica cu Panama!
  • +11 (13 voturi)    
    ???? (Miercuri, 25 iulie 2018, 23:16)

    karula [utilizator]

    Ce a fumat baiatu' asta?
  • +12 (14 voturi)    
    talanga (Miercuri, 25 iulie 2018, 23:17)

    NoFive [utilizator]

    Un prost simpatic. Lasind la o parte focusarea, perechea de neuroni stingheri a produs o fraza hazlie, cea cu functia de ea presedinte, el premier. Dupa Dancila, nu ar mai trebui sa ne mire nimic. Ci doar sa murim de ris.
  • +12 (12 voturi)    
    Visele (Miercuri, 25 iulie 2018, 23:21)

    vasile-roaita [utilizator]

    Visele nu ti le poate lua nimeni nici macar judecatorii.
  • +10 (12 voturi)    
    alt dement... (Miercuri, 25 iulie 2018, 23:25)

    Dr.Mythnick [utilizator]

    alt dement...
  • +10 (10 voturi)    
    Trilogia "Muschii mei minte nu are" (Miercuri, 25 iulie 2018, 23:36)

    Alex735 [utilizator]

    Volumul 1.
  • +14 (14 voturi)    
    omul potrivit (Miercuri, 25 iulie 2018, 23:36)

    Filbert [utilizator]

    Pe baiatu' asta il asteapta o lunga si frumoasa cariera pe scaunele antenelor...
    • +2 (2 voturi)    
      Si mai apoi (Joi, 26 iulie 2018, 11:34)

      oopsie_daisy [utilizator] i-a raspuns lui Filbert

      Un reality show filmat in Costa Risca
  • +10 (10 voturi)    
    Hmm... (Miercuri, 25 iulie 2018, 23:37)

    MinDepous [utilizator]

    Primar din inchisoare, avem (am avut? ma rog, sa zicem ca inca avem)
    Presedinte din inchisoare ne lipsea...
  • +7 (9 voturi)    
    cu siguranta (Miercuri, 25 iulie 2018, 23:49)

    loveparade [utilizator]

    numele corect este "alexandru bidonov" acum ca tudor breazu nu mai poate sifona si bidona pentru duamna.
    altfel, numai daca esti la fel de tampit poti sta impreuna (si sa te vezi PM in ideea ca o fosta blonda ar ajunge un viitor presedinte)
  • +4 (6 voturi)    
    one word: delusional! (Joi, 26 iulie 2018, 1:25)

    za-k [utilizator]

    :)
  • +6 (6 voturi)    
    Din pacate . . . (Joi, 26 iulie 2018, 7:42)

    Vali Cel Batran [utilizator]

    . . . Romania nu duce lipsa de prosti!
  • +4 (4 voturi)    
    Delirium tremens (Joi, 26 iulie 2018, 11:14)

    JustinCase [utilizator]

    Ba, sincer sa spun, mie mi se par cam confuze astfel de situatii, adica instinctual e sa-ti vina sa razi, si chiar razi, dar dupa scurt timp iti vine sa-i compatimesti, adica, saracii! Saracii!
    Eu sunt curios daca chippendale-ul era treaz si prost sau fumase ceva foarte tare inainte de interviu? Inteleg ca Tociu si Palade au intrat in concediu si Latrina 1 duce lipsa de pe nisa asta?
    Altfel, ce sa zic, da bai baiete, maritati-va in Romania, trebuie doar sa alegeti unde, la Rahova sau la Jilava.
    Inteleg ca tie iti facea Leana semn cu degetul la nas, sa mai lasi naibii prafurile alea care-ti dau halucinatii? Dar acum fiind plecata departe de casa ai decis sa nu-i mai urmezi sfatul?
  • +6 (6 voturi)    
    Delir frate (Joi, 26 iulie 2018, 11:15)

    banel [utilizator]

    Ma duc sa mai citesc niste Dancila sa-mi revin.
  • +1 (1 vot)    
    imaculata si sclavul (Joi, 26 iulie 2018, 15:33)

    Dizidentul [utilizator]

    ce lipseste acestor personaje este MODESTIA SI CAPACITATEA DE A INTELEGE ce se intimpla zi de zi nu realizeaza ca timpul lor a trecut.