VIDEO/ Steaua, in intuneric si la conferinta. Becali injura moderatorii GSP TV

de Dan Gorun     HotNews.ro
Miercuri, 30 iulie 2008, 22:46 Revista Presei | Radio TV

Conferinta intrerupta
Foto: Telesport
Lacatus si-a inceput conferinta explicand de ce Steaua nu a jucat mai nimic si a pierdut jocul. Cateva explicatii...apoi sigurantele au sarit, sala a ramas in intuneric si conferinta s-a intrerupt fara a mai fi reluata. Porumboiu spune ca lumina a fost intrerupta fiindca suporterii stelisti au taiat un cablu:)

Gigi Becali s-a dat din nou in spectacol la GSPTV ironizand moderatorii si proferand injurii.

























6132 vizualizari

  • +4 (6 voturi)    
    Victorie (Miercuri, 30 iulie 2008, 23:44)

    fredylor [anonim]

    in the end; ca daca tot siau pus cruce in spate ca magarii, sa o poarte sanatosi :P (stiu ca commentul asta o sa fie banat de cateva zeci de pierde vara steisti, (sau, ma rog becalisti, cu k) numi pasa, ideea ii ca sportul trebe sa exceleze, nu niste idioti, care neam de neamul lui nu a avut bani, iar el, care a reusit sa fure ceva hectare de la armata, e mare om de fotbal)


    mai ganditiva oamnei buni...la ce sunteti fani!!
  • +1 (3 voturi)    
    vai, vai (Joi, 31 iulie 2008, 0:54)

    jiji [anonim]

    la ora 12.30 nu mai gaseti filmuletzul de la o stire publicata la 22.46!!! Jiji-ciobanul ii mituieste si pe aia de la Youtube. Cenzura! Mai rau ca pe vremea comunistilor pe care ii tot blameaza idiotul. Traim intr-o tzara de mi-e mai mare jena
    • 0 (0 voturi)    
      eu vad ca e... (Joi, 31 iulie 2008, 9:11)

      viomobil [utilizator] i-a raspuns lui jiji

      ...de film e vorba...oricum, nu merita vazut.
  • -1 (1 vot)    
    steaua (Joi, 31 iulie 2008, 9:36)

    Un fost stelist [anonim]

    Din pacate, Becali n-a facut decat rau la echipa si Lacatus parca a fost beat..
    Nu inteleg de ce se incapataneaza sa joace cu Nicolita ? In afara de faptul ca alearga ca un bezmetic pe teren, altceva nu mai face...:(
    Este un /// analfabet si nu gandeste deloc, pentru a juca fotbal iti trebuie si un dram de inteligenta, ceva ce Nicolita n-are......:(
  • +1 (1 vot)    
    Dreptate Divina (Joi, 31 iulie 2008, 11:39)

    gigjnho [anonim]

    Din cate se vede Becali isi atrage corectii divine dupa campionatul trecut, in care operatiunea,, Atentie aterizeaza valiza!,, a urcat Steaua pe locul doi in detrimentul Rapidului sau al Urziceniului. Dupa cum s-a vazut goulul a fost ,nu de portar ,ci unul divin, mingea a ricosat norocos pentru Vaslui in poarta lui Zappata care o astepta in brate. Eu cred ca numele stelei ar trebui sa fie FC Valiza. Veti vedea ca in acest an Steaua nu va mai fi protejata de ,, brichete,, si arbitrii. Oricum speram sa nu mai vedem regii triste marca Becali Sandu si Dragomir.
  • +2 (2 voturi)    
    Traiasca Gigi (Joi, 31 iulie 2008, 12:18)

    gaga [anonim]

    Traiasca Gigi Becali, patronul patronilor, om de omenie, jupanul cel mai mare si barosanu intre barosani.
    Pa bune.
  • 0 (0 voturi)    
    Fan CFR (Joi, 31 iulie 2008, 17:29)

    cipri_ [anonim]

    Am vazut emisiunea de la TS, si l-am auzit pe Becali in direct. Sa vezi ce-i lauda pe aia de la CFR, cica, ce frumos joaca... si si si...
    era atat de incatat de CFR, acum chiar ma intreb, daca nu cumva are in plan, sa se mute la CFR de la Steaua :)))