VIDEO Liviu Dragnea, la primul interviu din închisoare, susține că este victima unui „sistem ocult”: Primele explicații despre statul paralel mi-au fost făcute de bunul meu prieten Vasile Dâncu

de R.M.     HotNews.ro
Joi, 25 iunie 2020, 17:52 Revista Presei | Radio TV


Dragnea, interviu din inchisoare
Foto: Captura video
Realitatea TV a prezentat joi seara prima parte a interviului pe care Liviu Dragnea, condamnat la 3 ani și 6 luni de închisoare în dosarul angajărilor fictive, l-a acordat fostei sale consiliere Anca Alexandrescu, în prezent ziaristă la această televiziune. Dragnea a susținut din nou că este nevinovat și că este victima unui „sistem ocult”, „statul paralel”, despre care spune că prima oară i-a vorbit unul dintre „cei mai buni prieteni” pe care i-a avut, Vasile Dâncu.

Citește și:



HotNews.ro a transmis LIVETEXT cele mai importante declarații ale fostului lider al PSD în interviul anunțat de Realitatea TV de la ora 18,00.

18:40 Dan Bucura, invitat în studio, este nemulțumit de întrebările care i-au fost puse lui Liviu Dragnea: Eu l-aș fi întrebat cu cine discuta din servicii

18:31 Realitatea a întrerupt interviul pentru dezbateri în studio

18:25 Despre dosarul Tel Drum
  • Acele drumuri există, au fost făcute cu bani europeni
  • S-a solicitat ca Nițulescu să facă testul cu detectorul de minciuni și l-a picat
  • Și dl Șova s-a trezit, nu era arestat, spera că nu va fi condamnat, și s-a trezit și el că trebuie să facă niște denunțuri, a zis și el că dă testul cu detectorul dar după ce a văzut a renunțat
  • Mâine voi fi la DNA, sunt citat
  • Și chestia asta cu Irina, nu e persoană publică, nu are nicio obligație să dea informații
  • O să spună și ea la un moment dat, dar eu cred că disperarea e destul de mare dacă au ajuns să se ia de nimic, că părinții ei au avut un apartament pe care l-au vândut
  • Este o mizerie care arată un anumit grad de disperare și o dorință de a construi iar o campanie împotriva cuiva
  • Revin la ce a spus bunul meu prieten Vasile, ce am propus eu în 2016, s-a îndeplinit, ce am pus în programul de guvernare s-a îndeplinit
  • Că am avut eu tensiuni cu premierii, toate au fost generate de dorința de a îndeplini programul de guvernare care a fost votat de români
  • Pe citație scrie că mă cheamă să-mi aducă la cunoștință calitatea de inculpat
  • Probabil am făcut ceva prostii pe la garaj și o să fiu inculpat
  • E străvezie strategia, e limpede, nu s-a mai operat de mult în acest dosar
  • Chiar i-am spus Irinei că undeva în această vară vor ieși pe piață cu ceva, pentru că nu au ce să spună
18:16 Despre Vasile Dâncu
  • Mi-a citit Irina, parțial din acel interviu
  • Eu îmi asum că cel puțin din partea mea l-am considerat unul din cei mai buni prieteni, am ținut enorm la Vasile Dâncu, mă feresc să vorbesc urât
  • Despre statul paralel primele prezentări mi le-a făcut Vasile Dâncu
  • Primele explicații despre acest sistem ocult mi-au fost făcute de prietenul meu de atunci Vasile
  • Ceea ce mi-a spus inițial s-a adeverit
  • În legătură cu procesul politic care m-a adus aici, mi-a povestit ulterior, și a fost confirmat și de Coldea, că într-o seară am fost cu Tăriceanu la Antena 3, chiar în seara zilei când a venit ANAF să-i scoată din sediu
  • Ei erau împreună, se uitau la emisiune, la mine, și în timpul emisiunii Kovesi l-a sunat pe Coldea, foarte nervoasă, că îmi arată ea mie, că mă târăște în pușcărie, și pe mine și pe soție, cum îmi permit eu să apăr Antena 3, care e un trust împotriva ei
  • Și Florian Coldea mi-a confirmat acel telefon nervos
  • Dosarul cu Referendumul, o mizerie politică de la un cap la altul, Vasile Dâncu știu că era foarte revoltat și îi certa pe cei de la SRI discutând destul de deschis că e un dosar politic și că trebuie să înceteze practicile astea în care SRI se implică în viața politică
  • Eu nu mă dezic de el, eu nu pot să șterg cu buretele un număr de ani în care am avut atât de multe discuții cu un om la care am ținut foarte mult

