Firea, atac la armata de ”postaci” a PSD (Antena 3): Noi, cei din partid, știm bine cum funcționează treaba asta cu echipele de postaci ale PSD

de Ionut Baias     HotNews.ro
Duminică, 2 septembrie 2018, 23:04 Revista Presei | Radio TV


Gabriela Firea
Foto: Facebook
Gabriela Firea a intervenit telefonic duminică seara la Antena 3 pentru a răspunde ”unor atacuri din platou”. Intervenția a fost una incoerentă stârnind nedumerirea celor din platou.

Totuși, primarul general a ținut să le atragă atenția acestora ca ”să nu se ia după ce văd pe Facebook acum” deoarece atacurile la adresa ei aparțin echipelor de postaci ai PSD ”despre care, noi cei din interiorul partidului, știm bine cum sunt activați și cum funcționează, dar nu putem spune tot acum la televizor”.

Firea a încercat să le transmită celor din platou că nu e în regulă să ignori orice voce europeană care te critică și să dea asigurări că ea nu are niciun parteneriat cu Iohannis sau cu #rezist. Primarul general a fost însă rapid atacat de Ciuvică care i-a transmis că votanții ei sunt total de acord cum a intervenit Jandarmeria și că Speranța Cliseriu ar trebui să fie numit ministru la Interne.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















26786 vizualizari

  • +35 (41 voturi)    
    aoaleu trollilor, ati ajuns vedete! :))) (Duminică, 2 septembrie 2018, 23:16)

    stefan2008 [utilizator]

    Mazeta & Co. (popesti, si alte specimene mitologice), cine ar fi spus ca Firea va vorbi despre voi?
  • +29 (35 voturi)    
    Chiar asa, Mazeta (Duminică, 2 septembrie 2018, 23:22)

    banel [utilizator]

    Cum va activeaza astia? Va trimit SMS cu tinta si detaliile pe care sa dezvoltati atacul?
  • +18 (20 voturi)    
    Opa (Duminică, 2 septembrie 2018, 23:28)

    ak33 [utilizator]

    Intarata-i drace, ca mie imi place
    Se sparge buba, duamna gabi toarnă tot
    • +11 (11 voturi)    
      mai e o varianta (Luni, 3 septembrie 2018, 5:20)

      Nevermind [utilizator] i-a raspuns lui ak33

      Circul sa faca parte dintr-un scenariu. Tzoapa se da anti-dragnea si devine inghitibila de catre unii. Oricum, provine din media si lucreaza constant la imagine si/sau notorietate, de ceva timp pe banii primariei.
      • +14 (14 voturi)    
        nu cred ca se prefac (Luni, 3 septembrie 2018, 9:48)

        revo [utilizator] i-a raspuns lui Nevermind

        Dragnea a zis ca el o sustine in continuare... Asta inseamna ca firoaica e pe bune trecuta pe lista neagra. Stii ca el isi declara iubirea, prietenia si sustinerea in fata microfonului, in timp ce in spate pregateste executia.
        He, he!
        • +2 (2 voturi)    
          no idea (Luni, 3 septembrie 2018, 15:22)

          Nevermind [utilizator] i-a raspuns lui revo

          E doar o posibila varianta si n-as exclude-o ;)

          Vezi ca aia cu limba-n ureche si pumnal in spate, e copyright base, parintele spiritual al lui dragnea, ca-n pd s-a facut mana pana sa treaca la psd.
    • -10 (16 voturi)    
      culmea (Luni, 3 septembrie 2018, 9:03)

      603 [utilizator] i-a raspuns lui ak33

      vad ca ,incet,incet, ii ridicati statuie lu' gabita. Pai, daca ati ales-o, imi inchipui cat va duce capul. Am trait s-o vedem si asta.
      • +7 (7 voturi)    
        Postac? (Luni, 3 septembrie 2018, 12:05)

        Sani [utilizator] i-a raspuns lui 603

        Dragule, Firea este la nivelul lui Dragnea.

        Dar daca se incaiera este foarte bine!

