VIDEO Mihai Gâdea l-a dat afară din platoul Antenei 3 pe liberalul Dancă: ”Afară, afară! Vreți să vă scot cu bodyguardul?!”

de Ionut Baias     HotNews.ro
Joi, 28 martie 2019, 23:09 Revista Presei | Radio TV


Danca, dat afara de Gadea
Foto: Colaj foto
Moderatorul Mihai Gâdea l-a dat afară din platoul Antenei 3 pe liberalul Ionel Dancă, după ce acesta din urmă a criticat-o pe Rodica Stănoiu și după o polemică legată de șefa ICCJ, Cristina Tarcea.

”Afară, afară! Vreți să vă scot cu bodyguardul?! Tăiați-i microfonul”, a strigat Gâdea.








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















50415 vizualizari

  • +54 (64 voturi)    
    Un gâde cu simbrie (Joi, 28 martie 2019, 23:37)

    V. Istina [utilizator]

    un căcat parfumat azvârlit în casele romanilor care cască ochii la așa mizerii de televiziuni!

    Asta e libertatea de exprimare si respectul fata de dialog, al unor mercenari vanduti patronilor prieteni cu rusii.

    Iti doresc sa privesti adanc in ochii unui adevarat gâde, legal, domnule Gâdea. O meriți, știi prea bine!
    • +8 (8 voturi)    
      aoi zis bine , " un cacat parfumat " (Vineri, 29 martie 2019, 14:31)

      linarel [utilizator] i-a raspuns lui V. Istina

      dar ai uitat sa spui ca duhneste
  • +49 (57 voturi)    
    Normal (Joi, 28 martie 2019, 23:55)

    imi_pasa_de_romania [utilizator]

    Asa se face "legea": intai cu cenzura, apoi cu pumnul.

    Trebuie intimidati, agresati si pedepsiti toti cei ce merg impotriva vointei partidului mult prea iubit.
  • +31 (37 voturi)    
    Lol (Vineri, 29 martie 2019, 0:43)

    mitg [utilizator]

    Asa-i trebe daca a vrut musai sa mearga la latrina.
    • 0 (0 voturi)    
      exact-sa fie invatatura de minte (Marţi, 2 aprilie 2019, 15:13)

      toiu [utilizator] i-a raspuns lui mitg

      Daca te bagi in cotet te mananca porcii
  • -3 (19 voturi)    
    vorbeste lumea ... (Vineri, 29 martie 2019, 8:05)

    nu conteaza cine zice [utilizator]

    prost o fi ala de se mai duce la emisiuni de nivelu' asta, indiferent unde se fac ... sa-si aduca gargaragii de seviciu, aia de-i vedem mereu pe scaune pe-acolo si-si dau cu parerea-n toate ...
    • +6 (14 voturi)    
      aha (Vineri, 29 martie 2019, 9:56)

      liviu_ [utilizator] i-a raspuns lui nu conteaza cine zice

      si cand parerea alorlalti nu-ti convine, orice televiziune da afara oameni, nu?!
  • +18 (20 voturi)    
    Comment sters de user (Vineri, 29 martie 2019, 8:51)

    polonyca [anonim]

  • -6 (18 voturi)    
    Danca (Vineri, 29 martie 2019, 9:37)

    DanTeo [utilizator]

    si-a trecut evenimentul în CV.
  • +19 (23 voturi)    
    dupa chipul (Vineri, 29 martie 2019, 9:56)

    liviu_ [utilizator]

    si asemanarea stapanilor

    dictatura a revenit in romania!
  • -12 (26 voturi)    
    PNL ciuma albastra in loc de ciuma rosie (Vineri, 29 martie 2019, 10:17)

    reficuL [utilizator]

    Nu vad nimic diferit la domnul penelist fata de restul mizeriilor din platou. Singurii in care am incredere (momentan) sunt USR+PLUS.
    • +5 (9 voturi)    
      orb (Vineri, 29 martie 2019, 12:48)

      Ilidia [utilizator] i-a raspuns lui reficuL

      Normal, ai orbul gainilor....
  • 0 (0 voturi)    
    va rog sa corectati (Vineri, 29 martie 2019, 13:29)

    ..13 [utilizator]

    bodigárd sau bodyguard...

    La Dvs. este nici - nici. Ma doare la ochi si imi rau de mine.

    Mii de multumiri
  • +3 (5 voturi)    
    Asa facea legea (!) si ... (Vineri, 29 martie 2019, 13:32)

    Olyx [utilizator]

    Vîşinsky...Cu pumnul ! In gura ! Ca si "amfitrionul" Gâdea ...
  • +5 (5 voturi)    
    Normal! (Vineri, 29 martie 2019, 13:58)

    Metec [utilizator]

    Ce sa caute un om intre porci?!
  • +5 (5 voturi)    
    semn (Vineri, 29 martie 2019, 17:28)

    andrei1232000 [utilizator]

    ca simt ca le fuge pamantul de sub picioare.
  • -7 (7 voturi)    
    baba.@yahoo.com (Vineri, 29 martie 2019, 17:36)

    Sah [utilizator]

    Danca a mintit ca de obicei, apoi a inventat o minciuna si a pus-o in gura lui Gadea. Pe buna dreptate a fost eliminat mincinosul.
    ''Întrebat dacă știe ce făcea Cristina Tarcea pe vremea Rodicăi Stănoiu, Ionel Dancă a răspuns că nu știe ce făcea. ”Mai documentați-vă. Vă zic eu. Era numărul doi din ministerul Justiției, secretarul de stat al Rodicăi Stănoiu” i-a replicat Mihai Gâdea. ”Nu cred că doamna Tarcea participa la ședințele din sediul Kiseleff. Asta e iarăși o manipulare tipică Antena 3.” a susținut Ionel Dancă.

    ”Stați puțin. Ce e asta, domnu...?” a întrebat Mihai Gâdea. ”O manipulare tipică pentru Antena 3. Să spuneți că doamna Tarcea, care era secretar de stat la Ministerul Justiției, ea a participat la ședința din Kiseleff?” a răspuns Ionel Dancă.

    ”Am spus eu că a participat?” a întrebat Mihai Gâdea.

    ”Păi, nu, dar...” a continuat liberalul.

    ”Opriți-i microfonul dlui Dancă” a solicitat realizatorul ”Sinteza Zilei”, adaugând: ”Dacă vreți, rămâneți până la final, dacă nu, puteți pleca. La revedere”. ”Așa ceva, să vă fie rușine, distrugeți o țară cu manipularea dvs.” i-a spus Ionel Dancă. ”Afară! Vreți să vă dau afară cu bodyguarzii? Afară! Afară! Afară”

    ”Aveți responsabilitatea a ceea ce faceți. Apărați infractorii.” se auzea Ionel Dancă din platou, cu microfonul tăiat.

    ”Ieșiți afară, nu auziți” i-a spus Mihai Gâdea. ''