18:11 Dragnea, despre discuțiile din spațiul public despre prietena lui, Irina:
  • Această forță politică a mers în toate campaniile și a câștigat doar pe un mesaj anti-cineva. E greu să meargă pe un mesaj anti-PSD, pentru că PSD nu mai e văzut ca un partid de forță
  • Oricine zâmbește aici zâmbește amar, dar asta nu înseamnă că m-au îngenunchiat sau m-au înfrânt
  • M-au condamnat total nevinovat
  • Într-un an și o lună, eu nu am avut voie să vorbesc cu presa
  • Iohannis nu are acum un adversar care să-i combată toate accesele și atitudinile dictatoriale
  • Îmi este luat dreptul de a vorbi liber pentru a nu deranja
  • Acum majoritatea îi ciugulesc din palmă, și lui și guvernului
  • Mai apar niște semne destul de timide de a nu fi de acord dar în final toată lumea devine înțeleaptă

18:10 Anca Alexandrescu începe interviul prin a-i spune lui Liviu Dragnea că i-a fost dor să-l vadă. Dragnea spune că nu are probleme de sănătate, s-a tăiat la o mână dar i-a trecut.

18:07 Deocamdată, moderatorul discută cu Anca Alexandrescu despre interviu.



Sâmbătă, 27 iunie, se împlinește un an și două luni de la încarcerarea lui Liviu Dragnea, după ce a fost condamnat definitiv de Înalta Curte de Casație și Justiție la trei ani și jumătate de închisoare pentru instigare la abuz în serviciu în dosarul angajărilor fictive de la Direcția de Asistență Socială Teleorman. În tot acest timp, fostul lider al PSD a avut mai multe încercări eșuate de a ieși de la Rahova, introducând în instanță căi extraordinare de atac. A fost adus de mai multe ori în fața magistraților, unde a susținut că stă nevinovat în închisoare.





























Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















21630 vizualizari

  • -26 (54 voturi)    
    Se apropie alegerile. (Joi, 25 iunie 2020, 18:06)

    Mazeta [utilizator]

    Marcel Ciolacu este un personaj șters, care nu poate mobiliza masele de analfabeți politic. Dacă a fost nevoie ca Liviu Dragnea să fie readus în atenție, înseamnă că situația este disperată... pentru PNL.
    • +12 (24 voturi)    
      daca nu-l pot intineri pe Iliescu... (Joi, 25 iunie 2020, 22:09)

      kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      fac si ei ce pot.
  • +45 (49 voturi)    
    Interviu cu Dragnea. (Joi, 25 iunie 2020, 18:19)

    asavreau [utilizator]

    Se dă cu parfum peste kkt.Anca Alexandrescu a slujit toți mahării PSD de la Adrian Năstase încoace și a vrut să-i manipuleze,reușind cu unii,făcându-i de cacao.Bravo pentru asta.Cazul Veorica este cel mai recent.După ce nu a mai fost consiliată de Anca Alexandrtescu,Viorica parcă nu mai era așa împiedicată.
  • +33 (49 voturi)    
    hehe (Joi, 25 iunie 2020, 18:20)

    transpenibilus [utilizator]

    Sper sa nu se mai libereze teleormaneanul flausat. In veacul veacurilor.
    Iar PSD sa fie scos in afara legii si destructurat.
    • -6 (26 voturi)    
      Heheh (Joi, 25 iunie 2020, 23:39)

      Amenhotep [utilizator] i-a raspuns lui transpenibilus

      Tovarase ma bucur ca ai invatat lectia despre dictatura poporului cu interzicerea partidelor incomode. Kim Jong-un te saluta.
      • 0 (4 voturi)    
        lol (apud Giorgeana) (Vineri, 26 iunie 2020, 10:32)

        transpenibilus [utilizator] i-a raspuns lui Amenhotep

        Giorgeana tu esti? De ce te ascunzi dupa conturi false mazeto, ti-e rusine de ce zici? Lol
  • +40 (44 voturi)    
    Pe bune ! Dinti de Grebla a dat in mod oficial (Joi, 25 iunie 2020, 18:24)

    Susufler0 [utilizator]

    semnalul : in PSD trebuie sa se schimbe conducerea !

