​​AUDIO Cumpănașu, întrebat de o minoră dacă folosește gel pentru creșterea potenței: Nu nu mă dau că m-a făcut mama suficient de bine. Ar trebui să-mi fie rușine sau să fiu mândru de chestia asta?

de R.M.     HotNews.ro
Miercuri, 6 ianuarie 2021, 12:45 Revista Presei | Subiectele Zilei


Alexandru Cumpanasu
Foto: Facebook - Alexandru Cumpanasu
Rise Project a publicat o înregistrare audio în care Alexandru Cumpănașu îi spune unei eleve minore de 15 ani că o „iubește foarte mult”. Publicația citată a difuzat și linkuri la înregistrări audio în care Cumpănașu îi spune unei alte minore, răspunzând la o întrebare a acesteia, că nu folosește „Titan gel” pentru că „m-a făcut mama suficient de bine”.

Discuția în care Cumpănașu îi spune unei minore de 15 ani „Să știi că eu te iubesc foarte mult” a fost înregistrată, potrivit Rise Project, în urmă cu un an.

„Te iubesc ca cumpănașă, te iubesc ca fată de 15 ani care nu te-ai lăsat și ai luptat așa cum iubesc pe toți cumpănașii și la noi a spune că ne iubim este la ordinea zilei. A folosi iubirea ca armă este cea mai puternică pentru noi”, spune Alexandru Cumpănașu, în această înregistrare audio.

Înregistrarea audio, aici.

Contactat de Ruse Project, acesta a susținut că discuția cu minora ar fi de fapt o strategie, pusă la cale cu acordul mamei acesteia, pentru a identifica niște clanuri criminale și că fata ar fi primit amenințări de „sechestrare, viol, răpire de la școală”.

"Discuția a fost realizată în contextul hărțuirii și amenințării cu traficul de persoane a B.A. Această fată a fost foarte activă pe rețelele sociale, este o fată cu rezultate foarte bune la învățătură, dar a fost atât de implicată și de afectată de ceea ce s-a întâmplat cu cazul Alexandrei.", spune Cumpănașu.

Varianta lui Cumpănașu, aici.

Într-o altă înregistrare, publicată de un tânăr pe rețeaua socială TikTok, Alexandru Cumpănașu este întrebat de o minoră dacă se dă cu Titan gel.

„Nu nu mă dau cu Titan gel că m-a făcut mama suficient de bine. Ar trebui să-mi fie rușine sau să fiu mândru de chestia asta, că nu mi-e clar, că na, voi sunteți fete și trebuie să vă spuneți”, afirmă el.

Poliția Capitalei a anunțat luni că face verificări în cazul discuțiilor lui Alexandru Cumpănașu de pe contul său de TikTok, urmărit de aproximativ 500.000 de elevi.

Poliția Capitalei face verificări din oficiu privind discuțiile lui Alexandru Cumpănașu cu elevi, pe contul său de TikTok, după ce mai multe persoane au sesizat că postările și interacțiunea lui Cumpănașu cu elevii sunt mai mult decât deplasate.








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















15073 vizualizari

  • +37 (37 voturi)    
    Excrementul asta... (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 12:54)

    Cataleya [utilizator]

    ..inca mai detine functii oficiale si banoase la stat?
    • -22 (24 voturi)    
      ce functii a detinut Cumpanasu la stat in 2020? (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 13:18)

      Gryphus [utilizator] i-a raspuns lui Cataleya

      a detinut Cumpanasu vreodata functii la stat?
      • +21 (21 voturi)    
        Documenteaza-te singur. (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 14:11)

        Cataleya [utilizator] i-a raspuns lui Gryphus

        Daca chiar te intereseaza subiectul.

        Doar asa, ca exemplu:
        "Potrivit declarației de avere a lui Alexandru Cumpănașu, acesta a încasat în ultimul an patru salarii, trei dintre ele din funcții publice"

        Eu am pus doar o simpla intrebare, la care tu ai raspuns semidoct si infantil cu o alta intrebare.
        • -11 (13 voturi)    
          De ce MINTI? Cumpanasu nu a lucrat la stat (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 15:48)

          Gryphus [utilizator] i-a raspuns lui Cataleya

          nu ma intereseaza 'DECLARATIILE' unuia sau ale altuia ci dovada faptului ca Alexandru Cumpanasu a lucrat la stat


          adevarul e ca Alexandru Cumpanasu NU a lucrat la stat, e persoana PRIVATA si e treaba lui ce face.

