





Mircea Toma la "Nasul": Tehnicile lui Dan Voiculescu sunt de tip mafiot. Trustul Intact functioneaza pe principiul taxei de protectie
"Trebuie sa subliniem ca gestul pe care-l face Stelian Negrea este rar; subordonarea jurnalistului nu se face pe criterii editorial, ci pe criterii de business", a conchis Mircea Toma vorbind despre dezvaluirile facute in emisiunea "Nasul" de luni seara de catre Negrea.
Stelian Negrea, fost senior editor Antena 3, a continuat seria dezvaluirilor despre cum se face presa in trustul lui Voiculescu
“In trustul Intact este multa ipoctizie: pe deoparte, se plangea de mila populatiei, pe de alta parte, ni se cerea sa gasim motivatie ca GDF SUEZ nu are alternative pentru scumpirea gazului. In acest timp, se negociau contracte de publicitate cu GDF SUEZ”.
Stelian Negrea a mai declarat in emisiunea Nasul de pe 10TV din aceasta seara, ca Dan Voiculescu l-a amenintat cu judecata. “Domnul Voiculescu nu a zis nicio secunda ca mint, nu a infirmat niciuna dintre afirmatiile pe care le-am facut, dar cu toate astea, m-a avertizat ca ma da in judecata.”

Guvernul cu o singură femeie ministru a numit doar patru femei în funcția de prefect
11 lucruri pe care poate nu le știai despre femeile românce
Sir Alex Ferguson, frica de singurătate, mintea care-ți joacă feste și întrebarea firească: "Ce se întâmplă atunci când mori?"
Cum am renunțat la viața de ONG-ist boem care credea că Bucureștiul se salvează prin povești. Interviu cu Edmond Niculușcă, primul om pe care Nicușor Dan l-a angajat când a venit la Primărie
Povestea tinerei din Bacău care ține spectacole de stand-up comedy în Europa în patru limbi diferite și l-a făcut pe Seinfeld să râdă