    PS. Deci sa-l intrebe clar duduia Alexandrescu : A iesit sau nu a iesit din politica ? Si daca a iesit , cum a iesit ? Ca un prost ? :)))))
    • +2 (2 voturi)    
      Asa Ceva Nu Poate Recunoaste ! (Vineri, 26 iunie 2020, 13:08)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui Susufler0

      Irina se uita la TV ! Daca ar recunoaste asta inseamna ca Irina sta cu un Prost ?
    • +2 (2 voturi)    
      Ei ii trebuie alaturi un tip... tare (Vineri, 26 iunie 2020, 19:34)

      Susufler0 [utilizator] i-a raspuns lui Susufler0

      ca s-a saturat de moale !
  • +47 (55 voturi)    
    pierdere de timp (Joi, 25 iunie 2020, 18:26)

    Bokila [utilizator]

    complet nevinovat
    statul paralel
    coldea kovesi

    hai sictir omule....tot minciuni si prostii
    • +3 (3 voturi)    
      Pierzi din vedere esentialul! (Vineri, 26 iunie 2020, 10:04)

      Jegul Cristian Ioan [utilizator] i-a raspuns lui Bokila

      "tot minciuni si prostii " - sigur ca da, numai ca electoratul pedesereului CREDE toate astea, si voteza in conecinta!
  • +36 (46 voturi)    
    Unui găinar ajuns Vodă... (Joi, 25 iunie 2020, 18:26)

    Observator roman [utilizator]

    ...prin loboda numită România, o nesimțită (foarte probabil măcar complice la infracțiuni) îi ia un „interviu” pentru televiziunea infractorului Ghiță, topit pe ruta Serbia-Rusia...

    OK, se mai întâmplă. Altul e baiul: milioane de români supărați pe soartă VOR URMĂRI această porcărie!
  • +33 (39 voturi)    
    Dragnea condamnatul, (Joi, 25 iunie 2020, 18:29)

    Mihalav [utilizator]

    sunteti penibili, hai sa-l victimizam si sa ascultam ce cinstit a fost el si cum a iubit Romania
  • +24 (34 voturi)    
    Dragnea fără mustață... (Joi, 25 iunie 2020, 18:31)

    Nyk1 [utilizator]

    ...e ca Guță fără mustață: pur și simplu se vede că îi lipsește ceva.
  • +29 (39 voturi)    
    Free Liviu (Joi, 25 iunie 2020, 18:31)

    mmmircea [utilizator]

    Realitatea nu era in insolventa dintotdeauna ? De ce mai emite ? Cine ii plateste gaura pe care a dat-o bugetului de stat ? Cine a pus acum mana pe acest post tv zombie ? De ce promoveaza puscariasii de cariera precum dragnea ?
    • +3 (3 voturi)    
      E simplu (Vineri, 26 iunie 2020, 12:00)

      seb_h [utilizator] i-a raspuns lui mmmircea

      Dl. Gusha e shantajist, are dosare gen "scrisorica pierduta", un Dandanache modern....
    • +2 (2 voturi)    
      Simplu (Vineri, 26 iunie 2020, 17:04)

      Cetateanu [utilizator] i-a raspuns lui mmmircea

      CNA este o adunatura de ticalosi incompetenti!!!!
      Irealitatea plush este ilegala. A preluat patrimoniul intelectual al unei firme in faliment!! SE NUMESTE PROPRIETATE INTELECTUALA DOMNILOR JUDECATORI SI IMBECILI CNA! ADICA FACE PARTE DIN AVEREA Irealitatii falimentare!
  • +24 (32 voturi)    
    ...daddy dă cu interviu... (Joi, 25 iunie 2020, 18:40)

    baligosul [utilizator]

    Daddy dă cu interviul, după ce a fost scos de la butoane a fost tratat cu blîndețe de justiție, a fost anchetat și judecat pentru una dintre cele mai mici responsabilități, a ajuns la pîrnaie și acolo are un statut diferit de al celorlalți pușcăriași, stă singur într-o cameră, nu i se fură mîncarea primită, nu simte duhoarea pîrțurilor altor deținuți...
    La fel a procedat Justiția și în cazul cînd a fost anchetat și condamnat un alt fost șef PSD, Bombonel, care Bombonel a tot stat închis în secția spital al pușcăriei Jilava.
    • -4 (12 voturi)    
      Se pare (Joi, 25 iunie 2020, 23:41)

