Vicepremierul Gabriel Oprea l-a cununat pe Nicolae Dumitru 'Niro'

de R.M.     HotNews.ro
Luni, 1 septembrie 2014, 12:14 Revista Presei | Subiectele Zilei

Vicepremierul Gabriel Oprea l-a cununat sambata seara, la Palatul Snagov, pe Nicolae Dumitru 'Niro', la o petrecere la care au participat, printre altii, Elena Udrea, Valeriu Zgonea, Cozmin Gusa, Rares Bogdan, Dorin Cocos dar si reprezentanti ai "vechii garzi" precum Iulian Vlad, Virgil Magureanu sau Dan Ioan Popescu, scrie enational.ro.

Gabriel Oprea este si nasul premierul Victor Ponta. Nicolae Dumitru este considerat unul dintre finantatorii postului tv B 1, dar si al Evenimentul Zilei si Adevarul si controleaza Dragonul Rosu, potrivit sursei citate.























5228 vizualizari

  • +6 (6 voturi)    
    Si mai zic unii ca B1TV este post basist (Luni, 1 septembrie 2014, 12:18)

    Miky60 [utilizator]

    Se pare ca este controlat tot de PSD. Congo, venim!
    • +1 (5 voturi)    
      citeste ce scre Tapalaga (Luni, 1 septembrie 2014, 12:49)

      minos [utilizator] i-a raspuns lui Miky60

      ...referitor la relatia dintre Basescu si Ponta si jocul cu Udrea. Omul are dreptate, ceea ce era foarte subtil, a devenit transparent: Ponta si Basescu sunt intelesi.
  • +8 (10 voturi)    
    știrea zilei (Luni, 1 septembrie 2014, 12:30)

    Mazeta [utilizator]

    De fapt asta e cea mai importantă știre a zilei. Păcat că nu e luată în seamă.

    Gabriel Oprea, Elena Udrea, Valeriu Zgonea, Cozmin Gusa, Rares Bogdan, Dorin Cocos, Iulian Vlad, Virgil Magureanu, Dan Ioan Popescu.

    Poate îmi spune cineva cine e de dreapta și cine e de stânga, cine e în opoziție și cine la putere:
    • +7 (7 voturi)    
      ce-i "leaga"? (Luni, 1 septembrie 2014, 12:44)

      Anonim AntiBasescu [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      ...securitatea, fiecare la liga lui: old boys, new entries sau wanna be.
  • +6 (6 voturi)    
    Afacerile (Luni, 1 septembrie 2014, 12:33)

    marty70 [utilizator]

    Si relatiile de cumetrie sint transpartnice.
    Iar odata cu liberalizarea oficiala a migratiei de la un partid la altul , insasi notiunea de partid isi pierde sensul. Si asa nu mai avea nici unul.
    Nu vad la ce mai avem nevoie de partide cu asa zise platforme. Ce naiba, mimam democratia?
    Este telul suprem al lui Nea Nelu, un singur partid ne ajunge.
  • +5 (5 voturi)    
    si nu a dat nimeni foc la casa de nebuni? (Luni, 1 septembrie 2014, 13:43)

    sorin3 [utilizator]

    sau puscarie era mai potrivit?
  • +7 (7 voturi)    
    Se cearta doar la TV, pentru prosteala noastră. (Luni, 1 septembrie 2014, 14:05)

    Amad [utilizator]

    Pleacă ai noștri, vin ai noștri, noi rămânem tot ca prostii.
    Când stânga se uita în oglinda, reflexia arata invers, ca și cum ar fi dreapta. Valabilă și viceversa.
  • +3 (3 voturi)    
    ??? (Luni, 1 septembrie 2014, 15:01)

    nedumeritul [utilizator]

    Romania e administrata de acelesi grup de oameni in ultimii 60 de ani.Dovada ma clara decat asta nici ca gaseam.....