VIDEO O pisica a intrat pe gazon in timpul meciului Besiktas - Bayern Munchen, din LC

de I.B.     HotNews.ro
Miercuri, 14 martie 2018, 22:48 Revista Presei | Faze Tari

Pisica suporter

O pisica a intrat pe gazon, miercuri seara, in timpul meciului Besiktas - Bayern Munchen, din mansa secunda a optimilor de finala ale Ligii Campionilor, potrivit news.ro.

Pisica a ajuns la coltul terenului in minutul 51. Arbitrul Michael Oliver a oprit jocul pentru aproximativ un minut, partida reluandu-se dupa ce felina a fost indepartata.

Formatia Bayern Munchen a invins, miercuri seara, in deplasare, cu scorul de 3-1, echipa Besiktas, in mansa secunda a optimilor de finala ale Ligii Campionilor, si s-a calificat in sferturile competitiei.

In tur, scorul a fost 5-0 pentru Bayern.

Golurile invinngatorilor au fost marcate de Alcantara '18, Gonul '46 (autogol) si Wagner '84. Pentru Besiktas a inscris Vagner Love, in minutul 59.

675 vizualizari

Life
Bancul zilei: Motive serioase pentru care se întârzie la muncă
– Şefule, scuzaţi-mă că am întârziat, dar a trebuit să-mi duc soţia la maternitate, pentru naştere! – Mă crezi tâmpit?! Şi săptămâna trecută ai venit tot cu scuza asta...
Bancul zilei: Cele mai bune sfaturi din lume pentru cum să-ți ”aranjezi” telefonul
Unei femei i s-a ivit ocazia să verifice telefonul soțului său. În lista de contacte, ea a găsit trei numere care i-au trezit suspiciuni, înregistrate ca ”cea mai blândă atingere”, ”lacrimi drăguțe” și ”stăpâna visurilor mele”. Femeia deodată s-a întristat, după care s-a înfuriat foarte tare și fiind într-o criză de gelozie s-a apucat să apeleze pe rând aceste numere, pentru a afla cine sunt persoanele înregistrate cu aceste nume suspecte...
Bancul zilei: Voltaire și regele
Voltaire ședea odată la masă cu regele. - Spune-mi o anecdotă, Voltaire!, porunci regele cam amețit de vin. - Azi sunt prea prost pentru așa ceva, răspunse Voltaire supărat.