        Asteptam de multi ca gugumanii din PSD sa se ia la bataie.
        Asta stiu, asta fac!
      • +8 (8 voturi)    
        esti analfabet functional?! (Luni, 3 septembrie 2018, 13:11)

        liviu_ [utilizator] i-a raspuns lui 603

        nu de alta , dar doar unu d-ala nu e in stare sa inteleaga un mesaj simplu de pe un forum...
  • +11 (13 voturi)    
    Dacă escaladează situația... (Luni, 3 septembrie 2018, 1:49)

    anton_carpati [utilizator]

    ...prevăd o să-i vedem pe foștii colegi ai lui Gabi Firea povestind în fața camereleor detalii sordide despre viața ei personală. Sunt implicați niște oameni atât de scârboși încât sunt 100% sigur că se va ajunge acolo.
  • +1 (3 voturi)    
    Comment sters de user (Luni, 3 septembrie 2018, 11:29)

    un_deget_de_secaturi [anonim]

  • +5 (5 voturi)    
    Dacă nu poți spune tot, (Luni, 3 septembrie 2018, 12:28)

    hic sunt leones [utilizator]

    de ce te apuci să deschizi subiectul?
    N-ai decât să înghiți rahatul care știi că se revarsă pe rețelele de socializare și media până când vei fi în stare să vorbești despre el.
  • +5 (7 voturi)    
    astept postacii psd.... (Luni, 3 septembrie 2018, 13:09)

    liviu_ [utilizator]

    pana la urma chiar si ei au dreptul la replica (Desi ei nu-l respecta)...

    oricum stiam de mult asta.... era clar!
  • +5 (5 voturi)    
    hilar (Luni, 3 septembrie 2018, 14:06)

    razeshu [utilizator]

    Firutza a imbracat camasa neagra a dizidentzei radicale. Ntz ntz. si ii critic ape postaci fix din templul lor - platoul haznalei. Daca toata lupta asta cu Dragnea nu e un circ regizat o sa mor de ras sa o vad crucificata fix de armatele de postaci care au servit o atata timp si a caror prompterista a fost.
    In alta ordine de idei cred ca anuntul cu candidatul unic la presedintie e doar praf in ochi, o mica vrajeala pentru a obtine ordonantele de la Rudotel. O data albit Dragnea nu mai e penal si deci prezidentiabil. O sa l inghita pe Moliceanu la o bere ca pe un mic infipt in scobitoare.
    E o placere totusi sa ii vedem cum se canibalizeaza :)
  • +6 (6 voturi)    
    pres e dinte (Luni, 3 septembrie 2018, 15:47)

    axxel333 [utilizator]

    Probabil tanti visa la postul de presedinte si acum, ca nu e sustinuta, a inceput sa zgarie. E bine cat timp se zgarie intre ei.
    • +6 (6 voturi)    
      cam asa cred si eu.. (Luni, 3 septembrie 2018, 17:15)

      exilatul [utilizator] i-a raspuns lui axxel333

      psd e un partid de clanuri de hoti si escroci care , atunci cind nu se mai inteleg la impartirea "prazii" , sar la bataie ...ja-ra asta zicea inainte de neptun ca ea nu "da" in presa nimic pt ca nu e normal si ca daca are ceva de spus, o va zice in partid...acum de 2 zile " da din casa" ..fiecare cauta sa si apere "clanul" si cred ca pina la urma se vor intelege....ca toti hotii din lumea asta...
  • +1 (1 vot)    
    da' nu vi se pare ciudat... (Luni, 3 septembrie 2018, 21:43)

    stefan2008 [utilizator]

    ...ca nu si-a facut aparitia niciun pui de troll pe articolul asta? I-a trimis javra blonda in permisie acasa la mama lor in rusie?
  • +1 (1 vot)    
    Cunoaste bine (Marţi, 4 septembrie 2018, 1:47)

    vasile-roaita [utilizator]

    metodele, mai mult ca sigur ca si ea a fost un postac de genul asta atunci cind nu era primareasa.