          Are un ONG care e o institutie PRIVATA si primeste contracte de la stat dar NU e angajat la stat
          • +12 (12 voturi)    
            E declaratia lui Cumpanasu! (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 16:11)

            Cataleya [utilizator] i-a raspuns lui Gryphus

            Deja esti penibil.
          • +7 (7 voturi)    
            Mai rau, un libidinos cu ong (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 20:07)

            Parzivall [utilizator] i-a raspuns lui Gryphus

            In traducere libera o Capusha, o putoare pe romaneste!!!
    • -4 (10 voturi)    
      cumpanasu ?! (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 14:14)

      wweesstt [utilizator] i-a raspuns lui Cataleya

      nu ne intereseaza de cumpanasu sau de garcea!! ne intereseaza adevaratele subiecte: TOTI PE CONTRIBUTIVITATE!; desfintarea tuturor pensiilor speciale; reforma aparatului bugetar; reforma administrativ teritoriala; depolitizarea institutiilor si angajari prin concursuri cu subiecte in plic si camere video, pe model bacalaureat; orientarea bugetului cu adevarat spre investitii; stoparea indatorarii copiilor si nepotilor(cei care inca nu voteaza)!
  • -39 (43 voturi)    
    A incalcat vreo lege daca a vorbit pe net cu fata? (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 12:58)

    Gryphus [utilizator]

    Nu inteleg care e scopul scoaterii in evidenta a unor discutii PRIVATE dintre 2 persoane daca NU S_A INCALCAT NICI O LEGE

    - de ce e lumea interesata de acest Cumpanasu?
    - a incalcat vreo lege acest individ?

    sunt sigur ca Politia romana e deja pregatita sa trimita mascatii sa-l aresteze doar ca NU au un motiv solid pt ca nu s-a incalcat nici o lege
    • +26 (30 voturi)    
      astfel de articole scot pedofilii din grote (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 13:11)

      dandra [utilizator] i-a raspuns lui Gryphus

      poate vine DNA ul si la tine.
    • +24 (26 voturi)    
      Intrebare (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 13:16)

      Orpheus [utilizator] i-a raspuns lui Gryphus

      Tu ai vrea sa vorbeasca asa cu fiica ta?
      • -10 (14 voturi)    
        Nu as vrea dar nu asta era intrebarea. E vina ei (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 15:52)

        Gryphus [utilizator] i-a raspuns lui Orpheus

        ce cauta 'fiica-ta' pe net cu cumpanasu?

        nu inteleg de ce e vina exclusiva a aluia si nimeni nu vede vina si de partea cealalta? Nu a incalcat nici o lege, ce vreti de fapt?

        il vreti ars pe rug pt ca nu va place ce-a spus?

        o inchizitie vreti ?
        • +11 (11 voturi)    
          Off, grobian mic ce esti tu (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 16:34)

          dandra [utilizator] i-a raspuns lui Gryphus

          e intotdeauna vina victimei, nu-i asa?

          hai, inapoi in grota, pana nu iti fac referat la dna.
    • +16 (20 voturi)    
      Imi pare rau” (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 13:23)

      sipu [utilizator] i-a raspuns lui Gryphus

      ca gagica de pe net nu este FITA .
      • -9 (13 voturi)    
        Nici nu ar avea cum ca eu sunt parinte responsabi (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 15:52)

        Gryphus [utilizator] i-a raspuns lui sipu

        a obligat-o cumpanasu sa intre pe chat sau a intrat ea singura de buna voie?
  • +26 (28 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 13:25)

    [anonim]

  • +20 (20 voturi)    
    eu am cautat pe google (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 14:08)

    oldman_boy [utilizator]

    ce e ăla Titan Gel.
    Cumpănașu a stiut imediat despre ce e vorba!
  • +8 (8 voturi)    
    pe intelesul lui.... (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 15:45)

    traiang [utilizator]

    Sa ne exprimamam pe intelesul lui " nesimtitul dracu "
  • +4 (4 voturi)    
    Nu inteleg de ce nu se misca mai repede (Miercuri, 6 ianuarie 2021, 23:56)

    TheFreeOne [utilizator]

    institutiile statului. Au cateva dosare/spete cu care poate fi usor bagat la racoare. Pe merit.

    Oricum o ei, este o rusine acest individ si tot ce face.