      Amenhotep [utilizator] i-a raspuns lui baligosul

      Ca numai cu puscariasii PNL a fost dura, saracii li se fura mancarea in fiecare zi.
  • +30 (34 voturi)    
    Cine e.. (Joi, 25 iunie 2020, 19:07)

    raulito [utilizator]

    ...acest individ?
  • +29 (35 voturi)    
    Tare-i bine la racoare (Joi, 25 iunie 2020, 19:07)

    Razvan002 [utilizator]

    Mai are mult de stat la racoare. Adevaratele mânării abia acum incep sa fie judecate. Pana acum a fost aparat de prietenii parlamentari cu imunitate absoluta. Urmeaza insula Belina, asfaltarile cu cantec la Teldrum, scurgerea banilor negri in Brazilia, banii europeni sifonati pe care-i urmareste OLAF... ehe, are multe bube, la care mai putem adauga lejer fermele de porci, hotelul propriu si multe, multe altele...
  • +29 (35 voturi)    
    EL este statul paralel (Joi, 25 iunie 2020, 19:11)

    MG [utilizator]

    vreau si eu sa fie nedreptatit ca el; insula privata, elicopter, sa ma distrez in Fortaletza cu baietii si mistresa, sa schimb premieri, sa ma plimb cu masina altuia, sa chefuiesc cu sri-ul si sa arat tablitzele cu programul de guvernare numa' de el stiut, sa-mi fac gloaba senator (premier) etc.
    • -2 (8 voturi)    
      Ba (Joi, 25 iunie 2020, 23:42)

      Amenhotep [utilizator] i-a raspuns lui MG

      Nu cred ca vrei sa chefuiesti cu SRI-ul, ca poate ajungi ca el.
  • +30 (34 voturi)    
    Canalie pana la capat (Joi, 25 iunie 2020, 19:13)

    loveparade [utilizator]

    Poti sa il scoti pe Liviu din puscarie, dar nu poti scoate puscaria din Liviu.
  • +23 (29 voturi)    
    De ce dati expunere unui asemenea individ? (Joi, 25 iunie 2020, 19:20)

    Excelsior [utilizator]

    Nu ajunge ca a tras Romania inapoi? Acum vreti sa-l faceti faimos?

    Aproape clikcbait stirea!
  • +32 (40 voturi)    
    O mizerie tipic Realitatea TV (Joi, 25 iunie 2020, 19:21)

    B.Michelle [utilizator]

    ...hai sa facem vedete toti puscariasii dovediti...este de neacceptat ca un personaj atat de sinistru...care a jefuit Romania impreuna cu partidul al carui presedinte a fost... sa i se ia interviu de parca ar fi erou national...ce doreste el sa demonstreze ...ca va reveni in politica...sau..??? NU NE INTERESEAZA PERSONAJUL ...inca o dovada a tupeului ordinar si a lipsei de rusine...la ce sa te astepti de la o astfel de televiziune in care invitat permanent este colegul de celula al patronului Realitatea TV.....
  • +30 (34 voturi)    
    Toti ... dar toti... (Joi, 25 iunie 2020, 19:24)

    brigadierul [utilizator]

    Sunt nevinovati!!
  • +26 (32 voturi)    
    sa nu creada ca am uitat (Joi, 25 iunie 2020, 19:26)

    andimi [utilizator]

    bun, ne mai amintim de hotiile pe care le-a facut, sa nu creada ca am uitat! Ma tem insa multi altii au minte scurta!
    • +1 (1 vot)    
      Nu au uitat, dar spera (Vineri, 26 iunie 2020, 10:07)

      Jegul Cristian Ioan [utilizator] i-a raspuns lui andimi

      "A furat, maica, sigur ca a furat, ce , matale daca ai veni la putere nu ai fura???
      Dar macar dumnealui ne-a mai dat si noua din ce a furat!
      Si tine cu familia traditionala, este cu nepotica.
      Sigur ca il votam!
      Draknea Presedinte!"
  • +26 (32 voturi)    
    esti un nimic Livache (Joi, 25 iunie 2020, 19:57)

    middle_brick [utilizator]

