Cum se relaxeaza Liviu Dragnea: Nu pescuind sau jucand tenis, ci jucand Angry Birds

de N.O.     HotNews.ro
Duminică, 13 august 2017, 16:58 Revista Presei | Subiectele Zilei


Liviu Dragnea
Foto: Facebook - Liviu Dragnea
Desi obisnuit sa posteze poze cu el la pescuit, eventual de pe lacul Belina, detinut de compania Tel Drum, sau sa povesteasca despre partidele de tenis, presedintele PSD Liviu Dragnea a declarat la  Antena 3 ca in timpul liber joaca Angry Birds si ca este un jucator chiar foarte bun.

Presedintele PSD, Liviu Dragnea a spus ca joaca jocul Angry Birds "la care am iesit de cateva ori pe primul loc", dar ii place sa se uite si la filme.

"Am vazut House of Cards, ma uit la "Game of Thrones", acum mai este si "Doamna Secretara", care este foarte interesant. Imi place sa ma uit foarte mult la fotbal, la tenis, in general la sport", a spus Liviu Dragnea, la Antena 3.

Totodata, Dragnea a spus ca va renunta la mustata daca PSD castiga alegerile prezidentiale.

Presedintele PSD sustine ca in afara politicii spune foarte multe glume. "Cand nu sunt in actiuni oficiale spun foarte multe bancuri, foarte multe glume", a mai spus Dragnea.









Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















2907 vizualizari

  • +7 (13 voturi)    
    Credeam că LD are o fermă de porci (Duminică, 13 august 2017, 17:09)

    Nyk1 [utilizator]

    Nu prea se împacă Angry Birds cu acest lucru, știut fiind faptul că porcușorii verzi sunt antagoniștii principali din Angry Birds.
    • +2 (2 voturi)    
      ba nu (Duminică, 13 august 2017, 18:38)

      alex562 [utilizator] i-a raspuns lui Nyk1

      ca deschide si o ferma de galinacee cu adi nastase
    • +2 (2 voturi)    
      E vorba de "Angry pussy" , un joc pt. adulti.. (Duminică, 13 august 2017, 19:01)

      DEMA GOGU' [utilizator] i-a raspuns lui Nyk1

      ii plac fetitele de 20 ani ...si se joaca cu ele.
    • +7 (7 voturi)    
      Dragnea si Tudose sunt in camapnie electorala (Duminică, 13 august 2017, 19:56)

      Kivek [utilizator] i-a raspuns lui Nyk1

      o fi scazut PSD in sondaje? de catev saptamani la Antena 3 e campanie electorala cu emisiuni de propaganda pt liderii PSD

      ce mananca, pe ce parte dorm, tot ce nu intereseaza poporul roman e re;evant la Antena 3.

      despre autostrazi sau spitale noi, astea nu conteaza
    • +1 (1 vot)    
      Comment sters de user (Duminică, 13 august 2017, 20:36)

      ABetterWorldWithoutVladimir [anonim] i-a raspuns lui Nyk1

  • +8 (8 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Duminică, 13 august 2017, 17:42)

    [anonim]

    • +3 (3 voturi)    
      El joaca Angry Birds in loc sa citeasca o carte (Duminică, 13 august 2017, 22:35)

      Kivek [utilizator] i-a raspuns lui

      Dragnea are mintea unui copil, joaca Angry Birds in loc sa faca ceva normal pt un om adult, sa citeasca o carte.

      mai merge pe la Antena 3 sa-l pupe Gadea-n ***, merge acasa la blonda si se joaca Angry Birds dupa care se pune la somn ca a doua zi are program de bugetar la parlament de la 10 la 12
      • 0 (0 voturi)    
        Comentariu sters de utilizator (Luni, 14 august 2017, 4:23)

        [anonim] i-a raspuns lui Kivek

  • +12 (12 voturi)    
    logic (Duminică, 13 august 2017, 18:32)

    seb_h [utilizator]

    In subconstient, el se identifica cu porcii verzi...
    • +2 (2 voturi)    
      Comentariu sters de utilizator (Duminică, 13 august 2017, 19:23)

      [anonim] i-a raspuns lui seb_h

  • +2 (2 voturi)    
    ce mai lipseste (Duminică, 13 august 2017, 19:12)

    Stapanu [utilizator]

    pentru un diagnostic?!?
  • +3 (3 voturi)    
    abureli pentru votantii lui (Duminică, 13 august 2017, 20:08)

    Adrian1 [utilizator]

    locul intai la Angry birds de cateva ori?? Abureala pentru babalicii care l-au votat si abia buchisesc alfabetul. Aia carora le curg bale din gura si care in loc sa se duca la cimitir se duc la sectia de vot.
  • +4 (4 voturi)    
    alalalt nicu, al batran (Duminică, 13 august 2017, 20:35)

    om simplu din multime [utilizator]

    se distra jucand cercuri cu ilici si conitza sa....
    alte vremuri, n'avea... saracu un pc, ce sa mai vorbm de un smartphone...
    traitor azi, tot angry birds ar fi preferat...
  • +2 (2 voturi)    
    Stai tu linistit , (Duminică, 13 august 2017, 20:57)

    kokos [utilizator]

    ca n-o sa ai ocazia sa-ti razi mustata !
  • +2 (2 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Duminică, 13 august 2017, 23:02)

    [anonim]

  • +2 (2 voturi)    
    Tipic bugetar... (Duminică, 13 august 2017, 23:47)

    Klaus_ [utilizator]

    Angry Birds, Solitaire si Candy Crush Saga, astea sunt preocupatile unui bugetar obtuz. Atata ii duce capul. CSF? NCSF!
  • 0 (0 voturi)    
    In curand Angry Piranha (Luni, 14 august 2017, 9:33)

    Savitar [utilizator]

    Secretara o sa aiba grija.
  • +1 (1 vot)    
    in sfarsit ... (Luni, 14 august 2017, 10:24)

    Enofereus [utilizator]

    vedem fata umana al acestui om care este stresat atat de mult de binele tarisoarei, al alegatorilor, pensionarilor amarati, catelusilor pierduti, etc etc. Pe cand un filmulet gen Putin, ghidand din motodeltaplan carduri de cocori rataciti?
  • +1 (1 vot)    
    Cine e individul?! (Luni, 14 august 2017, 12:13)

    John M. [utilizator]

    Un taran venit in Bucuresti cu sandale pline de praf si ciorapi flausati albi. Excuse me....I-a sapat pe toti din PSD pana a ajuns el sef. Acum promoveaza impostori exact ca el: Olguza, Firea, Plumb, care fara el ar vinde zarzavat in piete.