No comment. Antena 3 difuzează o fotografie cu Monica Macovei dormind într-un avion, avertizând că sunt „imagini care vă pot afecta pe viață”

de R.M.     HotNews.ro
Vineri, 5 octombrie 2018, 21:20 Revista Presei | Radio TV


Antena 3 a prezentat vineri, sub titlul „Monica Macovei, căzută lată”, o fotografie cu europarlamentarul român în timp ce dormea într-un avion, întinsă pe două scaune, nu înainte ca moderatorul Adrian Ursu să avertizeze că este vorba de „imagini care vă pot afecta pe viață”.

În emisiune au mai fost difuzate și imagini mai vechi cu Monica Macovei la mare, în costum de baie.

Cum a justificat în emisiune Adrian Ursu difuzarea imaginilor: „Mi s-a părut important ca dacă oamenii au surprins aceste secvențe să lă dăm și noi mai departe”.

Acesta a afirmat că în imaginile din avion Macovei, „campioană în defăimarea României”, este „căzută în lupta”, cerându-le colegilor să păstreze burtiera cu „imagini șocante” difuzate „la această oră care nu e suficient de târzie”.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















23977 vizualizari

  • +41 (51 voturi)    
    Dar ce vroiati sa faca,..... (Vineri, 5 octombrie 2018, 21:29)

    gigiN [utilizator]

    ….mai,bolnavilor ?O fi vreunul intreg la cap in Latrinele voastre ???
  • +32 (40 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Vineri, 5 octombrie 2018, 21:36)

    [anonim]

    • +1 (3 voturi)    
      :)) (Sâmbătă, 6 octombrie 2018, 19:21)

      nahir [utilizator] i-a raspuns lui

      Adevărul e că oricare din cei trei ”crai” de la răsărit (din Moscova) putea să fie autorul flatulențelor, nu numai fizice cât și intelectuale. :))
  • +12 (18 voturi)    
    Eu cand v-am zis (Vineri, 5 octombrie 2018, 21:45)

    mitg [utilizator]

    Ca numai HN se uita in gura la antena 3 ...
    Traiam bine mersi fara sa ne aducem aminte unde s-a rasturnat carul rusnac.
  • -17 (27 voturi)    
    unde-i fotografia? (Vineri, 5 octombrie 2018, 21:56)

    Mazeta [utilizator]

    ... sau HN încearcă să își protejeze cititorii?
  • +25 (33 voturi)    
    O noua marlanie, CNA-ul nu vede insa nimic (Vineri, 5 octombrie 2018, 22:02)

    V. Istina [utilizator]

    Tampiti si marlani sunt peste tot, insa CNA-ul are o treaba de facut, sa ne fereasca de ei. El e la fel de vinovat. Trebuie desfiintat si inventata o noua institutie de control si pedeapsa, una eficienta.
  • +23 (29 voturi)    
    Varane! (Vineri, 5 octombrie 2018, 22:08)

    dd68 [utilizator]

    Asteptam cu interes o fotografie a varanului...din puscarie. Sigur voi fi afectat foarte POZITIV!!!!
  • +22 (28 voturi)    
    Latrinistii.. (Vineri, 5 octombrie 2018, 22:12)

    Muncitoru [utilizator]

    nu dorm,nu se usureaza(decat la buda din fundul curtii),nu mananca ,nu transpira etc etc.

    Sa vezi un om dormind e intr-adevar un soc pe viata ,nu e ca si cum toti dormim 1/3-1/2 din viata :D
  • +17 (21 voturi)    
    Fantomas (Vineri, 5 octombrie 2018, 22:31)

    NoFive [utilizator]

    Vai dar ce urit e Ursu asta. Ar putea sa-l bage dupa miezul noptii. Daca tot cistiga bani buni ar putea sa-si repare macar dantura aia ca fermoarul. Asa si vorbeste. Impiedicat, stricat, poticnit, la fel ca celalalt Fantomas, Gâfea, nu stiu unde i-or fi gasit, ca nu au nimic de zis sau de aratat. Probabil e vreun act de caritate fata de ei, saracii.
  • +3 (5 voturi)    
    Macovei (Sâmbătă, 6 octombrie 2018, 14:05)

    mimiloi [utilizator]

    le-a afectat pe viata cooperativa din justitia iliesciana. Pentru asta n-o iarta in veci. Pina si pe basescu l-a enervat cu intransigenta ei si a dat-o afara.
    De cite ori aud ca latrina si guitatv vorbesc de Macovei, tot de atitea ori imi vine sa-i pup mina fiindca daca astora le sta in git inseamna ca a facut bine ce-a facut cit a fost ministrul justitiei.
    • 0 (2 voturi)    
      Tariceanu PM (Sâmbătă, 6 octombrie 2018, 16:03)

      Jar [utilizator] i-a raspuns lui mimiloi

      a dat-o afara impreuna cu toti ministrii PDL,in 2007.
  • +3 (7 voturi)    
    Nasol, zombiile psdiste vor fi afectate (Sâmbătă, 6 octombrie 2018, 16:07)

    Dalinar [utilizator]

    S-au difuzat imagini cu un om normal, un om care este dujmanul boierilor pesedisti, o persoana care le poate schimbi viata asa cum e ea acum. Cand de rau o fi cand nu vei mai fi sclav psdist?
    • -7 (7 voturi)    
      "Dujmanul boierilor" doarme pe mai (Sâmbătă, 6 octombrie 2018, 18:11)

      xrogo [utilizator] i-a raspuns lui Dalinar

      multe scaune, oare o fi platit bilete pe toate?
      • +1 (5 voturi)    
        You don't get it!!! (Sâmbătă, 6 octombrie 2018, 21:18)

        Dalinar [utilizator] i-a raspuns lui xrogo

        N-ai zburat cu avionul niciodata, nici macar cu gandul, nu stii decat batman, batman. Daca ai gandi cu caputzul tau, ai fugi mancand pamantul.
        • 0 (0 voturi)    
          Mai nea, mai fa o tura pe la scoala, (Luni, 8 octombrie 2018, 9:31)

          xrogo [utilizator] i-a raspuns lui Dalinar

          invata cum se scrie dusman si apoi poti posta, dar cu grija, sa nu te faci iar de ras!
  • +1 (1 vot)    
    Prostie (Duminică, 7 octombrie 2018, 11:13)

    Ilidia [utilizator]

    Einstein spunea ca "doua lucruri sunt infinite, universul si prostia omeneasca, dar de primul ma indoiesc". Antena 3 confirma zilnic asta.