    Dupa un an si ceva ba nene tu măcar conștientizezi cat rau ai făcut tarii astea!? cu politica ta anti-europeana, cu numirea analfabetei Dancila premier, cu 10 august când au pus jandarmeria sa ne gazeze si sa ne rupă cu bătaia, ai numit in funcții cheie a tuturor nulităților si panaramelor posibile, cu lupta împotriva DNA-ului si schimbarea lui Kovesi, cu lupta împotriva multinaționalelor, e enorma lista. Ba si nu ești altceva decât un taranete de doi bani însă aproape ai distrus o țara, speram ca măcar 10 ani sa stai acolo unde ești si sa nu mai auzim de tine in veci..
    • -3 (9 voturi)    
      Mama (Joi, 25 iunie 2020, 23:43)

      Amenhotep [utilizator] i-a raspuns lui middle_brick

      Ieuropa ie singura noastra salvare de la continuitatea existentei nationale.
      • +7 (11 voturi)    
        Nu (Vineri, 26 iunie 2020, 1:50)

        Razvan002 [utilizator] i-a raspuns lui Amenhotep

        Nu ma tata, Iuropa nu e buna, hai sa ne integram in absolut la Moscova, Putin abia asteaptea sa ne creasca nivelul de trai ca in Tiraspol si sa ne dea si neste trupe cu davai ceas, davai palton. Ei sunt mai buni tovarase? Chiar asa, daca nu-ti place Iuropa de ce nu emigrezi in Asia sau Africa? Du-te frate... paguba in ciuperci !
  • +19 (27 voturi)    
    servitoarea (Joi, 25 iunie 2020, 20:21)

    byebyeNomore [utilizator]

    anca alexandrescu este servitoare... la citi bani a facut doar din impins hirtii, acum plateste inapoi cu slugarnicie! normal, nu?
    eu zic asa: ignorati realitatea tv... gusa este pe fatza cu psd... e psd'ist corupt major...
    dragnea poate sa mai ia inca 20 de ani de pirnaie, nu ma dau jos din pat sa protestez...
    cred ca statul paralel la inchis intr'o inchisoare paralela si acum omu este paralel... marii oameni de stat romani: ceasca-ciuruit, nastase-puscarias, dragnea-puscarias! scursurile europei
  • -20 (28 voturi)    
    Dragnea (Joi, 25 iunie 2020, 20:32)

    Futurist Irefutabil [utilizator]

    Este un condamnat politic si merita sa fie pus langa Coposu, Maniu sau Tutea.
    • +12 (20 voturi)    
      nu va suparati, (Joi, 25 iunie 2020, 21:27)

      panduru [utilizator] i-a raspuns lui Futurist Irefutabil

      ce-ati consumat?
      Ce naiba de tara e asta, in care infractori de drept comun ajung cele mai puternice persoane din stat?
      Isi mai gasesc si suporteri....
      • +1 (13 voturi)    
        M-ai inteles gresit (Joi, 25 iunie 2020, 22:40)

        Futurist Irefutabil [utilizator] i-a raspuns lui panduru

        Eu faceam referinta la cei 2 metri sub pamant. Odata pentru totdeauna. Din cate stiu nici Coposu, nici Maniu si nici Tutea nu mai sunt azi in viata. Nici in cea politica si, din pacate, nici in cea fizica. Dar daca vrei, propun sa fie asezat langa filosofii antici greci. De asemenea morti si ei.
    • +3 (11 voturi)    
      Mare vorba ai zis! (Joi, 25 iunie 2020, 22:31)

      Malone_M [utilizator] i-a raspuns lui Futurist Irefutabil

      Merita sa fie langa adevaratii martiri, la vreo 10 metri distanta de oricare dintre dansii si la aceeasi adancime!
      • -5 (9 voturi)    
        Ai inteles perfect (Vineri, 26 iunie 2020, 0:59)

        Futurist Irefutabil [utilizator] i-a raspuns lui Malone_M

        Subtilitatea ideii. Inteligenta desigur iti apartine. Chapeau.
  • +8 (12 voturi)    
    Zeghe (Joi, 25 iunie 2020, 21:22)

    Varvatos [utilizator]

    Interesanta noua moda zeghe din puscariile Romaniei....
  • -7 (19 voturi)    
    crezuși că ești Liv jong-unu (Joi, 25 iunie 2020, 21:59)

    di livio [utilizator]

    nea Livache, cine te-a pus să reduci bugetu sri?...ai redus bugetu la securiști și ai mărit salariili la medici, fraiere, ajunseși la pîrnaie...iaca fikusz făcu taman pe dos, în decembrie tăie de la sănătate și mări bugetu la secu...și făcu 18 ghenirali, 8 sri, 8 sie...să fie că doar nu el îi plătește...învață de la fikusz, nea Livache, vezi ce bine îi mere, închise școli, tăt, are guvernoiu lui, tăt îi țais
  • +10 (16 voturi)    
    cum trebuie sa se fi simtit cand cea care (Joi, 25 iunie 2020, 22:02)

    __alex__ [utilizator]

    ii facea orice ii cerea (orice....) ii face o favoare si il lasa sa-si depene basmele ca sa-si mai aline imaginea terfelita. Livache, si inca nici nu a inceput ce e mai rau...
  • +19 (25 voturi)    
    O "pseudo-jurnalista" plus... (Joi, 25 iunie 2020, 22:11)

    Olyx [utilizator]

    un "pseudo-politician" = un "pseudo-interviu".
    A. era sa uit, totul girat de un "pseudo-sef de penitenciar" care aproba un interviu cu un condamnat penal, din inchisoare. Super "combinatii"...asa cum ii plac PSD-ului !....
  • +8 (12 voturi)    
    prietenul meu, Dancu (Joi, 25 iunie 2020, 22:28)

    revo [utilizator]

    mamaaaa, e nasol de Dancu, pana aici i-a fost. Daca Livache i-a zis "bunul meu prieten Dancu", insemana ca i-a pus gand rau. Stim ce patesc bunii prieteni ai lui Livache:

    "Victor Ponta ramane prietenul meu, nici cu gandul, nici cu fapta nu voi face nimic impotriva lui, ba dimpotriva" - L.D., iulie, 2015.
  • +10 (14 voturi)    
    Mi s-a facut greata.... (Joi, 25 iunie 2020, 23:09)

    Costello [utilizator]

    ... incepand cu prezentatorul care are o figura de luptator kung-fu si o voce de disperat si terminand cu sarlatanul de dragnea. Cat priceste "reporterita" Anca, parca era o liceanca de a IX a complet emotionata si umeda stand de vorba cu un licean din a XII a. Cu cata familiaritate i se adresa bossul iar doamna zambea complice. Bineinteles ca nu am rezistat mai mult de 10 minute ca sa ascult balivernele marelui conducator. O surpriza total neplacuta la Romania TV Plus! In ultima vreme nu e singura....
  • +8 (12 voturi)    
    lol (Joi, 25 iunie 2020, 23:14)

    koala1712 [anonim]

    cica este un abuz din partea puterii asupra lui ingradirea dreptului la exprimarea... ce nu-si da seama e ca pentru asta exista inchisoarea: ca sa se limiteze unele drepturi.
  • +9 (13 voturi)    
    lol (Vineri, 26 iunie 2020, 0:24)

    AnderT [utilizator]

    mi-a fost dor Ancuta, mai o masina, mai o vila doua, cu sanatatea sunt bine, forta politica al statului paralel, tractoristul imbogatit. Bai frate cat de plin de sine ii el si cat il perie draga Anca. La Rahova dar cu banii la portofel, total nevinovat! MI'e greata efectiv, un tractorist jegos si o jurnalista de doi bani!
  • +12 (16 voturi)    
    Hamstaru e victima propriei Prostii si Lacomii (Vineri, 26 iunie 2020, 1:58)

    Dalinar [utilizator]

    Dar el nu stie asta, ca doar de aia e prost. Un traseist politic care s-a bagat in PSD ca sa fure. De rpost ce-a fost a ajuns la bulau. Sunt destui grei, needucati, dar smecheri, care is pe liber, ca Oprisan de exemplu. Mai fasait decat Dracna e doar Pavi, care e atat de proasta ca nici la furat nu s-a priceput!!!
  • +6 (10 voturi)    
    Statul sunt Eu! Statul paralel sunt ceilalti... (Vineri, 26 iunie 2020, 2:52)

    Alex735 [utilizator]

    Ceilalti care nu sunt pe prieteneala cu mine!
  • +2 (4 voturi)    
    S-a ridicat standardu (Vineri, 26 iunie 2020, 9:27)

    n.dumiritu [utilizator]

    la interviurile incomode. Dupa Ghita din exil, s-au gindit "luminile jurnalismului" sa urce muntii ca sa ajunga la "valori". Aferim, halal, sictir!